Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,515
Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

ve bendeki son kareler.. tekrar yeni bir etkinlikte buluşmak dileği ile..
sevgiler ve saygılar
Kemal Sarıgül

SDC10096

SDC10097

SDC10098

Etiketler

Kemal bey,

Bütün fotoğraflar pek güzel. Paylaştığın için teşekkürler. C.tesi akşamı müziğinize 10 dakikalığına katıldık. Ben o arkadaşı profesyonel gitarist sanmıştım. Doktormuş demek ki.

Tekrar görüşmek üzere

EKARAIS' Alıntı:
Çok eğlendiğim kamplardan biri oldu. Çok güldük. Güzel insanlarla tanıştık. Eski tanıdıklarımızla daha çok kaynaştık. Gezenbilir kamplarında ilginç bir durum yaşanıyor. Bir sene önce gördüğün bir arkadaşınla tekrar biraraya geliyorsun. Muhabbet bir sene önce kaldığı yerden devam ediyor. Sanki en son 3-5 gün önce konuşmuş gibi. Bu durum beni hem çok şaşırtıyor, hem de çok hoşuma gidiyor. Yine de bu kampları daha sık yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Ağva kampından sonra Ercuva kampını arayı fazla açmadan yaptık. İnşallah her ay bir kamp yapacak duruma geliriz.

Reha abinin fotoğraflarına bayıldım. Özellikle sabah çektiklerini çok kıskandım. Bir sonraki kampta sabah erkenden yanındayım abicim :smiley:

Fotoğraflara buyrun.

Altina imzami atarim.
Aynen bende boyle hissediyorum ve buna sosyoljik acidan anlam veemiyorum :p
Ama bayilliyorum .
Sanki tum bu iliskilerimi bir sonraki kampa kadar buzluga atiyorum sonra yeni kampta cozuyprum gene ayni tazelikte ayni lezzette.
Ayni tadi hatta dahada daha gelistirirek aldim.
Herkese tesekkurler.
enderim basta sana . Eline saglik.
Burak

EKARAIS' Alıntı:
Organizasyon için Ender'e, Cumartesi sabahı üşenmeden yayladan inip bize rehberlik eden Berk'e, Defender'ını kullanmama izin verdiği için sevgili Hüseyin'e, Ereğli'den kalkıp gelen ve turşu, balık ve de kabak tatlısı getiren Murat'a, dolayısıyla bu şahane yiyecekleri yapıp bana gönderen Adnan'a (keşke gelebilseydin Adnancım. Sen olmayınca eksik oluyor)), Yol boyunca telsiz arkadaşlığı yapan Burak'a, yol arkadaşım Güncel'e, oğlum Ege'ye ve de faaliyeti paylaştığım bütün dostlara çok teşekkür ederim.
Efe

Efe Abi cim muhaberat onemli konvoyda :smiley:
Bizde senin kamp tecrubenden faydalaniyoruz , nefis oluyor.

çok güzel bir kamp olmuş. emeğinize sağlık.. bana ilk kampımı hatırlattı.. medeniyetten uzak wcsiz ateş başı gitar müzik .. son yıllarda yaptığım kamplar hep festivallerde oluyor ve onlarda çok güzel oluyor.. arabayı değiştirmeyi başardığım an tanışmaya gelirim inş.

tufeker' Alıntı:
süper kamp, süper insanlar. Ender, Efe Abi, Burak hepinize ayrı ayrı teşekkürler. arayı fazla açmayalım :smiley:

Erman Abi cim bende sana cok tesekkur ederim.
Hakketen guzel bir kampti.
Birde tabi donusteki o tatsiz olayi yasamasak iyidi.
Hic gunahimiz yok ama dursami idik hala dusunuyorum Erman Abi. Vicdanim pesimi birakmiyor.

endy' Alıntı:
Erman Abi aynen arayı açmıyoruz, bir daha ki kampta görüşmek üzere. ayağınıza sağlık ne iyi ettiniz de geldiniz

Bobo'cum sesin çıkmıyor nerelerdesin yahuu

Geldim Enderim,
Bugun cok yogundu. Nefes alamadim.

Bende bir tesekkur listesi hazirladim ,

Reha ve Efe Abi ye guzel sohbet ve kareleri icin,
Ender e tesekkur ettik zaten :smiley:
Erman Abi ye guzel firin mamulleri icin
Guncel e guleryuzlu sohbeti icin
Alper e yardimseverligi icin
Berk-Onur kardeslere karnimi agirttiklari icin
Mert e sicak saraplari icin
Sedat in varligi icin
Huseyin abi ye korku filmi gibi bir offroad deneymi yasattigi icin
Murat a nefis hediyesi icin tesekkur ederim.
Unuttugum varsa ozur.

Guzel bir kampti vesselam .

Burak

Sn.arkadaşlar Başta Ender olmak üzere bu etkşnliği düzenleyenve emeği gecen bütün arkadaşlara ,bizleri Ziyaretiyle Sedat beye ,Kamp ve ateş ortağımız.Başta Reha bey,ve ekibi olarak.(Her eve lazım Hamit,Yerli kowboy Kemal,meyrem ana Özlem ve L.R.Defender Hüseyin).ile tanışıp kampı paylaştığımız için memnun ve müteşekkiriz ailece.Daha nice böyle ardından ARTIK birakmayan kamplar dilerim.İYİ paylaşımlar .Melek ve Mehmed

freegraf' Alıntı:
Sn.arkadaşlar Başta Ender olmak üzere bu etkşnliği düzenleyenve emeği gecen bütün arkadaşlara ,bizleri Ziyaretiyle Sedat beye ,Kamp ve ateş ortağımız.Başta Reha bey,ve ekibi olarak.(Her eve lazım Hamit,Yerli kowboy Kemal,meyrem ana Özlem ve L.R.Defender Hüseyin).ile tanışıp kampı paylaştığımız için memnun ve müteşekkiriz ailece.Daha nice böyle ardından ARTIK birakmayan kamplar dilerim.İYİ paylaşımlar .Melek ve Mehmed

Mehmed Bey & Melek Hanım;

Biz çok teşekkür ederiz, ayağınıza yüreğinize sağlık, çok güzel bir kampı hep beraber yaptık, bir dahaki kampta görüşmek üzere

Selamlar & Saygılar

BOBO' Alıntı:
Geldim Enderim,
Bugun cok yogundu. Nefes alamadim.

Bende bir tesekkur listesi hazirladim ,

Reha ve Efe Abi ye guzel sohbet ve kareleri icin,
Ender e tesekkur ettik zaten :smiley:
Erman Abi ye guzel firin mamulleri icin
Guncel e guleryuzlu sohbeti icin
Alper e yardimseverligi icin
Berk-Onur kardeslere karnimi agirttiklari icin
Mert e sicak saraplari icin
Sedat in varligi icin
Huseyin abi ye korku filmi gibi bir offroad deneymi yasattigi icin
Murat a nefis hediyesi icin tesekkur ederim.
Unuttugum varsa ozur.

Guzel bir kampti vesselam .

Burak

Bobo'cum bende yoğundum, hafta sonu kaçtım ya çok iyi geldi, zımba gibiydim valla

çok güzel bir kamptı emeği gecen ve gelen herkese ayrı ayrı tesekkur etmek gerek yenı arkadaslarımızla abılerımızle tanıstık uzun suredır bukadar keyıflı kamp yapmamıstım en kısa zamanda tekrarını yapıp hep bırlıkte bir arada olmak dilegıyle :smiley: hepınızı cok sevıyorum
sevgıler saygılar
Berk&Onur

kemal abi fotoğraflar çok güzel eline sağlık, en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle saygılar

berk' Alıntı:
çok güzel bir kamptı emeği gecen ve gelen herkese ayrı ayrı tesekkur etmek gerek yenı arkadaslarımızla abılerımızle tanıstık uzun suredır bukadar keyıflı kamp yapmamıstım en kısa zamanda tekrarını yapıp hep bırlıkte bir arada olmak dilegıyle :smiley: hepınızı cok sevıyorum
sevgıler saygılar
Berk&Onur
bizimle yemeğinizi ateşinizi güleryüzünüzü ve sohbetinizi paylaştığınız için teşekkürler berk,onur ve kemal abi..herşey çok güzeldi..

EKARAIS' Alıntı:
Kemal beycim,

Selamlaştık tabii ki. Telsizden sesin gelmedi maalesef. Gerçi bizim telszi haberleşmemiz yolda da zaman zaman inkıtaya uğradı. Sağlık olsun.

Selamlar,
Efe

Efe bey teşekkürler,

Evet bende selamlaştığımı söylüyorum zaten :smiley: ben sizlerin sesini algıladım, lakşn kendi sesimi ulaştıramadım :smiley: en kısa sürede görüşebilmek ve yakından tanışabilmek dileği ile,

saygılar
Kemal Sarıgül

EKARAIS' Alıntı:
Kemal bey,

Bütün fotoğraflar pek güzel. Paylaştığın için teşekkürler. C.tesi akşamı müziğinize 10 dakikalığına katıldık. Ben o arkadaşı profesyonel gitarist sanmıştım. Doktormuş demek ki.

Tekrar görüşmek üzere

Tekrar Teşekkürler Efe bey,

kusura bakmayın, o gece o kadar çok kişi ziyaret ettiki, sanırım bizlerde gecenin verdiği mayhoşluk ve günün yorgunluğu nedeni ile sizler ile çok fazla ilgilenememiş olmalıyız. Evet gitarcı arkadaşımız ve eşi Doktor dur. :smiley: Ama o gece gönlümüze hitab ettiler.. :smiley:

selam ve saygılarımla
Kemal Sarıgül

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri