Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,943
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :smiley: )

Hakan :Beyaz güvercin;le ve ailenle bol geziler dilerim...

Etiketler

Hakan bey;beyaz güvercinle sevdiklerinle sağlıklı mutlu geziler dilerim..

Beyaz güvercin hızlı bir giriş yapmış hayatınıza,paylaşımlarınız anı canlandırıp heveslendirici,nice gönlünüzce geziler.

Harika kareler, Hakan Bey...
Bundan sonraki gezilerinizin de en az bu kadar keyifli ve güzelliklerle dolu olmasını diliyoruz...

merhabalar hakan bey beyaz güvercinin hakkını veriyonuz bir orada bir şurada . bizde sizinle gezmiş kadar oluyoz teşekkürler ..fotolar için..

Hakan bey Beyaz güvercinle Karadeniz'de güzel bir gezi yapmışsınız, paylaşımınız için teşekkürler. :smiley:

güzel paylaşımlarınız için teşekkürler. hayırlısı ramazan sonrası ayder yaylası için benimde gezi programım var.

Beğenileriniz ben teşekkür ederim.

Yazer Bey, program sıkışıklığı sebebi ile Ayder'i gezi programımızdan çıkarmıştık. Giderseniz fotoğraflarını bekliyorum.

Fotoğraflara devam,

Amasra, uzaktan görünüş

PIC 0138

PIC 0146

PIC 0147

PIC 0160

Ekli dosyalar

• PIC_0135.JPG
    PIC_0135.JPG
    122.9 KB · Görüntüleme: 244

Rize Fındıklı'da ki bir anımı anlatayım.

Fındıklı sahilinde yan yolda karavanımla dolaşıp bir dükkan arıyordum. Tam o sırada trafik polisi aracı yanıma yaklaştı, memur bey durmamı işaret etti. Ben bir hatamı yaptım diye düşünürken memur bey "Gezenbilir'den misiniz?" deyince rahatladım :smiley: ve gülümsedim. Hemen araçtan indim, memur bey de indi muhabbete başladık. aslanahmet deyince beni hemen hatırladı hatta Murtazayı bile sordu. Derkan bey (derkan34) forum üyemiz ve Rize Fındıklı'da Trafik Polisi olarak görev yapmakta. Daha önce resimlerini görmemiştim ama derkan34 deyince hemen hatırladım. Derkan bey'in Gezenbilir Karavan bölümünde de mesajları var. Kendi karavanı da varmış. Sağolsun ilgi ve alaka gösterdi. Cep telefonu numarasını verdi. Bir sıkıntı ile karşılaşırsak yardımcı olabileceğini söyledi. Bu bölgeye gidecek karavancıların kendisine uğramasını istedi.

Beyaz Güvercin 30 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında 3 gün Saros Körfezi - Uzunkum Plajı'nda 2 karavan kardeşi ile beraber kampta idi

DSCF3561 Large

DSCF3567 Large

DSCF3550 Large

Keyifler ve dostukların hiç bozulmaması dileğiyle herkeze çok selam.

güzel bir haftasonu değerlendirmesi....Keyifler Fotolara yansımış...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR