Güzeldere - Gölyaka Kamplı Gezisi (8-9 Mayıs 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan teos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,297
Ynt: Güzeldere - Gölyaka Kamplı Gezisi (8-9 Mayıs 2010)

[attachment=1]

Büyük ihtimalle yer burası defalarca baktım,araçla ana yola çıktığımızda da km bakmıştım, 45-50 km arası idi Akyazı ya kadar,bu programda da Akyazı-mudurnu yola çıkış arası hemen hemen aynı.. zaten o yola girlirse kaçırma ihtimali pek yok gibime geliyor.

Şimdi aklıma gelen bir fotoğraf daha var onuda koyayım,anayoldan, bu köy yoluna girdiğimizde,yaklaşık 5-6 km sonra sola bir tabela daha çıkıyor

[attachment=2]

işte bu tabeladan saptığınızda karşınıza çıkan manzaralara şaşırmayacaksınız :smiley:

Tam ekran yakalama 11052010 122704

IMG 9427

Etiketler

camper_02' Alıntı:
"AKLIMIZ PÜRENLİDE KALDI"
Güzeldere Şelalesinde mükemmel bir hafta sonu yaşadık.Başta Cem olmak üzere tüm yönetimdeki arkadaşları kutlarız.
Gezimiz boyunca güzel süprizlerle karşılaştık bunlardan birisi Tamayın yaşgünü ( Ağilesiyle birlikte nice mutlu yıllara) Diğeri etkinliklerimize ilk defe katılan.
Enver bey,eşi, ve Raci hocamızdı tanışmaktan büyük keyif aldık. Pürenli yaylasına çıkan yol biraz yorsada aklımızı orada bıraktık. Tüm dostlara SELAMLAR.
Siz değerli dostlarla tanışıp,dolu dolu 2 gün geçirmek bizim için de büyük mutluluktu,Birde hadi dönün evinize dercesine iskemlemizi karavana yerleştirene kadar yağıp,biz araçlara binince duran yağmur vardıya bize çayımızı keyifle içirmeyen :smiley:Mesaj verir gibiydi sanki ,Dönmek zorunda olan arkadaşlarınız var ,akılları sizde kalmasın dercesine.Tadı damağımızda kalan bu gezi yenilerini kaçırmamız konusunda bir ikaz oldu bizim için.

mayıstosböce' Alıntı:
Büyük ihtimalle yer burası defalarca baktım,araçla ana yola çıktığımızda da km bakmıştım, 45-50 km arası idi Akyazı ya kadar,bu programda da Akyazı-mudurnu yola çıkış arası hemen hemen aynı.. zaten o yola girlirse kaçırma ihtimali pek yok gibime geliyor.

Bülent, bizim iniş yaptığımız noktadan Akyazı yaklaşık 65 km ve toplamda Pürenli'ye bu yol kullanılırsa 15 km daha kısa

güngör' Alıntı:
Bülent, bizim iniş yaptığımız noktadan Akyazı yaklaşık 65 km ve toplamda Pürenli'ye bu yol kullanılırsa 15 km daha kısa

Eğer inişle kastettiğin yayla ise ozaman km doğru çıkıyor.Ama köy yoluna çıktıktan sonra ise diyecek birşeyim yok,ozaman yanlış baktım demektir..

Eskisi ve yenisiyle güzel dostlarla birlikte güzel bir hafta sonuydu. Teşekkürlerimle...[attachment=1]

Resim 228

Yine güzel bir gezi olmuş. :smiley:

Ben hala, hani şu yoldaki kütüğü merak ediyorum. Fotoğrafı yok mu? ;D

Artık bu bir klasik haline geldi. Gezenbilir karavan grubu olarak çok güzel gezilere imza atıp, bu işte biz de varız diyebiliyorsunuz. Biz de hem uzakta olmanın hem de-bir süreliğine-karavansız olmanın sıkıntısıyla karşınızdan ciğercinin önündeki kediler gibi yalanarak bakıyoruz. :smiley: :smiley: :smiley:
Paylaşılan etkinlik, fotolar, sohbetler çok, çok,çooookkk güzel...

drares' Alıntı:
Artık bu bir klasik haline geldi. Gezenbilir karavan grubu olarak çok güzel gezilere imza atıp, bu işte biz de varız diyebiliyorsunuz. Biz de hem uzakta olmanın hem de-bir süreliğine-karavansız olmanın sıkıntısıyla karşınızdan ciğercinin önündeki kediler gibi yalanarak bakıyoruz. :smiley: :smiley: :smiley:
Paylaşılan etkinlik, fotolar, sohbetler çok, çok,çooookkk güzel...
Haşmet bey uzaklık konusunda pek ahkam kesemeyeceğim ancak bende yeter deyip sizin ifadenizle ciğerci önünde kedi olmamak için bu geziye eşimle birlikte çadırla katılarak çok güzel bir haftasonu geçirdik.Gurubun en yaşlıları olarak yılların hızla geçtiğini en iyi bilenlerdeniz. Zorlayın,ertelemeyin.Pişman olmayacaksınız.

Enver bey ben zaten "katılamadığıma" pişman oluyorum ama elden fazla bir şey gelmiyor. Eskiler derler ya çocuklar büyüdükçe sıkıntıları da büyür diye inanın hayatımızda çocuklarla uğraşmaktan başka bir şey yok. Ya işteyiz ya da çocukların işleriyle ilgileniyoruz, hepsi bu kadar...
Ne diyelim Allah sağlık sıkıntısı vermesin, gerisi olur gider...

merhaba
sn. Bülent Yazıcı'ya ve Cem Babadağ'a anlatılarından dolayı teşekkür ederim. özellikle mizahi bir şekilde anlatılması olayı daha da çekici hale getirmiş fakat diğer taraftan da bizim gibi katılamayanlar için de daha acı olmuştur :'(. resimlere bakarken ve yazıları okurken bile kendimi orada sizlerle beraber hissettim. gerçekten de çok güzel bir haftasonu olmuş sizler için. çok kıskandım açıkçası. ne yapalım kısmet olmadı belki bir daha ki sefere.

hiç' Alıntı:
Eskisi ve yenisiyle güzel dostlarla birlikte güzel bir hafta sonuydu. Teşekkürlerimle...[attachment=1]
Haldun bey bu resimlerden fazlaca çektiğinize şahit olduk,paylaşacakmısınız?

Harika bir gezi olmuş.. Haşmet Bey'in dediği gibi bizler, uzakta olmanın sıkıntısını yaşıyoruz.
Belki bir gün biz de...

Sağlık olsun, ne yapalım. Paylaşımınız için teşekkürler...

Ülker&Yavuz

Arkadaşlar herkes Cem in ne kadar alçakgönüllü ve hassas olduğunu bilir(kullandığı eldivenden anlayabilirsiniz).Sırf yolda kaldığımızda yolu açmak için attığı dev tomruğu anlatmıştım,Cem bu ağacı attığımız anın belgesi olmasın herkes onun gösteri yaptığını zannetmesin diye koca güzelyayla gezisinin linkini kaldırmış şuan itibarı ile ulaşılamıyor,şimdi ona özelden mesaj attım söz seni çok yüceltmeyeceğiz,bizden gibi davranacağız dedim umarım HeCEMeN bize inanır gezi linkini tekrar yerine koyar.Ben bu fotografı yayınlamaktan gurur duyuyorum.Sayın Racoed e de teşekkürlerimi bildiririm kahramanımızı bize geri verdiği için..

[attachment=1]

HeCEMeN

Bülent sizin yardımlarınız olmasaydı nasıl kaldırabilirdim koskoca tomruğu? Ağırlığın çoğu benim üzerimdeydi tamam ama o kadar da abartılacak bir durum yok :D :D :D

Güzeldere etkinlik başlığı ise benim dışımda biri tarafından yanlışlıkla silinmiş. Teknik adminden rica ettim, kısa sürede eski yerine taşınacaktır.

Arkadaşlar o ''kocaman'' tomruğu nasıl kaldırdınız yerinden. Doğrusu bravo. Dikkat edin belinizi incitmeyin.

derindeniz1' Alıntı:
Arkadaşlar o ''kocaman'' tomruğu nasıl kaldırdınız yerinden. Doğrusu bravo. Dikkat edin belinizi incitmeyin.

Ben hala korse takıyorum,en ince dalı tutmama rağmen. :smiley: :D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR