Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 144,304

Etiketler
Merhaba arkadaslar. Bugun de Turk kahvesi saatine erdik cok sukur.
b1085361fbb891fcd3cb616c89148933.jpg

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın Yücel Gündüz
sizin özel hayatınız sanırım kimsenin dikkatini çekmiyor, benimde ...
"bana kalırsa herkesin özeli kendinde gizli kalmalı"
uzun soluklu geziler başlıklı konuda kimi ne ilgilendirir bir başkasının günlük pişirdiği yemek ve ev temizliği..!
sanırım admin bu konuda fazla esnek..!
muhabbetiniz bol olsun.

Arkadaslar kendime bir cekme karavan yaptim ve arkadaslarimla cok guzel kamplar yaptim. Hayatimda bir donemdi geldi gecti artik boyle bir ilgi alanim yok. Bu nedenle artik paylasimlari da bitiriyorum. Cok konusmaktansa konusmamak yani susmak cok daha iyi. Cok yalniz oldugum icin sizlerle birseyleri paylasmak istedim. Ama bu boyle olmayacak yalniz yasamayi beceremiyor her seferinde daha cok hastalaniyorum arkadaslar. Ozgurce Garip ile gezdigim zaman yine paylasirim belki arkadaslar. Saglicakla kalin. Selamlar...

Yucel bey sizin yazilariniz yuzlercesi yapilmis benzer gezilerden cok daha insancil ve ilginc. Bizleri habersiz birakmayin.

Sayın Yücel Gündüz
sizin özel hayatınız sanırım kimsenin dikkatini çekmiyor, benimde ...
"bana kalırsa herkesin özeli kendinde gizli kalmalı"
uzun soluklu geziler başlıklı konuda kimi ne ilgilendirir bir başkasının günlük pişirdiği yemek ve ev temizliği..!
sanırım admin bu konuda fazla esnek..!
muhabbetiniz bol olsun.
BU BAŞLIĞI OKUMANIZ İÇİN KAFANIZA SİLAH MI DAYIYORLAR? SESİZCE UZAKLAŞ İSTERSEN

Yücel Bey, hatırlarsınız, daha önce de yazdıklarınıza tepki gösteren üye oldu, sizde terapi gördüğünüzü anlatmıştınız.

Karavanınızı yaparken bütün paylaşımlarınızı okudum. Yaptığınız her şeyi bir dosyada topladığınızı ve bunun ilerde meslek hayatınızda size faydası olacağını yazmıştınız. Sizi tekrar o günlerde olduğunuz gibi kendine güvenen sağlıklı bir insan olarak görmek forumda hepimizi sevindirecektir. Ama bu duruma gelmek için terapinize düzenli olarak devam etmenizin önemli olduğunu düşünüyorum. Depresyon tedavisinde terapinin ne kadar önemli olduğunu her ay en az birde defa duyarım. Münih’teki psikiyatri kliniklerinde yılllardır bu konuda tercümanlık yaptığım için terapinin önemini biliyorum.

Geçmiş olsun, yeni geziler ve güzel paylaşımlarınızı okumak dileği ile.

Guzelini arayip buldugum ve taze cekilmis kahvemi kendi zevkimce pisirerek gunu bitiriyordum. Bu benim saglikli olma sevincimdi ayrica bu benim icin bir sukurdu ama malesef yalniz yine yasayamadim ve aklim karisti. Bu kez hastaneye yatirildim. Ben kimseye zarari olan bir insan degilim. Sadece aklim karisiyor. Artik yalniz yasayamayacagim. Soylediginiz gibi karavanimi yaptim ve bunu yaparken de cok sey ogrenmistim. Ama bununla cok ovundum ve hata yaptim. Sonucta sadece bir karavandi. Ben pekcok sey yapabilirim. Pasta borekler tatlilar turlu turlu seyler yapip mutlu olabilirim. Bunu da arkadaslarimla paylasmak hatta ikram etmek isterim. Saglikla yasamaya calisiyorum hepsi bu. Benim pahali araclara ve karavanlara param yetmedi. Cok uzaklara gidecek butcem de yok. Imkanlarim elvermiyor. Bu yuzden ben de kendi mutlulugumu kendi bildigim sekilde paylastim arkadaslar. Bir insanin kendine yemek pisirebilmesi buyuk bir nimet arkadaslar. Temizlik yapabilmenin sevinci de oyle. Iyi kotu kendime yetmeye calistim ama yine beceremedim arkadaslar. Televizyondaki negatif gundemden etkilendim ve cok hasta oldum ama simdi cok daha iyiyim. Kahvenin iyisini aradigim ve kendime bir kahve yaptigim yolculugum insallah bir gun bir yerlerde devam edecek.

087f2bde8e864d42e3df4ad616260a60.jpg

Bu aralar bu kitabi okuyorum arkadaslar. Asik Veysel'in cok bilinmeyen siirleriyle basliyorum genelde gune...

BU BAŞLIĞI OKUMANIZ İÇİN KAFANIZA SİLAH MI DAYIYORLAR? SESİZCE UZAKLAŞ İSTERSEN

Sayın xmuratalix nick'li üye
bana sen diye hitap etmenizi ve büyük harflerle yazmanızı esefe kınıyorum,
lütfen yazdıklarınıza dikkkat edin..!
siz kimsiniz ?
kim oluyorsunuzda bana sen diye hitap etme cüretinde bulunuyorsunuz?
mesafenizi koruyunuz lütfen..!

benim fikrimi beğenmek zorunda değilsiniz..!
"kafanıza silah dayamadım"

bana özelden yazdığınız mesaj yetmezmiş gibi;
buraya yazarak aleniyet kazandırdığınız saygısızlığınızı herkes görmüş oluyor.

Forum üyesi onebune. Sayın yugun yücel gündüzü eleştirme tarzınıza bakılırsa ve sayın xmuratalix cevabınıza bakılırsa seviyeli olması gereken siz gibi gözüküyorsunuz.
Bayar28 abimin'de dediği gibi yucel bey yazılarınız bizi rahatsız etmiyor devam hocammm.:smiley:

Forum üyesi onebune. Sayın yugun yücel gündüzü eleştirme tarzınıza bakılırsa ve sayın xmuratalix cevabınıza bakılırsa seviyeli olması gereken siz gibi gözüküyorsunuz.
Bayar28 abimin'de dediği gibi yucel bey yazılarınız bizi rahatsız etmiyor devam hocammm.:smiley:
İstemeyen okumasın.

Ben okuyorum.

Sayın xmuratalix nick'li üye
bana sen diye hitap etmenizi ve büyük harflerle yazmanızı esefe kınıyorum,
lütfen yazdıklarınıza dikkkat edin..!
siz kimsiniz ?
kim oluyorsunuzda bana sen diye hitap etme cüretinde bulunuyorsunuz?
mesafenizi koruyunuz lütfen..!

benim fikrimi beğenmek zorunda değilsiniz..!
"kafanıza silah dayamadım"

bana özelden yazdığınız mesaj yetmezmiş gibi;
buraya yazarak aleniyet kazandırdığınız saygısızlığınızı herkes görmüş oluyor.

saygısız olduğum için ben sustum diğer üyeler size cevap veriyorlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR