Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olguncandan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,714

olguncandan

Zirve
En uygun zamanda tekrar almak üzere, büyük bir keyifle bindiğim, ilk sahibi olduğum Duster'ı satıyorum. Aracın hikayesi, araçla ilgili deneyim ve izlenimler http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65319.0 linkindedir. (Duster forumunun eski katılımcıları hatırlarlar.)

İlk sahibiyim ve sadece ben kullandım. Öğretim üyesiyim. Satış nedeni, ev almaktır. Başkaca bir nedeni yoktur. Takas, sadece küçük dizel araçlarla olabilir. (VW Polo 2004-2005 tercih nedenidir)

Diğer bilgileri takdim ediyorum:

Model: 2011 Laureate - Dizel
Çekiş : 4x4 - 110 BG
Çift Airbag var. ABS var, ESP yok.
Klimalı
Lastikler Bridgestone A/T ve yeni sayılır. (Daha 20.000 km. En az iki yıl kullanılır.)
Km.. : 81.105 (28.02.2015 itibarıyla)
Yeri : Denizli
Renk : Siyah

Bakımı 15.000 km.de bir yapılır. Tüm bakımları tam km.sinde yapılmıştır. (Garanti süresince Denizli Sadıkoğlu Otomotiv'de, son iki bakım Denizli Renotek firmasında... Dileyene belgeleri takdim edilebilir)

Koltuklar hiç yıpranmamış; fotoğraftakiler ortopedik kılıf.

Arka park sensörü var.

Boyası çiziği değişeni yok.

Araç neredeyse tamamen asfaltta kullanıldı. Belki 3-5 bin km. orman yollarında...

FİYATI : 47.500 beni mutlu eder. :smiley:

İletişim için özel mesaj yazılabilir.
Henüz malum siteye ilan verilmemiştir. Oraya da verince linki buraya kopyalanacaktır.

Tel: 505 641 31 15

IMG 5295

IMG 5296

IMG 5297

IMG 5299

Etiketler

Ynt: Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster

Yeniden alıncaya kadar, şimdilik, Duster'a veda edilmiştir.

Herşey gönlünüzce olsun. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.