Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,000
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 138,558
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

döner sehpa yalaşık 1.5cm yükseklikte.(4*2=8mm sac kalınlığı + 6 veya 7mm rulman yükseltisi)
aracın sehpasından 2 veya 2.5cm kestim . dolayısı ile koltuk orijinal yüksekliğindende biraz kısa oldu.
iyi dileklerin için teşekkürler yusuf.

Etiketler

eline sağlık ağbi güle güle kullan güzel olmuş, sıra söför koltuğunda :smiley:

buralpdi' Alıntı:
eline sağlık ağbi güle güle kullan güzel olmuş, sıra söför koltuğunda :smiley:
sağolasın levent kısa sürede şoför koltuğunuda yapacağım.

bilgisayarım çok yavaşladı .resimde yukleyemiyorum.
yolcu koltuğundaki kemer tokasının yönünü değiştirdim ve koltuğu paketleyip kaldırdım

İnsanın kendi yaptığını kullanması, kendi kendine bir şeyler üretebilmesi, elinden bir şeyler gelmesi kadar güzel şey var mı ? Ne mutlu...

Yalnız aman elektrikli aletlerle çalışırken dikkat ! Her hangi bir iş kazasına karşı uzun saçlarınızı bağlayıp şapka ve bereyle örtün lütfen. Ben de öğrencilik yıllarımda atelye derslerinde uzun saçlarım yüzünden sık sık hocalarım tarafından uyarılırdım bu yüzden :smiley:

Rıfat Bey elinize sağlık. Kolaylıklar dilerim

Burakd' Alıntı:
Rıfat Bey elinize sağlık. Kolaylıklar dilerim
sn. burakd ilginiz ve uyarılarınız için teşekkürler.insanın emek verip birşeyler üretmesi çok güzel bir duygu.

rıfat bey hayırlı olsun kolay gelsin, umarım karavanınızı hayalinizdeki gibi yapabilirsiniz...

deneme

DSC00014 2

yaptığım çalışmaları yeni aldığım fotoğraf makinesi ile görüntüledim fakat yükleyemiyorum.
kapasitesi küçük eski fotodan deneme mahiyetinde yükleme yaptım.yaklaşık 5 dakikada yüklleme yapılabildi.
pc gezenbilir sayfasına girince yavaşlıyor,foto yükleme yapayım dersem allah canını alıyor.
ne yapabilirim......yapabilirmiyim.....imdatttt.

sürücü koltuğu çalışmalarımdan görüntüler ;

SAM 0075

döner sehpanın boyası kurumaya bırakıldı, bu aradan faydalanarak önceden döşenmiş duvar kaplamaları sökülmeye başlandı.

SAM 0074

SAM 0091

forumu takip eden yakup bey ve eşi bizlerle tanışmaya geldiler. onlarla tanışmaktan mutlu olduk.

SAM 0069

SAM 0069

kolay gelsin Rıfat ağbi :smiley:
güzel güzel, çalışmaya başlamışsın, bende merak ediyordum sesin çıkmadı ne zamandır,
fotoğraf yükleyeceğin en iyi zaman sabah saatleri aklında bulunsun, akşam saatlerinde foruma yazı yazmak bile sorun

Rıfat bey güzel olmuş koltugunuz gülegüle oturun :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR