Arama sonuçlarınız

1. tayfunsozer

Satılık 2004 VN800 13600 km.

Ynt: Satılık 2004 Vn800 13600 Km. Değerli dostlar burası yeri mi bilmiyorum ama Satmaktan vazgeçtiğim motorum Çalınmıştır. Hayallerimi Çaldılar . Bulana 5000 TL Ödül Site içinde evin önünden Gece alıp gittiler . 2 ay oldu bir ses yok.Bir haber çıkacağı da yok. Model 2004 Kawasaki VN 800...

2. tayfunsozer

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Çok memnun olurum :)
  3. tayfunsozer

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Sevgili Ersan Bey , Salih Bey .Sizlerin de halen burada olduğunuzu görmek mutlu etti beni :) Sevgiler, Saygılar

4. tayfunsozer

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Bekir bey muhteşem olmuş 2 sene önce bende benzeri bir proje tasarladım ama dodik bağlantılarının çabuk çürüdüğü söylenince vazgeçmiştim.Dodik çamurluk bağlantılarını kontrol altında tutunuz.Tekrar tebrik ederim iyi günlerde kullanın.Benim uyduruk'' Feroza...
  5. tayfunsozer

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Arkadaşlar Günaydın. Mudurnu Feroza grubundan Cevdet Bey sakaryada ferozasını tamir için. Kimseye ulaşamamış.Yardım edebileceklerin 0532 5729717 numarayı aramalarını rica ederim. Sevgiler.

6. tayfunsozer

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Sevgili Dostlar. Bir süre aranızda olamıycam.Sizlere biraz karışık da olsa :D mutlu forumlar ve kadim dostluklar diliyorum.Hoşcakalın. Sevgi ve Saygılarımla Tayfun Sözer

7. tayfunsozer

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... İsmail Bey Lstikleriniz çok yakışmış güle güle kullanın. Yaptığınız test sürüşü sonuçlarını okuyunca aşağıdaki satırları yazma ihtiyacı hissettim. 1-Lastiğinizin çapı ve bir turda aldığı mesafe değiştiği için hız göstergenizde bir sapma ortaya çıkacaktır.Hız...
  8. tayfunsozer

Neden Feroza ?

Ynt: Neden Feroza ? Hayırlısı olsun.Fotoğraflı İzlenimleri bekliyoruz.
  9. tayfunsozer

Neden Feroza ?

Ynt: Neden Feroza ? İsmail Bey lastikleriniz hayırlı olsun. Yükseltme yapıyorlarmı bilmiyorum ama 30-9.5 lastik kullanan ferozacı arkadaşlarımız var.Aynı lastikleri aldığınıza göre Bircan hanımın aracı standart ise sizde de sorun olmayacaktır. Araç hareketsiz iken öçtüğünüz mesafe hareket...

10. tayfunsozer

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Murat Bey Tekrar Geçmiş olsun Cevdet Bey Yazmıştı.Aradığınız parçaları buldunuzmu ? Burada yapabileceğimiz bir şey varmı ? Sevgiler . Tayfun Sözer

11. tayfunsozer

Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi

Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi Sinan Bey teşekkürler.Şimdilik iyi görünüyor.Ben de sizin dostlarınızın mürvetini tebrik ederim. Festivale katılamadığımıza göre bir başka yerde görüşmeyi gönülden diliyorum.Tüm arkadaşlara selamlar, Sevgi ve Saygılar Tayfun Sözer
  12. tayfunsozer

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? İsmail Bey yazdıklarınızın her satırına verilecek birçok cevap var ama yazmıycam. Yazdıklarımdan anladığınız buysa buyrun dilediğiniz yere istediğinizi yazın. mdr-atörlüğü size bıraktım :) İyi günler Tayfun Sözer

13. tayfunsozer

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Emredersiniz. Ancak benim gördüğüm kadarıyla başta siz olmak üzere isteyen istediği yere yazabiliyor. Topikleri dikkatli okursanız Sizin ''bu tür'' dediğiniz yazılarım diğer arkadaşların mesajlarının sonunda da vardır ve konu ile alakasız , topiği anlamsız...
  14. tayfunsozer

Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi İyi dilekleriniz için teşekkürler.
  15. tayfunsozer

Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi Cevdet Bey Merhaba şimdilik, ''' tamamen duygusal ''' nedenlere lastiklerle ilgilenemiyorum .Festival birçok arkadaşla görüşmek için iyi bir fırsat.Kızımın sağlık sorunu nedeniyle gelemiyebilirz.Size haber vericem. Sevgi ve saygılar, Tayfun Sözer.

16. tayfunsozer

Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi
  17. tayfunsozer

Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi Mesut Bey iyi günler. Bircan Hanımın lastikleri :) Saygılar, Tayfun sözer.
  18. tayfunsozer

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Arkadaşlar Konulara göre açtığımız topiklerin tümü sohbet yazıları ile işlevini yitiriyor.Sorularımızı ilgili başlıklarda sorar,başlıklarda yer almayan sorularımızı ve sohbet yazılarımızı aşağıda linki olan '''GEZEN FEROZACILAR SOHBET KÖŞESİ ''' ne yazarsak...

19. tayfunsozer

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Arkadaşlar,Türkiyeye giren Feroza sayısı çok değil.Mevcutlardan gezenbilir üyesi olanların çoğu topiğimize adını yazdırdı.Sanırım bundan sonra hızlı bir artış olmaz. Sevgiler, Tayfun Sözer
  20. tayfunsozer

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... İsmail Bey aşağıdakii topiklere bakabilirsiniz. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57676.0 http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=45823.140

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri