Ne Yapmalı Ne Etmeli Bu Mevsimde Nereye Gitmeli ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bahcecim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 258
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,513

Etiketler
Ynt: Ne Yapmalı Ne Etmeli Bu Mevsimde Nereye Gitmeli ?

Ok anladım o konuyu bilmiyordum Hereke'nin klavuzu Cengiz abidir...
Okuyorsa Hereke'de bizim kamperı gören şanslılardandır ama Soner'in karavandaki balıklar ve muhabbetin tadı hala damağımda çok güzel bir geceydi....Bu işin güzelliklerinden biride bu sanırım heran herşey olabiliyor...
Tamer

tamercetin' Alıntı:
Ok anladım o konuyu bilmiyordum Hereke'nin klavuzu Cengiz abidir...
Okuyorsa Hereke'de bizim kamperı gören şanslılardandır ama Soner'in karavandaki balıklar ve muhabbetin tadı hala damağımda çok güzel bir geceydi....Bu işin güzelliklerinden biride bu sanırım heran herşey olabiliyor...
Tamer

programın yoksa bekleriz :smiley:

Ben buradayım ,kelimenin geçmesini bekliyordum, bana hala uyar, güneş de kıvama gelmeye başladı gene. :smiley:

toffy' Alıntı:
Ben burdayım ,kelimenin geçmesini bekliyordum, bana hala uyar, güneş de kıvama gelmeye başladı gene. :smiley:

Hangi yöne gidiyoruz, Hereke mi Poyrazköy mü. Bugün güneşi görmek gerçekten keyifli.

güngör' Alıntı:
Hangi yöne gidiyoruz, Hereke mi Poyrazköy mü. Bugün güneşi görmek gerçekten keyifli.

Km, anti(mazot) bakımından makul olan her yere gelirim.

toffy' Alıntı:
Km, anti(mazot) bakımından makul olan her yere gelirim.

Ferhat ile Levent te fikir belirtirlerse yer tespitini kesinleştiririz. 4 TL lik yakıt sanki psikolojik sınır gibi oldu, ben dahil
herkes gerildi.

hereke olursa belki Tamer ve adapazarı ekibi de bize katılabilir diye düşünüyorum ;D

Levent, Herekede nerede kamp yapıyorsunuz?

buralpdi' Alıntı:
hereke olursa belki Tamer ve adapazarı ekibi de bize katılabilir diye düşünüyorum ;D

Sucuk mucuk bekleme arkadaşım,ben bu mazottan dolayı rampa aşşağı bir yer arıyorum,salacam nereye giderse artık,ya ne zaman 4 tl oldu bu mazot,yazıklar olsun diyecem ama yazık olan biziz.

Son cemre toprağa düştü lâkin henüz ısıtmadı.
Benim için kamp hala hayal... ::smiley:

arı' Alıntı:
Levent, Herekede nerede kamp yapıyorsunuz?

ilk kez gideceğim, neresi uygun olursa minderi oraya atacağız ;D

mayıstosböce' Alıntı:
Sucuk mucuk bekleme arkadaşım,ben bu mazottan dolayı rampa aşşağı bir yer arıyorum,salacam nereye giderse artık,ya ne zaman 4 tl oldu bu mazot,yazıklar olsun diyecem ama yazık olan biziz.

yapacak bir şey yok Bülent mazot artık 4tl, alışırsın alışırsın merak etme,
gel ne yapalım kuru ekmek yeriz ;D

Gültekin' Alıntı:
Son cemre toprağa düştü lâkin henüz ısıtmadı.
Benim için kamp hala hayal... ::smiley:

az kaldı Gültekin bir ay sonra toprakda ısınır dayan :D

tango' Alıntı:

dikiz aynasına bakıyorum görünmüyorsun Tanju, uzaktan takip etme yakına gel ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR