remuta kullanıcısının son içeriği

1. R

Ankara Duster Sahipleri

Ynt: Ankara Duster Sahipleri 08-09 KASIM tarihlerinde Ankara Kızılcahamam Işıkdağı Karagöl mevkinde gece konaklamalı kamp yapacağız ,Pazar günü içinde İstanbul'dan gelecek arkadaşlarımızla Anıtkabir ve Ankara turu düzenleyeceğiz. Katılmak isteyenler olursa detayları paylaşabilirim. 15-20 arası...
  2. R

Ankara Duster Sahipleri

Ynt: Ankara Duster Sahipleri 08-09 KASIM tarihlerinde Ankara Kızılcahamam Işıkdağı Karagöl mevkinde gece konaklamalı kamp yapacağız ,Pazar günü içinde İstanbul'dan gelecek arkadaşlarımızla Anıtkabir ve Ankara turu düzenleyeceğiz. Katılmak isteyenler olursa detayları paylaşabilirim. 15-20 arası...
  3. R

Duster Off Road Turkıye Ankara Karagöl Gezisi

08-09 KASIM tarihlerinde Ankara Kızılcahamam Işıkdağı Karagöl mevkinde gece konaklamalı kamp yapacağız ,Pazar günü içinde İstanbul'dan gelecek arkadaşlarımızla Anıtkabir ve Ankara turu düzenleyeceğiz. Katılmak isteyenler olursa detayları paylaşabilirim. 15-20 arası bir araç sayısına ulaştık...
  4. R

Ankara Duster Sahipleri

Ynt: Ankara Duster Sahipleri Ankara'daki duster sahibi arkadaslar yaz donemi tatillerden dolayı bir org. yapamadık bu ay sonu yada Ekim başlarında bir program yapacağız buradan ve face sayfamızdan duyurulacaktır.
  5. R

Ankara Duster Sahipleri

Arkadaşlar Ankara'dan kimler var bir görelim . Organizasyon yaparsak kimler katılır bir sayı çıkartalım ortaya . Hep beraber bir organizasyon yapalım , dağlar taşlar bizi bekler... Facebook sayfamız Duster Off Road Türkiye grubumuzu da bekleriz.
  6. R

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Arkadaslar yeni dusterlerda yakıt tüketimi oldukca düşük. Ankara'da tamamen gidiş de dönüş de trafik , 10 km.lik yol ortalama 1 saat sürüyor oturduğum ev Ankara'nın tepelerinden birisi rampa çok. Arabayı ısıtmadan yola çıkmam ve durmadan...
  7. R

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Olcay bey hayırlı olsun öncelikle necvox media navi nasıl memnun musunuz tavsiye eder misiniz...
  8. R

Dacıa Duster Değerlendirmelerim

Ynt: Dacıa Duster Değerlendirmelerim tşk. ederim. elektronikçiyim elim yatar gözüm keser de servis tek parça veriyorsa yaparım.
  9. R

Dacıa Duster Değerlendirmelerim

Ynt: Dacıa Duster Değerlendirmelerim "çamurluk korumaları montajını kendim yaptığım için oldukça uyguna geldi " demişsiniz nereden kaça aldınız montajı konusunda bilgi verirseniz sevinirim
  10. R

Yeni Duster Yokuş Kalkış Desteği İle Geliyor

Ynt: Yeni Duster Yokuş Kalkış Desteği İle Geliyor kendileri bilmiyorlar ki size söylesinler bu forumdakiler bunlardan daha bilgili
  11. R

Ynt: Yeni Duster Yokuş Kalkış Desteği İle Geliyor Gerçekten çok enteresan böyle önemli bir özellik broşüre bile kayamadılar , ne yazık ki bilgileri yeni olmuş, olsun ama iyi olmuş hanım bile artık sürerim dusteri demeye başladı
  12. R

Yeni Dacia Duster Broşürü

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü Akşam akşam iyi güldüm hoş kaleme almışsınız Herkesin derdi kendine büyük benim hiç arabaya hevesim olmamıştır ama çevrem bilir Duster ayrı benim için, 2 evladım var 3. sü Dusterdi sıkıntılarına rağmen seviyorum bu arabayı meselede bu zaten hatalarıyla...
  13. R

Ynt: Yeni Duster Yokuş Kalkış Desteği İle Geliyor tşk ederim Olcay bey sabrın sonu duster demişsiniz ya sabra devam bekleyeceğiz bekleme konusundaki tecrübelerinize ihtiyacım olacak :) Almadan beklemek kolaydı
  14. R

Ynt: Yeni Duster Yokuş Kalkış Desteği İle Geliyor tşk. bahsettiğiniz konulardan sadece sıcaklık göstergesi yol bilgisayarının içerisinde onu biliyorum. diğer konulara hiç dikkat etmedim anlık tüketim önemliydi benim için öğrendiğim kadarıyla yine yokmuş
  15. R

Yeni Dacia Duster Broşürü

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü beni de yabana atmayın bende 11 aydır bekliyordum. Bugün bende aldım çok şükür Çalındığından beri yok haziranda çıkacak yok eylülde derken nihayet aldım ama Oyak'tan Şubat teslim benim kaderim bu dusteri beklemek olacak anlaşılan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri