Arama sonuçlarınız

1. maximus1234

L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs)

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba Tuck B den başlıyormuş güç artışı ve her kademe artış sağlıyormuş soldaki güç sağdaki devir iiçinmiş devir moduda aynı seviyeden başlıyormuş ve her artı seviye gücün daha alt devirlerde alınmasını sağlıyormuş.

2. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba Tuck ve arkadaşlar Bugün istoçtaki yere gittim. Oradaki arkadaşlar benim racechip' in yazılımını kontrol ettiler ve sorunsuz olduğunu söylediler. Demekki benim arabada bir sorun olduğu ortaya çıktı. Benim box ı arkadaşımın insignia' sına...
  3. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba Tuck Ben bu hafta konuştuğum adrese gideceğim. Oradaki arkadaşlardan aldığım bilgileri burada paylaşacağım. Umarın benimde sorunumu çözerler.

4. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba Tuck Bugün konuştum o yeni telefon numarasıyla. Yerleri istoçtaymış. Bana söylediklerine göre duman olayı olmaması gerekiyormuş bana önerdikleri D/B modu en düşük modmuş ve o modda hiçbir şekilde duman yapmaz dedi telefona çıkan arkadaş...
  5. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba Tuck Verdiğin tellefona bir arkadaş çıktı ona anlattımdurumu oda bana başka bir telefon nosu verdi (0212 659 5541) bu telefon TR ofisiymiş şirketin aradım ama oradanda telefona bakan olmadı yarın tekrar arayacağım bakalım ne diyecekler...

6. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Evet İstanabul'dayım. Bende birde yakıtta cok sarfiyat olmaya başladı. Bir depo ile ortalama 750 km giderken şimdi 600 civarı yapıyorum. Bugün depoyu doldurdum (total exelium) 244.00 tl ve by pass yaptım. Bakalım bu sefer kaç km yapacağım.

7. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) İlginize teşekkürler. Verdiğiniz telefon numarasını arayacağım. Umarın sorun çözülür. Hoşçakalın. Ertuğrul
  8. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Merhaba arkadaşlar Bende yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Önceleri forumlara bakarak değişik alternatifler denedim. Ne denediysem hep duman attı. Daha sonra ürünü aldığım yere (almanya) mail attım arkadaşlar bana D/B seçeneğinde kullanmamı...
  9. maximus1234

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) Mert bey merhaba Benimde Race chip siparişim bugün elime ulaştı. Hangi ayarda kullanmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim.

10. maximus1234

Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım.

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. Mert bey merhaba Konu ile ilgili mesajlarınızı okudum ve bende sipariş verdim. Bana gelen mailde kargo şirketine verdiklerini yazmışlar. Tahminen 10-15 güne kadar gelir sanırım. Sizin yaptığınız ayar değişiklikleri ile ilgili özel yardım istiyorum. Bu...

11. maximus1234

Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım.

Ynt: Ralli Art Uygulamaları İçin Yardım. ...
  12. maximus1234

gezi

Ynt: gezi Anadolu60 hemşehrim merhaba. Bende Başçiftlikliyim. Aracın güzel olmuş kazazıs belasız kullan inşallah.

13. maximus1234

BTW L200 7" Lift Kit

Ynt: BTW L200 7" Lift Kit .
  14. maximus1234

4x4 Araçlar İçin E.Bay Sitesinde Satış Yapan Bir Türk

Ynt: 4x4 Araçlar İçin E.Bay Sitesinde Satış Yapan Bir Türk Ben arkadaşa bir mail attım yaklaşık 1 ay oldu cevap alamadım.
  15. maximus1234

4x4 Araçlar İçin E.Bay Sitesinde Satış Yapan Bir Türk

Ynt: 4x4 Araçlar İçin E.Bay Sitesinde Satış Yapan Bir Türk ...

16. maximus1234

L200 Kasa Kapağı için Kilit

Ynt: L200 Kasa Kapağı için Kilit paylaşım için teşekkürler akıllıca bir sistem olmuş bende deneyeceğim
  17. maximus1234

Ynt: L200 Kasa Kapağı için Kilit Teşekkürler
  18. maximus1234

Ynt: L200 Kasa Kapağı için Kilit Sürgü sistemini nasıl yaptınız fotoğrafları varmı acaba

19. maximus1234

Başçiftlik

Ynt: Başçiftlik İDARİ DURUMU İlçemiz 2 Kasaba ve 8 köyden oluşmaktadır. İlçe Merkezinde 3 Mahalle bulunmaktadır. İlimiz Reşadiye İlçesine bağlı iken 31.12.1998 tarih ve 98/50413 sayılı karar ile Başçiftlik İlçe merkezine bağlanan Hatipli Kasabası 3 Mahalleden oluşmaktadır. İlçemizin 9 köyünden...
  20. maximus1234

Başçiftlik

TARİHİ VE COĞRAFİ YAPISI Başçiftlik İlçesi coğrafi konum olarak Kelkit Çayı bir eşkenar üçgenin tabanı kabul edilirse,Reşadiye-Niksar tabana bitişik köşeleri, Başçiftlik’te taban karşısındaki köşede yer alır. Diğer bir ifadeyle Başçiftlik, Kuzeyinde Ordu iline bağlı Aybastı ilçesi,doğusunda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri