Arama sonuçlarınız

1. hazanfer

Dünya'nın Her Yerinden, Her Şey İçin Gps Rota Kayıtları.

Selam arkadaşlar, İlk sabit konu başlığımdan sonra, ikincisine aday olabilecek on numara bir site buldum. Site yönetimi bunu uygun yere taşıyacaktır sanırım. Çünkü site, yürüyüş, bisiklet, off-road, motorsiklet.... her şeyi kapsıyor. Sitenin olayı dünya genelindeki kullanıcılarının, GPS...

2. hazanfer

2006 Forester 158 Hp İle 1 Yıl...

Merhabalar, Özellikle Serden ve Cafer ağbiye selamlar 3 yıldır bıkmadan bana cevap verdikleri, hatta misafir ettikleri için, aracın tüm özelliklerini benimle paylaştıkları için... Yaklaşık 14 aydır 2006 model Forester kullanan ve sınıfının girebileceği her koşulda aracını test etmiş biri olarak...
  3. hazanfer

Arazi araçlarında ABS

Merhaba bilindigi üzere tekerlekler kilitlenince devreye giren ABS fren sistemi; Sık sık karda, buzda, çamur inişlerinde tekerlekleri kilitlenen ve kayan arazi araçlarında olmalımı? Yani olması mı tecih edilmeli olmamasımı hangisi daha kullanışlı arazi için.

4. hazanfer

Marmara Trekking Noktaları Kitabı

Arkadaşlar merhaba, bu hafta sonu sona eren kitap fuarından Trekking ile ilgili bir kitap aldım. Kitapta İstanbul ve çevresinde gidilebilecek trekking parkurları hakkında detaylı bilgiler var. Oldukca kapsamlı hazırlanmış bir kitap. Trekking yapılacak parkura İstanbuldan ulaşım tarifi, parkurun...
  5. hazanfer

Çadır ve Uyku Tulumu Soruları

Arkadaşlar merhaba, Konu altında Çadır ve Tulum hakkında soruları toplamak istedim. Benim ilk sorum ilk defa çadır ve tulum alacak birisi olarak Lafuma Summertime 2/3 ve Husky Bird; çadırlar 160 lira fiyata sahipler ve ikiside 3 kişilik, kubbe tipi ama hangi marka daha kalitelidir, hangisinin...

6. hazanfer

Suzukinizi Anlatın (Off-Road Araçları)

Arkadaşlar sizden kullandığınız veya daha önce kullandığınız Suzukileri, yine kullandığınız diğer araçlar ile karşılaştımanızı rica ediyorum tabi tarafsız olarak ;) . Mesala ben yakıt, iç hacim, bagaj hacmi, iç gürültü, hızlanma, maksimum güvenli sürat, donanım gibi konularda kullanıdığınız...

7. hazanfer

İstanbul'dan Erdek'e Kadar?

Arkadaşlar pazartesi İstanbul'dan çıkıp Körfezi dolaşarak Erdek'e gideceğiz. Bir haftalık gezi olacak, yol boyunca mutlaka yoldan sap şurayada uğra, görmeden gelme, diyeceğiniz yerleri bekliyorum [ lakin araç colt öyle araziye falan giremez ona göre :) standart bir araçın gidebileceği yerler...
  8. hazanfer

İstanbul'a Yakın Sahil Kasabası Var mı?

Arkadaşlar İstanbul çevresinde 2-3 saat mesafede haftasonları veya arada bir akşamları gidilebilecek sakin bir sahil kasabası varmı bildiğiniz? Arsa fiyatları önemli benim için 1 dönüm arsayı 15 bin ytl'ye almam lazım maksimum, yatırımlık olması çok da önemli değil hani huzur bulmak için...
  9. hazanfer

Hazanfer'in Gezdikleri

Bu seneki Karadeniz turumuz sırasında gözüme takılanlardan bazılarını sizinle paylaşmak istedim. İstek gelirse devamıda gelir efendim... İyi seyirler.

10. hazanfer

Stok Fazlası Garmin Nuvi

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.1799.0042 Arkadaşlar yukarıdaki linkte güzel bir ürün var kişiye göre fırsat sayılabilir bir bakın derim... Garmin Nuvi 310GPS Navigasyon Cihazı GARMIN OUTLET FABRİKA STOK FAZLASI ÜRÜN GARMIN GARANTİSİ Bluetooth,Mp3,En Güncel Harita,Türkçe...

11. hazanfer

4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı

Arkadaşlar merhaba, Bu başlık altında 4 çekerlerin giderlerini paylaşalım istiyorum. İlk alım maliyetinden çok kullanım masraflarının önemli olduğunu düşünürsek, araç seçiminde maliyeti dikkate almak zorunda olan üye ve ziyaretçiler alacakları 4 çekerin vergi, yakıt tüketimi, modifiye( yükseltme...
  12. hazanfer

Ambulans'dan Çıkma Defender?

Arkadaşlar merheba, aşağıda verdiğim linklerde ambulansdan çokma defenderler var bunları alıp 5 kapı defender kasası takmak istesek kanunen bir yasak varmı ve maliyeti kaça çıkar km'lerinin düşük olması bu araçları uygun kılıyor ama kasaları kullanışsız gibi ne dersiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR