Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scrambler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 228
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,250
Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

aynalarda sorun olacağını bende düşünmüştüm ilk başlarda hatta onların uydurma olduğunu zannettik. kapılara alacaktık. ama gördükki aynalar ve yerleri orjinalmiş. kullanımda tek sorun : geri manevralarda çok uzak gösteriyor ama zamanla alışırım sanıyorum.

Etiketler

üzrindeki lastik ve jant larla 1. sefrde muayeneden geçtim . hiç sorun çıkmadı. lastikleri sormadılar bile. bu arada belirteyim muayeneyi Ankara TÜV de yaptırdım. 06 plakaya istanbul bakmıyormuş.

Raporunuz hayırlı olsun.
Gönül rahatlığı ile aracınızın keyfini çıkarırsınız artık.

teşekkür ederim darısı diğer arkadaşların başına. fakat anlamadığım bişey var. ruhsatımda araç n1 diye geçiyor bu arazi aracı anlamı taşıyor sanıyorum. fakat kullanım amacı olarak hususi-yuk nakli olarak yazılı. 1 yıllık muayene yaptılar itiraz filan ettim 2 yıl diye biliyordum oyle okudum filan diye ama fayda etmedi :(

malesef bir yılda bir yapılıyor hiluxlerin. 1. köprüdende geçemiyoruz. kamyonet sınıfına girdiginden direk cezayı kesiyolar. ben yedim şahsen. araba harika olmuş mat siyah elinize saglık. güle güle kullanın.

çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin

Merhaba alitan ben.1990 lada nivan var. Bende mat siyah boya mat siyah vernik yaptırdım. Ayrıca aracının ilanını Sahibinden.com da gördüm. Çok güzel araç olmuş. Araca daha başka neler yaptın. Selamlar

memnun oldum bende salih.resimlerde araç ıslak kuruyken daha bi hoş görünüyor ki sen daha iyi biliyorsundur :D. valla hala yapmaya devam ediyorum yarın bi aksilik olmazsa makasları komple yenileriyle değiştiricem. orjinal toyota hidrolik direksiyon buldum önümüzdeki ay onu taktıracağım. defransiyelin kilitli olup olmadığını henüz bilmiyorum değilse eğer onu da kilitli defransiyelle değiştireceğim(arka). çamurluk dodikleri sipariş ettim onları taktıracağım gelince. merkezi kilit taktırdım park sensor taktırdım ki çok memnunum :D. aslında yapmayla bitmiyor. bu işler bittikten sonra aracın etrafını siyat borularla döneceğim farklı bi tasarım var kafamda. aracın üstüne safari bagaj yapıp stepneyi oraya alacağım ve mazot bidonları koydurucam 4 tane sabit bitane içten kumandalı sisler hediye geldi borular ve üst bagaj bitince onlarıda uygun yerlere takıcam. ve eğer soracaksan :D vinç taktırmıycam çünkü cj8 imde yeni vinç taktırmıştım nekadar da istediysem bir kere bile kullanma fırsatı yaratamadım 3 yıl içinde :D inşallah yeni sahibi kullanıyordur. böyle işte zamanla bişeler olacak. sizin aracın resimleri varsa görebilirmiyiz.

bugun kartepede buyuk hayır dua aldım bu dualar beni baya götürür :D kara saplanmış suvları tekrar ait oldukları asfalta çıkarttım :DD

abicim nekadar masraf yaptın araca motorda herhangi bi sorun varmıydı yoksa sadece kaportayımı yaptırdın

Maşallah gülegüle kullanın,detaylı anlatım için,araç modifikasyonları bölümüne resimlerinizi koyarmısınız.Bizde seyir keyfini yaşarız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR