Arama sonuçlarınız

1. A

Offroadcuyuz.com "Yiyen Gelsin" Kampı

Ynt: Offroadcuyuz.com "Yiyen Gelsin" Kampı abim benim ben bir extrem kullanıcısı olarak çamurda tek geçerim ama kar performansı özellikle buz performansıı kötü çok kötü demiyorum ama ben AYIŞIĞI yaylasına saat 20 00 de vardım ama nasıl vardım bir de bana sorun onun içinin karda buzda...

2. A

FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz ! yerden göğe katılıyorum size ama o AYIŞIĞI yaylasının yolunu makina açmasaydı hala daha araba itiliyo olurduk :D :D :D ama yine de tam gaz devam...
  3. A

FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz ! yaaawww başkannn bu mevsimde inönü yaylasına çıkmak Yiyen gelsin kampında yemesi kadar imkansızzz :) çamura baba çamura mümkünse kar görmek istemiyorum bir müddet

4. A

Körfez Off Road Ekibi; Mamuriye ve Çenedağ Yollarında (25 Aralık 2011)

Ynt: Körfez Off Road Ekibi; Mamuriye ve Çenedağ Yollarında (25 Aralık 2011) vay be uzun zamandan sonra burdayım,ama ben yokken neler olmuş yaaw... şimdi bu konuda ismail abi ve kereme burda katılıyorum olayın heyecanıyla söylenmiş günahsız cümleler bunlar ben buna kefilim,siz onların...
  5. A

Körfez Off Road Ekibi; Mamuriye ve Çenedağ Yollarında (25 Aralık 2011)

Ynt: Körfez Off Road Ekibi; Mamuriye ve Çenedağ Yollarında (25 Aralık 2011) vay be uzun zamandan sonra burdayım,ama ben yokken neler olmuş yaaw... şimdi bu konuda ismail abi ve kereme burda katılıyorum olayın heyecanıyla söylenmiş günahsız cümleler bunlar ben buna kefilim,siz onların...

6. A

Satılık - 1997 Model Defender 110 (Full Donanım - 155.000 Km.)

Ynt: Satılık - 1997 Model Defender 110 (Full Donanım - 155.000 Km.) offroad donanımı belki olur o parayaa :D asıl benim merak ettiğimm 35'' lastiği standart ayna maruti kaldırıyor mu çünkü araçta yapılanlarda ayna maruti ile oynandığı yazılmamış eğer oynanmışsa oranını öğrenmem...

7. A

Alkol ve OFFROAD

Ynt: Alkol ve OFFROAD konuyu kapatmışsınız olay bu işte teşekkürler...
  8. A

yükseltme sorunu

Ynt: yükseltme sorunu yani 2'' sınırdır diyebilirmiyiz bu durumda 3'' yapsam mudahele gerekecek yani doğru mu anlamışım
  9. A

yükseltme sorunu

Ynt: yükseltme sorunu tabi sadece offroad için hazırlıycam arabayı ilk defa bir ingliz kullanıcam ondan bilgim biraz zayıf .peki 2'' yükseltme yaparsak başka ekipmanları değiştirmeye veya modifiye etmeye gerek var mı acaba ( denge oklları arka salıncak şaft açısı ve uzunluğu gibi )

10. A

yükseltme sorunu

Ynt: yükseltme sorunu merhaba aracınız gerçekten çok güzel,bu araç Kocaeli'de sanırım. ben de 89 RRC aldım da 2'' yay ve amortisor alıcam ama ben önlerin heavy duty olayına takıldım.neden önler öyle olmalııı sonuçta ön de arka da 2'' daha mı sert oluyooo heavy duty... bu arada defender ve RRC...

11. A

Offroad şartlarında EFI motor mu? Edelbrock karbüratörlü motor mu?

Ynt: Offroad şartlarında EFI motor mu? Edelbrock karbüratörlü motor mu? evet yaklaşık 15 Hp kattığını ve yakıtı nerdeyse ikiye katlandığını biliyorum,ben aslında EFİ motor enjeksiyonlu olduğu için beyin gibi birsürü elektronik sistem olduğundan su geçişlerinde derin çamur geçişlerinden...
  12. A

RRC 4'' yükseltme kiti

Ynt: RRC 4'' yükseltme kiti benim bildiğim kadarıyla türkiyede 4'' kit yok,ben 2'' kit ve üstüne 2'' get ile 4'' e ulaşmak hedefindeyim . ama kafama takılan mevzu şu biraz araştırdığım kadarıyla 4'' limitmiş rrc lerde standart gergi kolları şaft uzunluğu açısı gibi vs gibi aparatlarla...

13. A

RRC 4'' yükseltme kiti

89 model RRC aracıma 4'' yükseltme yapmak istiyorum fakat gergi kollarında şaftg açılarında vb. gibi aktarma organlarında mdifikasyon gerekir mi acaba Not: aracımı sadece offroad koşullarında kullanacağım
  14. A

Offroad şartlarında EFI motor mu? Edelbrock karbüratörlü motor mu?

Herkese merhaba. RRC lerde zorlu offroad koşullarında EFİ motor mu avantajdır yoksa bütün elektronik sistem iptal edilip takılan Edelbrock performans karbüratörlü motor mu avantajdır. Karbüratörün bir miktar beygir gücü kattığını biliyorum ,ama bu yakıtı nekadar etkiler bilgisi olan arkadaşlar...
  15. A

RRC 87 35'' lastik

Ynt: RRC 87 35'' lastik çok teşekkür ederim .ben kararımı verdimm 35'' fazla modifikASYON istiyor 33'' ideal olduğuna karar verdim.bakıcaz eğer yetmezse 35 için çalışıcaz bidahaki sezon

16. A

RRC 87 35'' lastik

arkadaşlar herkese merhaba şu anda kafamda hala proje aşamasında olan RRC 87-89 projemle alakalı bir sorum olucak 1. 2'' yükseltme kiti ve 3cm spacer uygulanan araca 35'' lastik sığar mı acaba duruma göre camurluk kenarlarını traşlama opsiyonum var 2. standar şanzıman ve diff dişli oranları...
  17. A

Toyota Hilux Baştan Başa Bakım

Ynt: Toyota Hilux Baştan Başa Bakım hakkatten sedat abii araba yıkılıyoo da arkadan bakınca çok kötüüü sana yakışmadı heheheeeeee ama araç çok güzel ben de şu yeni projemi tamamliimm gireriz biyerlerde iddayaaaa.....
  18. A

Cherokee XJ... 8''yukseltme :)

Ynt: Cherokee XJ... 8''yukseltme :) maaşallah çok güzel olmuş elinize sağlık.ama lastik konusunda arkadaşlara katılıyorum bir 35'' iyi giderdi ama fazlası olmamalı bence çok bağırır üstünde onlar 35 idel olur hem de o biçim...

19. A

off road en iyi hangi bölgede yapılır

Ynt: off road en iyi hangi bölgede yapılır evet kocaeli bölgesii de bu konuda müthiş bir atakta. Bu bölge okadar ilginç bi yapıya sahip ki her mevsimde offroada uygun parkurlar veriyor,zaten burda da müthiş bir örgütlenme var offroad olayıyla alakalı,ben kocaeliyi en iyilerden sayabilirim bu...
  20. A

Toyota Hilux Baştan Başa Bakım

Ynt: Toyota Hilux Baştan Başa Bakım hadi bakalım kolay gelsinnnn eeee fotoların devaaamııııı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri