Arama sonuçlarınız

1. S

vitara 1.6 MOTOR BLOGU ARANIYOR

Merhaba konu hortlamış gibi olacak ama aynısından lazım bize vitara 1.6 94 motor bloğu, çatlak çokmuş değişmesi lazım dedi usta, ikitellide yarım motor buldum 5 bine, bu suzuki linki var yukarda onlara sordum yok dediler var mı bir çözümü?

2. S

Xc70 Yükseltmek

2007 model xc 70, mevcut yüksekliği doblo kadar falan, 4 çeker araç. biraz daha yükseltmek istiyorum. önerir misiniz? veya önerebileceğiniz ustalar var mı konuyla ilgili?
  3. S

Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum hep yapmak istedigim şey. bi türlü denk gelmedi : )

4. S

Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum büyük hastasıyım.. : )
  5. S

1986 Hilux Ön Makasa Kavis ?

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? bana tehlikeli göründü. direk şaseye kaynaklanan ve oynar parçası olmayan bişey daha saglam çözüm sanki.

6. S

Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum malesef bir yılda bir yapılıyor hiluxlerin. 1. köprüdende geçemiyoruz. kamyonet sınıfına girdiginden direk cezayı kesiyolar. ben yedim şahsen. araba harika olmuş mat siyah elinize saglık. güle güle kullanın.

7. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? aynı şekilde orda da ters kavis oluşuyor. ama deneneyebilirsiniz tabi. bişey olmazsa bizde yaptıralım :)) aslında özel yapım, kavisli, sert tek makas yapılabilse ön taraf için, hem yüksek hem yumuşak olabilir. bu makaslar zaten arabanın agırlıgına göre oldukça...
  8. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? evet hocam aynen odur :) trabzon of dan gelip almışlardı geçen sene. bende sizin arabayı görmüştüm sanırım atamanda.
  9. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? onuda denedik. :) benim ilk aklıma gelen şeydi hatta. ama makası kırarsın dediler. ki haklılar. agırlık aynı ama salncak yüksek. daha çok tersine kavis oluşur ve içeri belli bi yere kadar girebiliceginden sonraki etkiler tehlikeli olabilir.

10. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? yoo yoo gözünüz korkmasın :) benimki çok bakımsız bir araçtı devletten çıkma. bende pek bakımlarını yapmıyodum. bide sürekli merdivenlere çık in falan. baya hor kullandım. + makaslarla çok oynadım biraz bu konuda huyluyum diyelim :) bi kaç cm kavis vermenin hiç...

11. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? yüklemeyi buldum. yüksekligi bu şekildeydi. şimdi sattım tabi bir sene oluyor.
  12. S

Ynt: 1986 Hilux Ön Makasa Kavis ? selam. bu kavis işiyle benim kadar ugraşan olmamıştır heralde. o görüntü benide rahatsız etmişti ilk başlarda ve bende makasçıya gittim yükselttim. yalnız bu sefer araba çok sert oldu en ufak kasisi hisettirdi. sonra geri yumuşattım geri yükseltim falan derken...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri