Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinan54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,645

Etiketler
Ynt: Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

ellerinize sağlık sinan abi.güzel gezmişsiniz.paylaşım için teşekkür.yanlışmı gördüm çaylaaarrrrrrrr :D

Ynt: Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

saygıdeğer suzukici abilerim ellerinize yüreklerinize sağlık bizi bu istanbulun çaresizliğinden alıp kurtardınız. ayrıca suzukilerde çok fiyakalı olmuşlar. ben gene aynı şeyi söyleyeceğim suzukiler artık saygı duyduğumuz CJ lerin yerini almaya başladı galiba. (büyüklere saygımız sonsuzdur) :smiley:

sinan abi gezmişsin yine süper kareler orda olmadığıma ve olamadığıma üzüldüm ama gezmiş kadaroldum sayenızde . ;D ;D ;D
fatih81_81' Alıntı:
ellerinize sağlık sinan abi.güzel gezmişsiniz.paylaşım için teşekkür.yanlışmı gördüm çaylaaarrrrrrrr :D
buarada kanka sinan abi bir gezide kahve birgezide çaylarrrrrrrrrrrrrrr ın as elemanı yanında gezdiriyor baksana keyif adamı bu sinan abi keyiffff . ;) ;) ;) ;D ;D ;D

modelci61' Alıntı:
Kar,Çamur ve harika bir doğa Japonlarda pek bi yakışmış.Zevkli bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler

short_land' Alıntı:
çok güzel bir gezi olmuş :D

conker' Alıntı:
ellerinize sdağlık çok güzel gezi olmuş suzukilerde çok yakışmış çamura

iyi dilekleriniz için teşekkkürler. evet suzukilerle bir başka oluyor arazi, çokta yakışıyorlar

Baran 54' Alıntı:
sinan abi gezmişsin yine süper kareler orda olmadığıma ve olamadığıma üzüldüm ama gezmiş kadaroldum sayenızde . ;D ;D ;Dbuarada kanka sinan abi bir gezide kahve birgezide çaylarrrrrrrrrrrrrrr ın as elemanı yanında gezdiriyor baksana keyif adamı bu sinan abi keyiffff . ;) ;) ;) ;D ;D ;D

hakanım yeni rotaların keşfini yapıyoruz, hayırlısı ile güzel bir kamplı geziler gelecek yarışdan sonra

fatih81_81' Alıntı:

sağol fatih hep beraber gezmek için farklı rotalar, kamp yerleri keşfi yapıyoruz hayırlısı

tatanga' Alıntı:
sinan abi süper olmuş tebrikler gelemediğime pişman oldum diyebilirim.

serhat gelmeni isterdim, zaten sana cezalar yazmaya başladım, bir ara tahsil edecem hep gezi yoklamalarında yok yazıldın ;D ;D

abicim bu alemde japonu tek geçerim suzukıyı pek severim benimki tamamen duygusal gucenmesin dağlar bozulmasın aralar bu arada çaylaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr hepinize selamlar

bu arada ilkdafa dağda uğur çevik yüzünden kaybolduk ama köyün gençleri ;D ;D ;D bizi bulamadı....................................... ha bu arada tüm offroad cılara tavsiyem kaybolmaktan hoşlanıyorsanız muhhakkak köy köy turkıyem kıtabı ve garmın gprs alın vede .............. yı görün

kaybolmak alışkanlık oldu galiba neden uyarsın başkalarına sen

yahu adamlar pamukovalı sen eve giderken kaybolurmusun kendi yaylalarında kaybolduk ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ama rehberimiz uğuru tebrik etmek lazım her an ders kitabı elindeydi ;D ;D ;Drehberlik zor zanaat

birdahakine haber verinde benim vosvosla takılayım peşinize........!

eğlenceli ve güzel bir gezi olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık.konakladığınız yer hakkında detaylı bilgi paylaşırsanız iyi olur.şiimdiden teşekkürler.

çok güzel bir gezi olmuş, gelmeyiçok isterdim ama olmadı:( ne yapalım paramız yok ki suzuki miz olsun da gezelim:smiley: az daha çalışayım alacağım Allah ın izniyle bir Jimny ben de katılacağım. bu arada sayın Murat Karahan abim, darıldım sana haberin olsun:smiley: ama merak etme küsmedim:smiley: küsersem suzuki almazsın bana..

celo53' Alıntı:
eğlenceli ve güzel bir gezi olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık.konakladığınız yer hakkında detaylı bilgi paylaşırsanız iyi olur.şiimdiden teşekkürler.
Zannedersem konakladıkları yer yuvacık barajının sonunda Alabalıkçı sedat var onun yerine benziyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR