Aracım Zj 1998 5.9

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan m_orhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,967
Ynt: Aracım Zj 1998 5.9

Aracınız çok güzel olmuş bol çamurlu günler dilerim hayırlı olsun kazasız belasız günler kullanmanızı dilerim.bendede 5.2 var ve şunada araştırma yapıyorum yükseltme hakkında daha öncede suzuki vitara modifiye etmiştim bu ikinci aracım olacak saygılar

Etiketler

Özkan bey merhaba

benim aracın yükseltme kiti 3’’ skyjacker , ben gayet memnunum . Eger orj lastikler ile kullanıcaksanız aracıı 3'' den yüksek yapın bence.

Jeep bütün parçalarını Tar Oto Tarkan beyden bulabilirsin.

Az önce istanbuldan Atilla beyle konuştum kendisi aracı dört dörtlük yapıp bana teslim edeceğini söyledi makulde bir fiyat verdi eğer bu malzemelri kendim almaya kalksam dünyanın parası tutuyo ve daha önceki tecrübelerimden dolayı bir daha açıkcası kendim yükseltme işine girmeye gözüm kesmiyo bu yüzden işin ehline gidip yaptırmak bence daha mantıklı geliyo bana saygılar

madem komple bir kişiye vereceksiniz işi,

kullanılacak malzemelerin markasını modelini kendiniz belirleyin ve kaliteden şaşmayın , gün gelicek ağır arazıye vuracaksınız ve sizi yolda bırakırsa hiç bir kıymeti yok makul fiyat olmasının.

tabi işçilik ve montaj da çok önemli,

Bunlar benim tavsiyelerim saygılar...

m_orhan' Alıntı:
1998 Grand Cherokee 5.9[attachment=1]
slm öncelıkle böyle bi şahaser yaratıp buna sahip olduğunuz için sizi tebrik ederim kıskanmadım dersem yalan olur.ama maşallah diyeyim nazarım değmesin..
caım kardeşim sana sorum şu olacak 98 5,2 ye senin bu sadece jant+ lastik+ yükseltme uygulayacağım bana bunun malıyeti ne olur.ben bide bu aracı asfaltta kullanacağım sakıncaları olurmu. bide bu malzemeleri nerden teğmin edebilirim yardımın için şimdiden teşekkürler.hoşcakal

aequitas' Alıntı:
Selam öncelıkle böyle bi şahaser yaratıp buna sahip olduğunuz için sizi tebrik ederim kıskanmadım dersem yalan olur.ama maşallah diyeyim nazarım değmesin..
caım kardeşim sana sorum şu olacak 98 5,2 ye senin bu sadece jant+ lastik+ yükseltme uygulayacağım bana bunun malıyeti ne olur.ben bide bu aracı asfaltta kullanacağım sakıncaları olurmu. bide bu malzemeleri nerden teğmin edebilirim yardımın için şimdiden teşekkürler.hoşcakal

Sayın aequitas

Teşekkür ederim saolun, sizinki daha güzel inşallah

1. Yükseltme 3'' SKYJACKER 1600$
Tar Oto Tarkan Bey satıyor http://www.sahibinden.com/jeep_grand_cherokee_1993-1998_icin_yukseltme_kiti_3inc_skyjacker-07WQQaXQQ11703845WQQpXQQdisplayitem

2. Tampon (vinç yuvalı) 1670$
Tar Oto Tarkan Bey satıyor http://www.sahibinden.com/arb_marka_vinc_yuvali_on_tampon_1999-2005_grand_cherokeeler_icin-74WQQaXQQ11665699WQQpXQQdisplayitem

3. PX 1079 PROCOMP OFFROAD JANTI 1100$
Tar Oto Tarkan Bey satıyor http://www.sahibinden.com/px_1079_procomp_offroad_janti-16WQQaXQQ11645094WQQpXQQdisplayitem

4. 33 12.5 r15 Marshall lastikleri de çoğu lastikcide bulabilirsiniz. Tahminim 1500-2000 TL arasıdır.

Bu lastiklerle ben uzun yola gidiyorum ses hiç rahatsız etmiyor. Uğultu yapmıyor.

Saygılar

bir kaç resim

Tavan sepeti ve sisleride 4 güne takacaz inşallah

07032010131

07032010130

gelecem Kütahya'ya : ))) bu resimlerden sonra gelmemek mümkün değilde ben şu an Kars'tayım, yaklaşık 10 gün sonra Afyon'a döneceğim, size de mutlaka uğramayı düşünüyorum, selamlar, tekrardan kazasız belasız kullanın dileklerimle....

herzman bekleriz... sizde zj alırsanız kütahya afyon 45 dk , bizim gruba gelirsiniz pazarları.

m_orhan' Alıntı:
herzman bekleriz... sizde zj alırsanız kütahya afyon 45 dk , bizim gruba gelirsiniz pazarları.

ZJ için ciddi çabalarım var, takaslı bir alternatif aradığımdan sanırım biraz zaman alacak, her ne kadar arabam hatasız olsa da takaslı alternatif bulmak yine de zor oluyor, yarın 2 kişiyi daha arayacağım bakalım, kısmet artık....

Korkun benden diyor aracınız :smiley:
Çalışmalarınız fevkalade olmuş tebrikler.
Kazasız belasız sürüşler dilerim. :smiley:

teşekküer ederim saolun...

sizlerede kazasız belasız sürüşler dilerim.

güzel bir araç olmuş snorkel ile vinç bagırıyor benıde tak beni de tak diiye ;D ;D

Saolun :smiley:

ewet bayağı bir bağırıyor hemde , en kısa zamanda takacaz inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR