Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sword7 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 198
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,062
Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Geçmiş olsun çok üzücü bir durum, tedavide olan arkadaşlarımıza acil şifalar dilerim...

Etiketler

Büyük geçmiş olsun arkadaşlara ALLAH acil şifalar versin

Umut'cum geçmiş olsun, konuyu yeni gördüm. Çok zor bir gün geçirmişsin, neyse ki böyle durumlarda ekipman hayat kurtarıyor. Yaralılalara acil şifalar dilerim...

Konuyu yeni gördüm tüm arkadaşlara büyük geçmiş olsun.

En çokta felç vs. dediğiniz kişiye üzüldüm. (Gerçi yaşıyor ama felç kalırsa ne fayda.)

Allah yardımcısı olsun ..

Bu gün Ege Üniversitesindeki abimle konuştum, yoğun bakımdan çıkmış çok şükür. Ortopedi servisine almışlar. Ameliyat olacak kısa zaman içinde. İyileşecek Allah'ın izniyle... Herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler..

sword7' Alıntı:
Bu gün Ege Üniversitesindeki abimle konuştum, yoğun bakımdan çıkmış çok şükür. Ortopedi servisine almışlar. Ameliyat olacak kısa zaman içinde. İyileşecek Allah'ın izniyle... Herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler..

toparlıyor inşallah dualarımız seninle dostum.

Haberi daha yeni okudum. Çok geçmiş olsun. İnşallah hastahanedeki abimizin ameliyatı da başarılı geçer ve tekrar aramıza katılır.

çok geçmiş olsun Allah böyle acılar bir daha göstermesin, yaralı olanlara Allah acil şifalar versin

Peki olayın hukuksal boyutu var mı? Polis kayıtlarına elbet geçmiştir ya da jandarma, savcı inceleyecek dava açabilir.

jeep' Alıntı:
Peki olayın hukuksal boyutu var mı? Polis kayıtlarına elbet geçmiştir ya da jandarma, savcı inceleyecek dava açabilir.

Şimdilik araç sahibine ve araç kullanana ceza var. Sonra ne olur bilmiyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri