Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,886
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

KEMALS42' Alıntı:
Ender bey merhabalar,

ben cuma akşamından gitmeyi planlıyorum. orada kimse olacakmı veya bulunuyormu? daha önce gitmiştim lakin uzun zaman oldu, yollar ne durumda bilemiyorum. ayrıca yuvacık üzeri çıkan yolda google earth da görüldüğü kadar kolay vede bu kadar düz değildi.. mümkünse ve varsa koordinatları alma şansım varmıdır? ayrıca listeyi gördükçe yüreğim sızlıyor.. nerede kaldı bu gezip,görüp, bilip yazanlar,çekenler...? dökülmüş grup arkadaşlar, herneyse gelenler sağ olsun diyelim..şimdiden teşekkürler. kampta görüşmek dileği ile,

selamlar
Kemal Sarıgül

Kalan saglar bizimdir Kemal Bey :smiley:
Nicelik degil nitelik daha onemli bence .
Biz keyfimize bakalim
Ayrica 14 arac hicde fena degil bu kadar surede

Etiketler

biz de bu akşam gidiyoruz kemal bey,pamukova üzerinden gidiyoruz.. telefonum 0532 303 86 79 irtibata geçebiliriz gerekirse.. cb telsizimi 5 e ayarlicam söylenildiği gibi..saygılar

darmunyan' Alıntı:
biz de bu akşam gidiyoruz kemal bey,pamukova üzerinden gidiyoruz.. telefonum 0532 303 86 79 irtibata geçebiliriz gerekirse.. cb telsizimi 5 e ayarlicam söylenildiği gibi..saygılar

isimsiz telefon kaydı yapamıyorum :smiley: :smiley: bir isminiz mutlaka vardır.. görüşmek dileği ile..

Kemal Sarıgül
0533.954 30 40

Deep' Alıntı:
Nejat abi sicak sarap servisim sabaha kadar devam edecektir ;)

sevgili Mert,

senin sıcak şaraplarını ilk olarak taddıktan sonra baktım, seni her zaman bulamayacağım, bende sıcak şarap yapımını öğrendim.. :smiley: (Fransa / Tourette karşılaştığım bir şeften) sonra kendim geliştireyim dedim, yaklaşık 100 şişeye yakın şarap harcadım. tahminen 70 kadarı çöp oldu lakin 70 den sonrasında ayarı tutturmaya başladım.. anlayacağın senin yaptığın iş zor zanaat.. o nedenle madem sen varsın, ben elimi sürmeyeceğim, iznin olursa yine senden bir kaç kadeh alırız.. tabi şarap vermek karşılığında :smiley:

selamlar
Kemal Sarıgül

KEMALS42' Alıntı:
sevgili Mert,

senin sıcak şaraplarını ilk olarak taddıktan sonra baktım, seni her zaman bulamayacağım, bende sıcak şarap yapımını öğrendim.. :smiley: (Fransa / Tourette karşılaştığım bir şeften) sonra kendim geliştireyim dedim, yaklaşık 100 şişeye yakın şarap harcadım. tahminen 70 kadarı çöp oldu lakin 70 den sonrasında ayarı tutturmaya başladım.. anlayacağın senin yaptığın iş zor zanaat.. o nedenle madem sen varsın, ben elimi sürmeyeceğim, iznin olursa yine senden bir kaç kadeh alırız.. tabi şarap vermek karşılığında :smiley:

selamlar
Kemal Sarıgül

Cok tesekkurler Kemal abi :smiley: sicak saraplar benden stoklar bitene kadar kaynatir iceriz ;)

1- Ender Kurutlu 2 kişi Suzuki Vitara İstanbul Anadolu Yakası
2- Efe Karaismailoğlu 3 kişi LR Discovery İstanbul Avrupa Yakası
3- Burak Dokur 1 kisi. LR Discovery. Istanbul Anadolu Yakasi
4- Berk & Onur Güneri 2 kişi DEFENDER İzmit
5- Mert Kiğılı 3 kişi LR Discovery İstanbul Avrupa Yakası
6- Sedat Açıl 4 kişi LR Discovery Anadolu Yakası
7- Nejat Kurtkaya 1 kişi LR Defender İstanbul Avrupa yakası
8- Özgür Tan 3 kişi Pajero Sakarya
9- Mustafa Tastemir 2 kişi Suzuki GV. Istanbul Avrupa Yakası
10- Haluk Hakan Emre 2 kişi Suzuki GV.
11- Kemal Sarıgül 4 kişi pajero GLX İstanbul Anadolu yakası
12- Mehmed Bayramoğlu 1 Kişi Suzuki Samurai
13- İsmail Kestane 2 Kişi toyota hilux
14- Erman Tufekcioglu 2 kisi toyota LJ70 İstanbul avrupa yakasi
15- Reha Yurdakul 2 kisi LR Defender

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=91497.75#ixzz2B3r30dv1

KEMALS42' Alıntı:
isimsiz telefon kaydı yapamıyorum :smiley: :smiley: bir isminiz mutlaka vardır.. görüşmek dileği ile..

Kemal Sarıgül
0533.954 30 40
abi dr.ismail ben hani 2 yıl önce düzcede dosodun organizsyonunda çalmış söylemiştik,hatırlarsın diye düşündüm..gerçi haklısın ben sizin kadar aktif katılımcı olmadığımdan unutulmam doğal :smiley: neyse adım ismail :smiley:

herkese merhaba.. az önce üye oldum.. sanırım bu geziye sadece 4 çekerle gidilebiliyor.. normal araba telef olur gibi bi his var içimde.. size iyi eğlenceler demekten başka yol yok sanırım :( zaten yağmur da varmış (kıskandım mı ne :p )

4 Çekerler katılacak diye bir şart yok. Karavancılar rahat rahat gidebildiğine göre normal araçlarda gidebilir mutlaka.

Arkadaşımız Ender bu sorunuza yanıt verecektir.

Bu arada aracınız ne model olduğunu da yazın ki daha doğru bir yorumda bulunabilsin arkadaşlarımız.

tufeker' Alıntı:
14- Erman Tufekcioglu 2 kisi toyota LJ70 İstanbul avrupa yakasi

Sizlerle ilk kampim olacak, cok keyifli gececegine eminim.

(ender, unutmayalim diye masayi simdiden arabaya koydum :smiley:)

Erman Abicim Hoş geldiniz, inşallah hep birlikte çok keyifli bir kamp olacak, sizinde gelmenize çok sevindim. Sandalye masa önemli iyi olmuş arabay koyduğunuz : ) bu sefer yerde de oturamayız. yağmurda yağmış olacak:smiley:)

Cumartesi sabah görüşmek üzere, Mükerrem'e de Selamlar

eflatunnnn' Alıntı:
herkese merhaba.. az önce üye oldum.. sanırım bu geziye sadece 4 çekerle gidilebiliyor.. normal araba telef olur gibi bi his var içimde.. size iyi eğlenceler demekten başka yol yok sanırım :( zaten yağmur da varmış (kıskandım mı ne :p )

Merhaba,

Pamukova üzerinden giderseniz binek otomobille bir sıkıntı yaşamassınız.
Şahsen ben binek araç ile geleceğim.

Selamlar,
Murat

KEMALS42' Alıntı:
Ender bey merhabalar,

ben cuma akşamından gitmeyi planlıyorum. orada kimse olacakmı veya bulunuyormu? daha önce gitmiştim lakin uzun zaman oldu, yollar ne durumda bilemiyorum. ayrıca yuvacık üzeri çıkan yolda google earth da görüldüğü kadar kolay vede bu kadar düz değildi.. mümkünse ve varsa koordinatları alma şansım varmıdır? ayrıca listeyi gördükçe yüreğim sızlıyor.. nerede kaldı bu gezip,görüp, bilip yazanlar,çekenler...? dökülmüş grup arkadaşlar, herneyse gelenler sağ olsun diyelim..şimdiden teşekkürler. kampta görüşmek dileği ile,

selamlar
Kemal Sarıgül

KEmal Bey tam hassas koordinat bende henüz mevuct değil. Cuma akşamından orada olacak arkadaşlarımız var. Bende Henüz hassas koordinat yok, II paylaştığım resimde google arth koordinatı mevcut. Hassas koordinatı en erken Cuma gece paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Listeye gelince çok da az değiliz, ayrıca çok kalabalık organizasyonlarımız da var bayram tatili sonrasında bu denli katılım gayet güzel.

Selamlar

Ender

reha' Alıntı:
Ender
her ihtimale karşı GPS koordinatlarını verebilir misin? çok tesekkurler, reha

Reha Abi

Akşam Berk Güneri yukarıda olacak, Hassas koordinatları ondan alabilirim, geç saatlerde alabilmeyi umuyorum,

2. Paylaştığım resimde bir google earth koordinatı var ama bir işe yarar mı emin olamıyorum.

Ondan sonra paylaşabilirim diye düşünüyorum.

Selamlar

Ender

darmunyan' Alıntı:
ismail merhaba hatırladın belki beni ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri