Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,575
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Mehmet abicim Hayırlı olsun,
uzun çabalar sonrası, bu sonuç çok sevindirici, allah kaza bela göstermeden sağlıklı ve mutlu geziler nasip etsin inşallah.

Ege bölgesindeki Büyüğümüz olarak, bir tanışma organizasyonu ayarlamak sana yakışır diye düşünüyor, kısada olsa bir hafta sonu etkinliğini dört gözle bekliyoruz. Mümkünse 15 mayısa kadar. ;D Saygılarımla.

Etiketler

Aka' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun,sessiz sedasız işi bitirdiniz..

Teşekkür ederim.
"Sessiz sedasız " Olgusunda biraz şuphelerim var. Üç yıl fazla uzun oldu da . ;D
Selamlar.

abdullah tepe' Alıntı:
Hayırlı, uğurlu olsun.
Güle güle ve ağız tadıyla gezmek nasip eylesin

Abdullah bey
Teşekkür ederim ."Ağız tadı" tümümüze gelsın
Selamlar.

BİBS' Alıntı:
Mehmet abicim Hayırlı olsun,
uzun çabalar sonrası, bu sonuç çok sevindirici, allah kaza bela göstermeden sağlıklı ve mutlu geziler nasip etsin inşallah.

Ege bölgesindeki Büyüğümüz olarak, bir tanışma organizasyonu ayarlamak sana yakışır diye düşünüyor, kısada olsa bir hafta sonu etkinliğini dört gözle bekliyoruz. Mümkünse 15 mayısa kadar. ;D Saygılarımla.

İsmail kardeşim
Teşekkür ederim . Dileklerin hepimiz için olsun inşallah.

Yakın çevre buluşmalarını aslında ben de çok istiyorum. Bu tür organizasyonlarda çok becerikli sayılmam. Saygılı sözlerinizi başım üzerinde taşırım . :smiley: Bilmenizi isterim ki organize edilecek her turlu kısa buluşmalara severek katılırım.
Bu arada zamanlamam uyarsa !5 mayıs ertesi gunlerinde Eskisehir (hanımkoy) üzeri Taraklı organizasyonuna katılmayı düşunmekteyim.
Selamlar.

Mehmet abicim, 15 mayısa kadar görüşemez isek, ben Allahın izni ile 16 sında Kuşadasında (Kızımın Mezuniyet töreni) olucam,
17 sinde Eskişehire geçeceğim, orada görüşürüz inşallah. Saygılarımla.

BİBS' Alıntı:
Mehmet abicim, 15 mayısa kadar görüşemez isek, ben Allahın izni ile 16 sında Kuşadasında (Kızımın Mezuniyet töreni) olucam,
17 sinde Eskişehire geçeceğim, orada görüşürüz inşallah. Saygılarımla.

şimdiden ayırlı olsun kızınızın Meyuniyeti ve hayırlı yolculıklar Eskişehire selamlar

halilo11' Alıntı:
şimdiden ayırlı olsun kızınızın Meyuniyeti ve hayırlı yolculıklar Eskişehire selamlar

Teşekkür ederim Halilcim, selamını iletirim (Hamamyolu veya adalarda dolaşırken) ;)
Seninde yolun Mönchengladbach tarafına düşerse sende benden selam söyle(Çöplük parkta gezer isen) :D Sevgilerimle.

BİBS' Alıntı:
Teşekkür ederim Halilcim, selamını iletirim (Hamamyolu veya adalarda dolaşırken) ;)
Seninde yolun Mönchengladbach tarafına düşerse sende benden selam söyle(Çöplük parkta gezer isen) :D Sevgilerimle.

oraya piknik yapmaya gidiyoruz güzel oluyor bir dahaki sefere bende oralara selam söylerim siz nerden tanıyorsunuz herhalde tanıdığınız ile gittiniz

halilo11' Alıntı:
oraya piknik yapmaya gidiyoruz güzel oluyor bir dahaki sefere bende oralara selam söylerim siz nerden tanıyorsunuz herhalde tanıdığınız ile gittiniz

80-84 yılları arası (kayıp yıllarım diyebileceğim) gençliğim orada geçti, kardeşim hala orada yaşıyor, en son geçen yıl oradaydım.
Eskişehirde görüşmek üzere. Sevgilerimle.

Mehmet bey,
Uzun uğraşlarınızı, ruhsatınızla da mutlu sona ulaştırdığınıza sevindim.Size ve ailenize hayırlı olsun;kazasız,belasız bol geziler dilerim.

armes' Alıntı:
Mehmet bey,
Uzun uğraşlarınızı, ruhsatınızla da mutlu sona ulaştırdığınıza sevindim.Size ve ailenize hayırlı olsun;kazasız,belasız bol geziler dilerim.

Arif bey
Teşekkür ederim. Belirttiginiz iyi dilek ve mutluluklar hepimize gelsin .
Selamlar.

Mehmet abi öncelikle hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.
1 seneyi aşkın zamandır girmiyordum siteye
bir kaç gündür takip ediyorum az önce gönderilen iletilerde senin sayfanı gördüm bayağı birikmiş sayfa sayısı
kıssa kıssa göz gezdirdim,diğerleri denilecek şeyleri demişler,
ben senin sayfana daha önce yazmıştım şimdi bir şey yazmamak olmaz.Yazmak içinde yazmak hiç olmaz...
Bir an hayal ettim seni o yapım aşamalarında,gözümde canlandın bağzen bezdin bazen umutlandın ama yılmadın ve bu mükemmel finale geldin..Hakkettin ağbi tüm övgüleri tüm sevinçleri hakkettin sonuna kadar helal olsun sana....

Dalyan kardeşimiz
Teşekkür ederrim . Evet bir haylidir göremiyorduk sizi forumda. Bahsetgtiginiz gibi Çok ca hayıflanmalarımın sonun da bitirebildim karavanımı. Bunun için de çok gayret gösterdim ve şimdi de başarabildigim için mutluyum .Övgü lü sözleriniz için de teşekkürler .
Saglıklar dilerim.

Mehmet ağbi nasılsın iyimisin, karavanda son durum ne bilgi vermiyorsun süpriz var galiba
yengeme çok selam :smiley:

Levent (buralpdi) kardeşim.
Ruhsata (motor karavan) yazdırmışım , daha çalışırmıyım hiç. ;D Zaten canım da istemiyor . Aslında gözüme takılan bir cök pürüz olsa da siz dpstalarım demedinizmi ? " boş ver okadar inceleme" diye. ;D ben de öyle yapıyprum . Yengen içinde debelenip duruyor "hangi perde nereye yakışır" diye kafasına göre takılıyor. Bu arada selamın için sagolsun bizden de selam söyle diyor. Her akşam hayal kurup aklımıza ne geliyorsa tıkıştırıyoruz içine karavanın. Yakında (15 mayıs gibi) yollara dökülecegiz insallah. Arkasından da ilk olarak Taraklı organizasyonuna katılmayı düşünüyoruz. Kim bilir daha sonrası da biraz daha o bölgelerde eş dost ziyaretleri yapmak var aklımızda. Kalanları mı ? Yolda belde canımız sıkıldıkca yaparız bir şeyler. Takım çantası ve bir takım boya cila fırcaları aldık yanımıza.
Saglıklar, selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,111
Kaydolan Son Üyemiz
ibrahim akçocuk

SON KONULAR

Geri