Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tayfunsozer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,586

Etiketler
Ynt: Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi

Bircan hanim ,

sizede gecmis olsun,Bakalim eger extra bir is cikmaz ise bende katilmayi planliyorum

Turgut

Tayfun beycim,

Benim işler malum part time oldugundan umuyorum o tarihte extra bir vazife cikmaz . gecen konustugumuz gibi bende planlamaktayim.gitmeyi,hayirllisi bakalim.

Turgut

tge' Alıntı:
Bircan hanim ,

sizede gecmis olsun,Bakalim eger extra bir is cikmaz ise bende katilmayi planliyorum

Turgut
Çok teşekkür ederim...bir aksilik olmaz ise biz sakaryadan 2 3 feroza katılacagız...görüşmek dileğiyle..

Bircan Hanım ve Tayfun bey geçmiş olsun...

Bircan hanım ;
aracınızın fotografını sakarya topiginde görmüştüm.
Lastikleriniz sanırım BF goodrich..hangi ölçüde ? nereden almıştınız.
sis farları ne marka nereden almıştınız ?
yardımcı olursanız sevinirim..

Misafir gelecek ferozacı dostlar ile tanışma heyecanı sardı şimdiden beni :smiley:
Ferozacılar aynı yere park edin araçlarınızı;bulmam kolay olsun :smiley: gerçi bir kaç dost'un telefon nosu var bende ;D

mdr' Alıntı:
Bircan Hanım ve Tayfun bey geçmiş olsun...

Bircan hanım ;
aracınızın fotografını sakarya topiginde görmüştüm.
Lastikleriniz sanırım BF goodrich..hangi ölçüde ? nereden almıştınız.
sis farları ne marka nereden almıştınız ?
yardımcı olursanız sevinirim..
teşekkür ederim..lastiklerim federal mt 30 9.5
sis farının markasını hatırlamıyorum ama cok iyi bir marka değil yinede işimi görüyor..artvin sanayiden almıştım.

Bircan hanım teşekkürler.
Bende aracım için aynı lastigi düşünüyordum.
Murat beyle tlf ile konuştum.(sakarya)
Federal 30*9.5*15 sanki arabayı yorar gibi bir düşünce çıktı..eger sıkıntı yaşamıyorsanız 1 hafta içinde bende almayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz ?
iyi kötü yönü nedir

mdr' Alıntı:
Bircan hanım teşekkürler.
Bende aracım için aynı lastigi düşünüyordum.
Murat beyle tlf ile konuştum.(sakarya)
Federal 30*9.5*15 sanki arabayı yorar gibi bir düşünce çıktı..eger sıkıntı yaşamıyorsanız 1 hafta içinde bende almayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz ?
iyi kötü yönü nedir
açıkcası bu işte tecrübeli olduğum söylenemz..bu kış aldım aracımı ve offroada basladım..Sakarya da offroad konusunda oldukça deneyimli büyüklerimiz arkadaşlarımız var...onların tavsiyesiyle almıştım bende...Ama performansından çok memnun kaldım...aracımda herhangi bir sıkıntı olmadı..elbette yakıtı artıracaktır...ama verdiği keyif başka...bir kaç kararsız arkadaşımda çıktığımız ilk gezide çamur performansını gördükten sonra karar verip aldı..tabi tüm bunları yazarken bu işte acemi olduğumu başka lastikler test etmediğimi de göz önünde bulundurun...lastikleri yine bir ofroad meraklısı lassa bayii ahmet beyin dükkanından almıstım...gezenbilirden oldugunuzu söyleyince yardımcı olacaktır..

iyi günler kardeşim geçmiş olsun.lastiklerin fotografını görme imkanımız varmı acaba,selamlar..

Mesut Bey iyi günler.
Bircan Hanımın lastikleri :smiley:

Saygılar,
Tayfun sözer.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

BI7F341

BI73451

BIC0171

Merhabalar tayfun bey;benim kullandığım lastik ebatları 235*75*15
Bunların aracı yorduğu kanaatindeyim :smiley: belki 205 veya 195'e75*15 daha rahat olur araç için diye düşünüyorum.
artı;etkinliğe geliyorsun bir aksilik olmazsa sanırım :smiley:

anında görüntü:tayfun bey çok teşekkür,küçük hanıma aciil şifalar dilerim saglıkla kalın.

koroglu1414' Alıntı:
Merhabalar tayfun bey;benim kullandığım lastik ebatları 235*75*15
Bunların aracı yorduğu kanaatindeyim :smiley: belki 205 veya 195'e75*15 daha rahat olur araç için diye düşünüyorum.
artı;etkinliğe geliyorsun bir aksilik olmazsa sanırım :smiley:

Cevdet Bey Merhaba şimdilik, ''' tamamen duygusal ''' nedenlere lastiklerle ilgilenemiyorum .Festival birçok arkadaşla görüşmek için iyi bir fırsat.Kızımın sağlık sorunu nedeniyle gelemiyebilirz.Size haber vericem.

Sevgi ve saygılar,
Tayfun Sözer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR