Arama sonuçlarınız

1. darmunyan

hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

Ynt: Hilux Hayalim Gerçek Oldu..1998 2.8 Hilux Artık Benim.... Alüminyum arka kabinden sonra hiluxun yeni hali

2. darmunyan

Arac Ustunde Ev

Ynt: Arac Ustunde Ev gökte ararken yerde buldum :) biraz daha bilgi biraz daha ayrıntı lütfen ..merakla bekliyorum
  3. darmunyan

2.8 Hilux'umu yeni kasa 2012 si ile değiştirmek istiyorum.

Ynt: 2.8 Hilux'umu yeni kasa 2012 si ile değiştirmek istiyorum. böyle bir araca sahipken ve yıllarca sorunsuz binebilecekken neden değiştiriyorsunuz, haddime değil belki ama pişman olunacak anlık bi heves olmasın sizinkisi? ben de aynısının 98 modeline sahip olduğum için biraz duygusal...

4. darmunyan

Ynt: hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim.... iyi dilekleriniz için teşekkürler..
  5. darmunyan

Ynt: hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim.... bakmaya doyamadığım bi foto.. hasta mıyım neyim ..hanım boşayacak bu gidişle.. :-\

6. darmunyan

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri 3 fotoğraf ta benden..

7. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri bizimle yemeğinizi ateşinizi güleryüzünüzü ve sohbetinizi paylaştığınız için teşekkürler berk,onur ve kemal abi..herşey çok güzeldi..
  8. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri kemal abi fotoğraflar çok güzel eline sağlık, en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle saygılar
  9. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri fotoğraflar çok güzel elinize sağlık.. harika bir kamptı emeği geçen herkese teşekkürler..

10. darmunyan

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) pazar günü görüşürüz umarım arman bey eşinize selamlar

11. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) hatırladım tabi ki arman bey gelecek misiniz bu kampa?
  12. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) abi dr.ismail ben hani 2 yıl önce düzcede dosodun organizsyonunda çalmış söylemiştik,hatırlarsın diye düşündüm..gerçi haklısın ben sizin kadar aktif katılımcı olmadığımdan unutulmam doğal :) neyse adım ismail :)

13. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) biz de bu akşam gidiyoruz kemal bey,pamukova üzerinden gidiyoruz.. telefonum 0532 303 86 79 irtibata geçebiliriz gerekirse.. cb telsizimi 5 e ayarlicam söylenildiği gibi..saygılar
  14. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) 1- Ender Kurutlu 2 kişi Suzuki Vitara İstanbul Anadolu Yakası 2- Efe Karaismailoğlu 3 kişi LR Discovery İstanbul Avrupa Yakası 3- Burak Dokur 1 kisi. LR Discovery. Istanbul Anadolu...
  15. darmunyan

DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım

Ynt: DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım redbull kızları iyi hoş ta neden son 3 gün kalmasına rağmen talep çok az gibi görünüyo ? hatırladığım kadarıyla sayfalarca yorum yazılırdı dosodun organizasyon duyurusunun altına.. herneyse ben geliyorum 4 kişi toyota hilux.. :)

16. darmunyan

DİKMEN YAYLASI-KARDÜZ ALTI -PÜRENLİ YOLLARINDA 4 Kişi 2 gün

Ynt: DİKMEN YAYLASI-KARDÜZ ALTI -PÜRENLİ YOLLARINDA 4 Kişi 2 gün görseller ve anlatım harika elinize emeğinize sağlık
  17. darmunyan

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) dosod'un orgnizasyonuyla aynı tarihe denk gelmiş sanırım
  18. darmunyan

Ynt: hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim.... evet aynen öyle :)

19. darmunyan

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

en son markete giderken görüldü arkadaş..öyle gazladınız ki nasıl gitti kim bilir.. :-\
  20. darmunyan

Toyota Hilux LN106'da Hararet Sorunu?

ayrıntılı açıklamanız için teşekkür ederim ali bey ilk fırsatta yeni termostat taktırıcam,saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri