Arama sonuçlarınız

1. ytseden

Cherokee Xj Orjinal Jant Ve Maxxis Lastik 4 Adet

Dostum maxxis buckshot eski lastikler. Dişler iyi ama lastikler her halde 6-7 senelik vardır. Ayrı dusunmuyorum SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ytseden

Hala duruyor SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ytseden

Kilometre Sayacı

Benimki de öyleydi telin gösterge arkasındaki bölümden çıktı sorun SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ytseden

Kilometre Sayacı

Büyük ihtimalle tel desorun vardır gostergeyi bir söküp kontrol etmek lazım SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ytseden

Cherokee xj orjinal jant ve maxxis lastik 4 adet. Ankara içi elden teslim. Sahibinden.com ilan no 211118863

6. ytseden

Xj Baslangic

Ynt: Xj Baslangic Kusura bakmayın telefondan yazdığım için bazı kelimeler yanlış olmuş Civarı değil civali olacak Kartal değil karter olacak

7. ytseden

Xj Baslangic

Selam arkadaşlar 91 xj sahibi oldum :D ilk Ranger sonra vitara en son da bir hafta önce xj. Doğal olarak tecrübeli dostlara birkaç sorum olacak. Öncelikle benim araca binen arkadaş biraz merkep muamele yapmis dolayısıyla biraz emek harcama gerek. Gelelim ilk sorulara 1. Bu araçların...
  8. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 :) en kısa zamanda onuda ekleyeceğim ama bayaa zahmetli oldu :)
  9. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 res 1

10. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 arkadaşlar benim ranger a win aldıydım ilk tablasını değiştirdim yenisini aldım. İlki dışarda kalıyo (tamponun hemen önünde) 580 tl ye winci içeri aldım eski tablayı 150 tl ye satmayı düşünüyorum ilgililere duyurulur :)

11. ytseden

Ranger Yakıt Tüketimi?

Ynt: Ranger Yakıt Tüketimi? sizin arabalar kaç modeldi ?
  12. ytseden

Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım hoşgeldiniz :)

13. ytseden

Ranger Kullanan Arkadaşlar Bu Aracı Tanıdınız mı?

Ynt: Ranger Kullanan Arkadaşlar Bu Aracı Tanıdınız mı? :) şereffsizim benim aklıma gelmişti :) bu bursa işi olabilir, çok mantıklı
  14. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 Niyazi abi ben tavanın üstüne değil de hemen altına yükü tavan taşıyacak şekilde bi sistem yaptım yaklaşık 60 kg taşıyo
  15. ytseden

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım Akif abi ille bende tanıştım ranger konusunda duayyen olmuş ve baya alakalı bi insan saolsun :) en kısa zamanda snorkelli resimleri ve fiyatını bekliyoruz, kareler harika bu arada :)

16. ytseden

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım Bana uyar parkur rehberi lazım var mı bilen oraları bi de Erhan abi gelmezse kalanları kurtaracak vinçli bi KURTARICI lazım :)
  17. ytseden

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım hangi bölgede yapıcaz geziyi ? önce onu belirleyelim
  18. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 selam ben burdayım benim başıma da aynısı geldi benim ustaya götürdüm arabayı o da benzinde ampul yok dedi enteresan yaa :(

19. ytseden

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım Hoş geldiniz Bekir bey :)
  20. ytseden

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 amman ayasuluk kardeş değiştir ama bilyenin numarasını ve markasını alıp int ara benim başıma da geldi japon malı orjinalı hkn olabilir ama tam hatırlamıyorum... 140 tl distribütöründe serviste yanlış hatırlamıyosam 350 tl falandı ama yolda kalırsan çekici falan astarı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri