Yeni Dacia Duster Broşürü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaykarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,883
Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü

İzmir'de benim bildiğim 3 ana bayii var biri mais normal olarak diğer ikisi ermat ve nazar olarak isterseniz ve fiyat olarak araştırma yapmak isterseniz ermat ve nazar'a bakın derim tabii size kalmış.

Etiketler

troyexplorer' Alıntı:
Bir ayrıntıyı geçmişim, gösterge ekranında vites yükseltmek veya alçaltmak için uyarı lambası var yeşil ve rakamlı
Yolbilgisayarında anlık yakıt tüketimi yine yok

Bu vites olayını bizim araçlara yedirebilir miyiz acaba ? Birde eco mod var, dizellerde varmıdır bu mod biliyormusun ?

Gelen arabalar ve kullandığım dizel zatende ne sıcaklık göstergesini, eco modu ne vites göstergesi nede cam kaldırmaları uygulayamıyoruz çünkü aracın bütün elektrk tesisatının değişmesi lazım bunlar için öyle uyduruk kaydırık hat çekme işine servis girmiyor garanti muhabbeti yüzünden
Bagaj panzotu ( oturduğu plastiklerde değişmek kaydıyla), orta susturucu, ve yan camların dış alt süpürge fitilleri( bu zaten 2013 eski dusterda değişmiş son aylarda çıkan araçlarda ama) uygulanır cam alt fitillerinin tanesi 80 tl diğerlerinin fiyatları daha belli değildi sorucam onlarıda

olcaykarakaya' Alıntı:
Salı günü yeni Dusterımı ayırttım. Ay sonunda gelecek. Bakalım hayırlısı.

İşte bu haber alkışı hakediyor.

Olcaykarakaya'nın Duster hakkıdır. Bir araba bu kadar sabırla beklenir!!!!

Güle güle kullan azizim. Sevindim.

olguncandan' Alıntı:

Aynen katılıyorum Olgun Hocam :smiley: Bu arada hayırlı olsun olcaykarakaya. Güle güle kazasız belasız binersiniz inşallah.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2013-12-06-13-03-38-1.jpg
    Screenshot_2013-12-06-13-03-38-1.jpg
    43.2 KB · Görüntüleme: 141

olguncandan' Alıntı:

Sağolun Olguncandan bey. Yeni ev aldık ama Duster için artık bekleyemeyeceğime karar verdim. Kırdık yardık Allah'ın izni ile alacağız İnşallah. Sabrın sonu Duster mış. :D

ümiterkan' Alıntı:
Aynen katılıyorum Olgun Hocam :smiley: Bu arada hayırlı olsun olcaykarakaya. Güle güle kazasız belasız binersiniz inşallah.

Sağolun Ümit bey. Dileklerimiz karşılıklı. İnşallah sizde yeni kasa ile tekrar Duster camiasına katılırsınız.

yeni alanlara hayırlı olsun.Ben de kahverengisini çok beğendim ancak bu saatten sonra 2013 modeli değilde 2014 ü beklemek daha mantıklı geliyor.yılbaşından sonra deri koltuk hariç en dolusunu almak için sıraya yazıldım.

Ynt: Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü

olcaykarakaya' Alıntı:
Sağolun Ümit bey. Dileklerimiz karşılıklı. İnşallah sizde yeni kasa ile tekrar Duster camiasına katılırsınız.
İnşallah Olcay Bey. Geçen gün az kalsın sipariş veriyordum diyebilirim ama biraz daha zamanı var.

olguncandan' Alıntı:

beni de yabana atmayın bende 11 aydır bekliyordum. Bugün bende aldım çok şükür Çalındığından beri yok haziranda çıkacak yok eylülde derken nihayet aldım ama Oyak'tan Şubat teslim benim kaderim bu dusteri beklemek olacak anlaşılan

remuta' Alıntı:
beni de yabana atmayın bende 11 aydır bekliyordum. Bugün bende aldım çok şükür Çalındığından beri yok haziranda çıkacak yok eylülde derken nihayet aldım ama Oyak'tan Şubat teslim benim kaderim bu dusteri beklemek olacak anlaşılan

Azizim, sen Duster ile dest-i izdivaç yaptın, gürültüsünü çektin, keyfini sürdün, birazcık hasret giderdin; bir zalim seni ayırdı. Olcaykarakaya ta baştan beri "nolcak bu Duster, makyaj var mı makyaj" diye yandı tutuştu. İlk defa vuslata vasıl olacak. ;D ;D ;D Olcaykarakaya'nın "hasret"i senin "hasret"ini döveeeer.

Ümiterkan, inşaallah sen de olcay bey gibi hem ev hem Duster işini bir kalemde çözersin. (Yoksa daha ev işini çözmedin mi?)
Yeni Duster'ı arkadaşlar denediler filan da, kendilerinden özür diliyorum, ben senin denemeni öne çıkarıyorum. Bir gün alır da izlenimlerini yazarsan da :D "değiştirin, bu çok iyi" dersen, kolları sıvarım.

olguncandan' Alıntı:
Azizim, sen Duster ile dest-i izdivaç yaptın, gürültüsünü çektin, keyfini sürdün, birazcık hasret giderdin; bir zalim seni ayırdı. Olcaykarakaya ta baştan beri "nolcak bu Duster, makyaj var mı makyaj" diye yandı tutuştu. İlk defa vuslata vasıl olacak. ;D ;D ;D Olcaykarakaya'nın "hasret"i senin "hasret"ini döveeeer.

Ümiterkan, inşaallah sen de olcay bey gibi hem ev hem Duster işini bir kalemde çözersin. (Yoksa daha ev işini çözmedin mi?)
Yeni Duster'ı arkadaşlar denediler filan da, kendilerinden özür diliyorum, ben senin denemeni öne çıkarıyorum. Bir gün alır da izlenimlerini yazarsan da :D "değiştirin, bu çok iyi" dersen, kolları sıvarım.
Akşam akşam iyi güldüm hoş kaleme almışsınız Herkesin derdi kendine büyük benim hiç arabaya hevesim olmamıştır ama çevrem bilir Duster ayrı benim için, 2 evladım var 3. sü Dusterdi sıkıntılarına rağmen seviyorum bu arabayı meselede bu zaten hatalarıyla sevebilmeli insan

troyexplorer' Alıntı:
Güray hocam kapı fitillerinde bir değişiklik yok, odediğim cam alt fitili değişmiş sadece o olabilir, birde arka panzot güzel ama sadece panzotu almakla olmaz o yan plastiklerinde değişmesi lazım ben yapıcam panzot olayını perdeye gıcık oluyorum, birde egsoz olayı var arka susturucuyu ortaya almışlar görmüştük zaten onu ıslık sesini bahane edip o egsozu taktırmaya çalışıcam yeri uygun sadece susuturucudan devamını almak yeterli olur gibi
Süleyman abi senin aracı bilmiyorum ama (benimki 2011), benim araçta şu ön camın en altından arka kapı üstüne kadar uzanan geçmeli fitil var ya işte o bende keçeli gibi cins bişey. Ama bu yeni dusterda tamamı yumuşak fitil ve zor geçen cinsten. Ben stoklara girdiğinde onları sağlı sollu değiştiricem. Bence rüzgar sesi için faydası olur.

Bir de yalıtım merakı olanlara tavsiyem, arka koltuk minderini kaldırın direkt sacı görüceksiniz. Oraya kendinden yapışkanlı ya adepan ya da firex açık hücreli sünger yapıştırın.
İkinci olarak, bagaj bölümündeki sağ sollu plastikleri sökün görüceksiniz ki, plastiklerin içlerin çoook incecik keçemsi gri bişr yalıtım var. Amörtisörü çevreleyen ve arka davlumbaz saclarında yalıtımdan eser yok. Sac kısımlara kendinden yapışkanlı kauçuk köpüğü (ısı yalıtımında kullanılan), söktüğümüz plastik parçalarada ölçüsüne göre kesin firex açık hücreli ses yalıtım süngeri yapıştırın. Ayrıca Plastiklerin saca tutturulduğu beyaz klipsleri takarken de silikon ya da mastik sürüp takın. Çünkü Klipslerin saca oturduğu yerde milimetrik boşluk var tıkırtı yapıyo.
Bu dediklerimle dahi ses yalıtımında çok yol katetmiş olursunuz.

youngsun' Alıntı:
Süleyman abi senin aracı bilmiyorum ama (benimki 2011), benim araçta şu ön camın en altından arka kapı üstüne kadar uzanan geçmeli fitil var ya işte o bende keçeli gibi cins bişey. Ama bu yeni dusterda tamamı yumuşak fitil ve zor geçen cinsten. Ben stoklara girdiğinde onları sağlı sollu değiştiricem. Bence rüzgar sesi için faydası olur.
Ben o fitile dikkat etmedim yada benimki yeni aracınki gibi dikkatimi çekmedi bakarım bir daha güray hocam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR