Arama sonuçlarınız

1. O

Duster Niçin Satılır?

Ynt: Duster Niçin Satılır? Bugün Duster ile veda zamanıydı. Hüzünlü bir gündü. Geri alıncaya kadar özlemle anılacaktır. Kazasız sürüşler.

2. O

Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster

Ynt: Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster Yeniden alıncaya kadar, şimdilik, Duster'a veda edilmiştir. Herşey gönlünüzce olsun. :)
  3. O

Ynt: Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster Güncel (47 bin de beni mutlu eder :) )

4. O

Duster Niçin Satılır?

Ynt: Duster Niçin Satılır? Doğru, hiç aklıma gelmemişti; ikinci el Duster arayanlar, ilk eller satmasa nasıl bulacak? :) Azizim, üzerine para alabileceğim (20-25 civarı) küçük dizel araçla takas edebilirim. Senin oto yüksek gelir. Kaptan, sen baya masraf etmişsin. Benim araç katkısız...
  5. O

Mercedes G Tavsiye

Ynt: Mercedes G Tavsiye Arkadaş, bu G alma işi çok da aceleye gelmemeli. G forumunda bu konuda çok bilgi var. Örneğin, linkteki araca o para verilir mi? İyi düşünmek lazım. G ile ilgili çok alternatif var. Niye G 500 alıyorsun da (hem de benzinli), G 240 D almıyorsun? Al mesela bir araç...

6. O

Duster Niçin Satılır?

Herkese selam. Biz ilk kuşak Duster sahiplerinden buralarda pek kalan olmadı galiba... Yeni arkadaşlar da çok güzel bilgiler paylaşıyor. İzliyorum ama katılımcı olamıyorum. Forumda Duster sahibi olanlar listesinde ilk başlardaydım. Fakat Duster'imi satıyorum. İlan panosuna yazdım. Bir de...

7. O

Ynt: Satılık 2011 - 4x4 Duster Devam
  8. O

Ynt: Satılık 2011 - 4x4 Duster Fotolara devam
  9. O

En uygun zamanda tekrar almak üzere, büyük bir keyifle bindiğim, ilk sahibi olduğum Duster'ı satıyorum. Aracın hikayesi, araçla ilgili deneyim ve izlenimler http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65319.0 linkindedir. (Duster forumunun eski katılımcıları hatırlarlar.) İlk sahibiyim ve sadece...

10. O

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Biz de seni bekliyorduk muhterem, nerelerde kaldın? Hep bir eksiklik vardı zati, biz Duster sahiplerine haddimizi bildirecek biri lazımdı... İyi oldu, haddimizi bilmiş olduk... Ne böyük laflar etmişsin... :) Zaman herşeyin ilacı durumları filan. Türk filmini yeni...

11. O

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Yine mi aynı muhabbet..... Baylar, biz bunları yapalı 3 yıl oldu. ;D Öyle şeyler azıyorsunuz ki, sanki sizden önce bunlar hiç konuşulmamış.... Boşverin Duster alacaktım da komşular caydırdı, duster yerine grand alsaydın ya, şu iyiydi bu kötüydü vs. vs. vs...
  12. O

Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata?

Ynt: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata? Soru: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Cevap: Bilemeyiz, ne söylesek yanlış olur. Bir tamirciye sormak lazım. Hatta iş kaporta olunca birçok tamirciye sormak lazım... ;D Soru: Alınabilir Mi Bu Fiyata? Cevap: Adam bu...

13. O

At Lastik Seçim Yanlışları

Ynt: At Lastik Seçim Yanlışları Küçük harfle yazarsanız daha rahat okuruz. Teşekkür
  14. O

Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e"

Ynt: Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e" Hatta portatif wc alacaksan, thedford markanın en iyisi olduğu söylendi. En hesaplısı da, rastgeleav.com adresli sitedeydi (ondan da aldım)
  15. O

Ynt: Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e" Bu sitelerden bizzat kendim alışveriş yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Başka yerde bulamazsan almanı öneririm. Bir sıkıntı olmaz.

16. O

Ynt: Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e" aynısı değil de benzeri n11 veya hızlıal.com'da vardı. Fiyat farkı var mıydı hatırlamıyorum.
  17. O

Otovan (otobüs Karavan)

Ynt: Otovan (otobüs Karavan) Yaş kaç bilmiyorum ama, sen ömrü baya bi kısalttın. Hatta fiilen bitmiş varsaymış gibi oldun. (bu durumda bizlerin gezip tozmasının pek anlamı yok demek :) ) Veya, önünde 3-5 sene varsa 26'ya, bitmeyecek zannettin. Biter, biiter, hem de ne onyıllar biter. Allah...
  18. O

Otovan (otobüs Karavan)

Ynt: Otovan (otobüs Karavan)

19. O

Yeni Bir Karavan Meraklısı

Ynt: Yeni Bir Karavan Meraklısı Sayın kmltnyln, bana kalırsa sizin iki başvuru noktanız var: Biri atiladi rumuzlu atilla bey, diğeri de karavan imalatçısı bülent usta. İkinci el karavanlarla zaman harcamayın... Madem ki dizyna ilişkin bir hayaliniz var, onun gereğini yapın. Elinizden geliyor...
  20. O

Kendi Micro Kamperini Yapanlar; Opel Compo Campervan (vkamil)

Ynt: Kendi Micro Kamperini Yapanlar; Opel Compo Campervan (vkamil) İlk linkte bişey yok. Kişi sadece yatak sığdırmaya uğraşmış. İkincisi daha dikkatli incelenmeli. Hayırlı olsun arkadaşım; şöyle şık bir minimini camber yaparsan zevkle izleriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri