Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karanfiller Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,938

Etiketler
Ynt: Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Ooo iyi bir iş yapmışsınız. Hangi şehirdesiniz. Bu karavani yazin alacatida sahilde gormus olabilir miyim?. Beni arayabilirsiniz. Keyif alırım. 05059079540
Hayirli olsun. İnsel

Keyifli gezzilerde kullanmanızı dilerim. İzmirde karavanda yaptıracağınız tadilat ve tamirler için şanslısınız Ege karavan ve Dolphin karavan ulaşabileceğiniz mesafelerde....
Bu arada geçmiş olsun
Kalın sağlıcakla

insel' Alıntı:
Ooo iyi bir iş yapmışsınız. Hangi şehirdesiniz. Bu karavani yazin alacatida sahilde gormus olabilir miyim?. Beni arayabilirsiniz. Keyif alırım. 05059079540
Hayirli olsun. İnsel

İnsel Hocam doğrudur, karavan Alaçatı'da kullanılmış. Kısa zamanda arayıp başınızı şişiriyorum :smiley:

carpediem69' Alıntı:
Keyifli gezzilerde kullanmanızı dilerim. İzmirde karavanda yaptıracağınız tadilat ve tamirler için şanslısınız Ege karavan ve Dolphin karavan ulaşabileceğiniz mesafelerde....
Bu arada geçmiş olsun
Kalın sağlıcakla

Teşekkürler Süleyman Bey.

İlk sahibi çok kullanmadı,sattığı kişide fazla kullanmadığını duymuştum sanırım Türkiyede fazla yol yapmamıştır.

Benzer motor ve camp 55 kasa olarak Metin Türe ve aynı motor olarak Ahmet Bolgi dostlarımızın araçları ile kasa olarak
İnsel dostum aktif olarak forumdalar.

Buzdolabınızın yaz aylarında verimini artırabilmek için üst havalandırma kapağına bilgisayar fanını termostat ile bağlarsanız
ayrıca buzluk kapağını sökerseniz malum soğuk hava aşağı doğru hareket edeceğinden verimi çok etkileyecektir.

Banyoya su neden gitmez belliki sorun var,orjinal musluklar elektirikli olduğundan musluğu çevirdiğinizde pompa çalışacaktır
muluğu bu yönde bir kontrol edebilirsiniz. Pompa yeterli ancak hidroforda monte ettirebilirsiniz.

Kolay gelsin,geçmiş olsun.

Ahmet Bey teşekkür ediyorum.

Levent Bey tüm detaylar için tekrar teşekkür.

G.

Sayın Karanfiller Karavanınız hayırlı olsun,Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Bizlerde İzmir Bornavadan

zekierkal' Alıntı:
Sayın Karanfiller Karavanınız hayırlı olsun,Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Bizlerde İzmir Bornavadan

Tesekkurler Zeki Bey. Biz Guzelbahcedeyiz, karavani Bornovadan aldik, ozkanlar tarafindan.

Kisa zamanda tanismak dilegiyle...

Gökçen Karanfil ve ailesine hoş geldiniz diyorum. Sağlıkla, keyifle, kazasız, belasız gezmelerde kullanırsınız inşallah. Darısı başımıza...

Sn Karanfiller karavanınızı güle güle kullanın .... Bizlerde İzmir Kamp Karavan derneği üyeleriyiz....14-15-16 Martta Karagölde etkinliğimiz vardı...Sizleride aramızda görmek isteriz....Eğer herhangi bir ihtiyacınız olursa arayabilirsiniz... 0 507 745 99 46

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.