Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karanfiller Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,014
Ynt: Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Serkan ve Mehmet Bey, ikinize de tesekkur ediyorum.

Serkan Bey, yanilmiyorsam sizin kardesinizle tanismisligimiz var aslinda - Salih Bey ? Bundan bir ay kadsr once esim ve kizimla birlikte karsiyakada knaus comfort 350 cekme katavanini satin almak icin incelemistik. Sagolsun her turlu detayini gostermis tum sorularimizi yanitlamisti. O zaman motokaravan ne aklimizda vardi ne de butcemiz musaitti. Her sey cok ani gelisti :smiley: Kismet diyorum.

Karagoldeki etkinlikten haberim vardi fakat ailecek sirayla hasta oldugumuzdan gelememistik. Fotolara bakip ahh cekiyorum, bizim icin guzel bir baslangic olabilirdi.

Bu arada dernege bir firsatini buldugumuzda uye olacagiz.

Saglicakla...

Etiketler

TA2RX' Alıntı:
Gökçen Karanfil ve ailesine hoş geldiniz diyorum. Sağlıkla, keyifle, kazasız, belasız gezmelerde kullanırsınız inşallah. Darısı başımıza...

Tesekkurler Bekir Bey.

karanfiller' Alıntı:
Serkan ve Mehmet Bey, ikinize de tesekkur ediyorum.

Serkan Bey, yanilmiyorsam sizin kardesinizle tanismisligimiz var aslinda - Salih Bey ? Bundan bir ay kadsr once esim ve kizimla birlikte karsiyakada knaus comfort 350 cekme katavanini satin almak icin incelemistik. Sagolsun her turlu detayini gostermis tum sorularimizi yanitlamisti. O zaman motokaravan ne aklimizda vardi ne de butcemiz musaitti. Her sey cok ani gelisti :smiley: Kismet diyorum.

Karagoldeki etkinlikten haberim vardi fakat ailecek sirayla hasta oldugumuzdan gelememistik. Fotolara bakip ahh cekiyorum, bizim icin guzel bir baslangic olabilirdi.

Bu arada dernege bir firsatini buldugumuzda uye olacagiz.

Saglicakla...

Evet ...abim Salihle tanışmışsınız..Bir ara Knaus'u satılığa çıkartmıştı.....Karşıyakada da genelde orada toplanıyor çay içip sohbet ediyoruz...Sizleride bekleriz...Dün de kulaklarınızı çınlattık sizin karavanın kardeşi şuanda Balcovada Saim abide ....bizde onun yanındaydık...Siz karavanla ilgili bilgi alacakmışsınız galiba...

Evet dün Saim Bey'le buluşacaktık Balçova'da fakat hastalık fena vurdu beni, çıkamadım dışarı malesef. Bugün telefonda görüştük, başka bir uygun zamanda kafa kafaya verdiricek araçları :smiley:

Selamlar...

KARANFİLLER ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ..,Karavanınız hayırlı uğurlu olsun......Geldiğinizde bize bilgi verseydiniz ,aldığınız karavan bizim arkadaşımızındı..Alaçatı da sabit olarak kullanıyordu ...tekeriniz dönsün iyi geziler dilerim...ben karşıyakada aynı yerdeyim.
bende karavanımı satmaktan vazgeçtim.,karayolları uygunluk belgesi ve gümrük belgeli ve 560 kg karavan türkiyede az sayıda çekme olarak ,bende krizi atlattım..kısaca sizi hafta içi bostanlıya çay içmeye beklerim...sevindim,hayırlısı olsun en azından bildiğimiz bir karavan AİLENİZ ile sağlıklı mutlu ve huzurlu bol geziler dilerim...bir şey sormak isterseniz yardımcı oluruz.. SALİH GÜRANÇ... 0 507 340 97 58 ..,hayırlı uğurlu olsun... ....karşıyaka dan sevgiler....İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ ÜYESİYİM....

Salih Bey iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum,

Serkan Bey'e de yazdığım gibi sizin karavana bakarken aklımızda motokaravan almak yoktu doğrusu. Her şey çok hızlı gelişti ve sonuç bu :smiley: Mustafa Bey'den aldık karavanı, dediğiniz gibi Alaçatı'da sabit kullanıyormuş bir süredir. Sizin de Kanus'u satmaktan vazgeçmenize ve krizin sona ermesine ço sevindim.

Güzelbahçe, Urla taraflarına yolunuz düşerse biz de sizi bekleriz :smiley: Benim numaram da 533 687 8337

Umarım kısa zamanda bir kamp etkinliğinde karşılaşırız.

Sevgiler, selamlar...

Karavanınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Malum siteden karavan ilanlarını uzun süredir takip ediyorum. aldığınız karavanın ilanı çıkmıştı ve çok kısa bir süre sonra ilan yayından kalkmıştı. Bu kadar çabuk satılması enteresan gelmişti.
O zaman sadece kedinin ciğere baktığı gibi ilanlara bakıyordum, şimdi maddi durumlarımı karavan için biraz olgunlaştırdım ve eşimi ikna edebildim inşallah ben de sizin gib güzel bir karavan denk getirebilirim. Tekrardan güzel günlerde kullanın.

Hymer 55in iç düzeni mükemmel. Şu an haftanın neredeyse 4 günü içinde yaşıyorum. Ve çok mutluyum. Alacaksanız 55 bulursaniz kacirmayın. Zira çok durmuyor ilanda.

melihbozkurt' Alıntı:
Karavaniniz hayirli olsun. Guzel gunlerde kullanin. Insallah darisi basimiza. :smiley:

Melih Bey teşekkürler, dediğiniz gibi, darısı başınıza. Umarım en kısa zamanda siz de gönlünüzce bir karavan bulursunuz.

mustafaatk' Alıntı:
Karavanınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Malum siteden karavan ilanlarını uzun süredir takip ediyorum. aldığınız karavanın ilanı çıkmıştı ve çok kısa bir süre sonra ilan yayından kalkmıştı. Bu kadar çabuk satılması enteresan gelmişti.
O zaman sadece kedinin ciğere baktığı gibi ilanlara bakıyordum, şimdi maddi durumlarımı karavan için biraz olgunlaştırdım ve eşimi ikna edebildim inşallah ben de sizin gib güzel bir karavan denk getirebilirim. Tekrardan güzel günlerde kullanın.

Mustafa Bey sağolun, umarım siz de en kısa zamanda bulursunuz gönlünüze göre bir araç.

Dediğiniz gibi ilan bir gün bile kalmadı sanıyorum sitede. Kısmet, nasip, şans işi sanıyorum bunlar. Yani aynı karavan satılmayacağı varsa haftalarca ilanda da kalabiliyor biliyorsunuz.

Pazar sabahıydı, sabahın köründe açmış siteyi motokaravan ilanlarına bakıyordum, sabah sabah hiç yapmadığım şey aslında. İş güç yoktu, o gün için bir planımız yoktu, toparlandık gittik, gördük ve el sıkıştık :smiley: Herşey pek hızlı oldu, umarım güzel günlerde kullanırız :smiley:

Selamlar...

insel' Alıntı:
Hymer 55in iç düzeni mükemmel. Şu an haftanın neredeyse 4 günü içinde yaşıyorum. Ve çok mutluyum. Alacaksanız 55 bulursaniz kacirmayın. Zira çok durmuyor ilanda.

Yaşam alanının plan ve tasarımı gerçekten çok rahat ve keyifli İnsel Hocam. Henüz içinde yatma fırsatımız olmadı ama şimdiden keyifli olacağını tahmin ediyorum. Bir kaç işi var aracın önce ama. Bir dip temizlik yapmamız gerek, stor perdeleri normal perdeye çevirtmek istiyorum (perdeciler çıldırmış olmalı, küple para istiyorlar), alkoven kısmının perdeleri ve becerebilirsem tavan döşemesini elden geçirtmek istiyorum vs.

Zamanla olacak işler, yeter ki üzmesin bizi araç :smiley:

Sağlıcakla...

Dun aksam dayanamadik artik, yemekten sonra atladik karavana evden 2-3 km mesafede deniz kenari bir yere cektik :smiley: Bir yandan kiz odevlerini yapti, bir yandan cay demledik, ben de bir yandan ufak tefek tadilat isleriyle ugrastim :smiley: Hava serinleyince yaktik trumayi, 3-5 dakikada haddinden fazla sicak oldu, kismak zorunda kaldik.

2-2.5 saat tailip eve geri donduk :smiley: Ben icinde yatmak istedimcocuklar gibi ama alkoven kismindaki yatagi sungeriyle falan toptan yikamistik, daha sunger kurumadigi icin mecbur erteledim yine.

Benim karavanımın eski sahibi yataş firmasına alkovandaki yatak için sipariş vermiş. Bu 4. karavanım. Diger 3unde sungerde yatmaktan bunalmiştim. Ozellikle kalca kismim hep ağriyordu. Su anda yattığım ortopedik yatak tam ölçüye göre yapılmış. Hatta tam karşı pencere altını yani yatağın kenarını açılı yaptırmışlar. Tavsiye ederim. Bu mumkun belki siz de yaptirabilirsiniz. Ev konforunda uyumak için buna değer.

Hoşgeldiniz karanfil family :smiley:
keyiften 4 duble içince yattığın yeri benimsiyorsun zaten hocam..:smiley:
sevgiyle kalın
erim özbiler

Gökçen bey

tekrar hayırlı olsun dileklerimi buradan da iletmek istedim
Ben Mustafa Döner ( mystic ) yazılarınızı okudum çok sevindim aracı size satmakla
Doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum
İstekle zevkle heyecanla araca bakmanız beni daha da mutlu etti

Dediğiniz gibi pazar sabahı arayanlar içinde nasip sizinmiş

Ufak tefek şeylere kafanızı takmayın araçın yapısı ve her şeyi mükemmel
Bahar ve özellikle yaz aylarında çok daha fazla keyif alacaksınız

Sörf sezonu açıldığında Alaçatıya da beklerim

Size ve ailenize sağlık sıhat ve kazasız günler dilerim

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

SON KONULAR

Geri