Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 157,259

Etiketler
Arkadaşlar şöyle bir konuda bilgilerinizi almak isterim.
header sargısı :
header ı sarmanın veya seramik kaplamanın amacı kaput altı soguklugunu dusurmekten ziyade; sıcak havanın hacmini kullanarak, havayı olabildigince sıcak ve hacimli olarak turbo egzoz portuna getirmektir. turbolu araclarda spool zamanını 200-250 devir kadar asagıya cekmektir. atmosferik araclarda cok bir etkisi yoktur sadece boruyu curutmeye yarar.
Demişler :smiley: bizim araçlar için gereklimi acaba?
Bilgileri olan varsa paylaşsın derim :smiley:

Selam arkadaşlar..
Hava filtresi girişinde bulunan plastik boru;tüm araçlarda bant ile güçlendirilmiş.
Yenisinin temini yokmu acaba??
[attachment=1]

IMGP1401

koroglu1414' Alıntı:
Selam arkadaşlar..
Hava filtresi girişinde bulunan plastik boru;tüm araçlarda bant ile güçlendirilmiş.
Yenisinin temini yokmu acaba??
[attachment=1]

Cevdet bey,

ben Toyota Land Cruiserinki de böyle idi yensini almıştım.
Ankarada Hakan Ataman var bütün japonların önceliklede Toyota ve Daihatsunun yedek parçalarını getirtiyor.
bir sor istersen.
ATAMAN TİCARET.Hakan ATAMAN 0 532 2820523 tlf.

mdr' Alıntı:
Cevdet bey,

ben Toyota Land Cruiserinki de böyle idi yensini almıştım.
Ankarada Hakan Ataman var bütün japonların önceliklede Toyota ve Daihatsunun yedek parçalarını getirtiyor.
bir sor istersen.
ATAMAN TİCARET.Hakan ATAMAN 0 532 2820523 tlf.
Teşekkür ederim ismail bey;not aldım..
Selamlar..

Alican,
eski telefonumda BARIŞIN numarası vardı..bütün kayıtlarım gitti.Aracın sepetinden tanıdım. ;D ;D Sakaryadan Hakan Dogrucan yapmıştı sepeti.Benim eski Ferozama da o yapmıştı.

ama pratik olarak İzmitin yukarda sırtlarda mezarlık yanında tesis var.Restoran..manzaralı güzel bir yer..orayı çalıştırıyorlar..

orada bulabilirsin.

mdr' Alıntı:
Alican,
eski telefonumda BARIŞIN numarası vardı..bütün kayıtlarım gitti.Aracın sepetinden tanıdım. ;D ;D Sakaryadan Hakan Dogrucan yapmıştı sepeti.Benim eski Ferozama da o yapmıştı.

ama pratik olarak İzmitin yukarda sırtlarda mezarlık yanında tesis var.Restoran..manzaralı güzel bir yer..orayı çalıştırıyorlar..

orada bulabilirsin.

Sanırım Bağçeşme mezarlığı denen yer,hiç gitmedim oraya bir gideyim duymuştum oralarda cafe gibi bir yer var diyorlardı inşallah orda bulurum Barış Beyi :smiley: İsmail Bey tekrar teşekkür ederim yardımınız için :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri