Ford Ranger 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mantar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 439
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 201,876

Etiketler
Ynt: Ford Ranger 4x4

ARAÇ ŞASİ NO.WFOLMFE403W345263

Resim1 002

Ozanege115

Ozanege116

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Erdinç kardeş,
Aramıza hoşgeldin arabanın keyfini çıkart güle güle kullan keyifli paylaşımlar diliyorum.
Kal sağlıkla.

Merhabalar Niyazi Bey,
mesajınız için teşekkürler, bir Ranger 4x4 kullanıcısı olarak bilginiz var mı, rangera modifikasyon yapmadan takılabilecek, en yüksek cant ve lastik ebatlarını

Merhaba Erdinç kardeş,
Benim arabam şimdilik 4x2 kafanı takma mesajını gören arkadaşlar sana yardımcı olur.Ben şimdilik kendimi modifiye işlerinden biraz uzak tutmaya çalışıyorum.Çok araç alıp topladım genelde mercedes ağırlıklı araçlardı.Ustalar beni yordu.Zaten piyasa da belli ama ilerde bu işe bir özel servis olarak devam etme niyetim var.Birkaç meraklı arkadaşım ve usta arkadaşımla görüşüyorum bakalım sonuç ne olur.Niyetimiz iyi ustalarla iyi kalfa ve çıraklarla en iyi malzeme ile kendimizce en iyi işi çıkarmak.Bu arada VİP dizayn işinide ekleme niyetindeyiz.Bakalım sonuç ne olur.Yapabilirsek en azından bazı şeyler geri kazanılır ve birileri sofralarına ekmek koyabilir.Bakalım zaman ne gösterir,kim bilir?
Kalın sağlıcakla.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Erdinç kardeş,
Benim arabam şimdilik 4x2 kafanı takma mesajını gören arkadaşlar sana yardımcı olur.Ben şimdilik kendimi modifiye işlerinden biraz uzak tutmaya çalışıyorum.Çok araç alıp topladım genelde mercedes ağırlıklı araçlardı.Ustalar beni yordu.Zaten piyasa da belli ama ilerde bu işe bir özel servis olarak devam etme niyetim var.Birkaç meraklı arkadaşım ve usta arkadaşımla görüşüyorum bakalım sonuç ne olur.Niyetimiz iyi ustalarla iyi kalfa ve çıraklarla en iyi malzeme ile kendimizce en iyi işi çıkarmak.Bu arada VİP dizayn işinide ekleme niyetindeyiz.Bakalım sonuç ne olur.Yapabilirsek en azından bazı şeyler geri kazanılır ve birileri sofralarına ekmek koyabilir.Bakalım zaman ne gösterir,kim bilir?
Kalın sağlıcakla.

Düşünceleriniz çok güzel, hayırlısı

Saygılar

arkadaşlar herkese merhabalar..

bün eşine az rastlanır bir olay geldi başıma..evden araziye gitmek için yola çıktım..anayola cıktım 80-90 la gidenken mazot bitti birden ve araba stop etti..
sansa bakın ki o hızla 100 metre ilerideki shell istasyonuna kadar o hızla tam pompaya kadar gittim..mazot aldıktan sonra havasını aldım ve devamm.

ranger gibi bir arabada yakıt ikaz lambası olmaması çok entresan...

Merhaba ayasuluk kardeş,
Nasıl yani yakıt ikaz lambası gerçekten yokmu acaba soket çıkmış,sigortası filan atmış olmasın.Başka bir yerde okumuştum gösterge lambası yanmıyor diye şikayet eden birini yazdım gece kullanıyormusun diye kullanmazmış bende gece kullan dedim ve ayar düğmesinden ışığı ayar edebilecek olduğunu söyledim.Eğer ikaz ışığı gercekten yoksa sanırım hatalı üretim olarak dava bile açılabilir.Bence tepit ettir sonra daha önce bu işleri yapmış bir avulattan bilgi al.
Yaş kaç olursa olsun hatalı üretimde zaman aşımı sanırım yok.
Kal sağlıcakla.

Mud-Terrain' Alıntı:
Arkadaşlar Rangerda "yakıt seviyesi düşük" uyarı ışığı anlamsız bir şekilde yoktur, sakın ha yanar diye güvenerek boş depo devam etmeyin, yolda kalırsınız. Aracı yükseltmek için lift kitlere binlerce dolar vermeyede gerek yok bence, rangerlar çok kolay bir şekilde belli bir miktar yükseltilebiliyor.(Torsiyon ayarı,makas vs..)

selamlar

daha önce bu sayfada konuştugumuz Cengiz Kemal Şahin arkadaşımıza sormuştık böyle bir şey yazmıştı bize....sizin söylediklerinizide dikkate alıcam ve bir araştırma yapıcam...teşekkürler

Tabiki yapalım.
Alo Ranger'ciler nerelerdesiniz bakın yoklamada habire yok yazılıyorsunuz devamsızlıktan sınıfta kalmayın rapor getirirseniz geçer aksi halde devamsızlık durumu malum.
Hadi gelin arkadaşlar özledik yoksa nöbet mi yazmaklazım.
Kalın sağlıcakla.

selam ben burdayım benim başıma da aynısı geldi benim ustaya götürdüm arabayı o da benzinde ampul yok dedi enteresan yaa :(

merhaba arkadaşlar benim rangerin makaslarını kaldırdım yanlız ön taraf düşük kaldı ustaya götürdüm sotaraftaki ayar yerinden kaldırdı yanlız tek taraftan kaldırınca saytaraf düşük kaldı sorduyumda tek taraftan kaldırınca ikitarafta kalkar dedi . bana bunu ayarlıcak bi usta söyleyebilirmisiniz .

sen o ayarı yapan ustaya git tekrar ve de ki bana ustalık belgeni verde bu işi ben yapayım.nasıl bir ustaymış bu dostum böyle

böyle bi usta bilader lafta usta yoksa böylelerine usta denmez.neyse kendisini aradım düzeltirim dedi bi götüreyimde bakalım olcakmı .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR