Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scrambler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 228
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,397
Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

Gerçekten çok güzel olmuş özellikle mat renk tercih etmenaracı dahada güzelleştirmiş.
Allah güle güle vede hayırlı işlerde kullanmak nasib etsin.Kolay gelsin...

Etiketler

merhaba Salih bey,
sanırım sizinle kartepede görüşmüştük,
aracınızı yakından gören birisi olarak bende
çok beğendimi söylemek isterim. ;)

01022009307.jpg

belki hatırlayamazsınız diye resim yükledim,saygılar

kadri abi hatırlamazmıyım sizi , siz olmasaydınız biz ne yapardık orda tekrar tekrar teşekkürler. bu arada sizin araç içinde fazla söze gerek yok 3000v6 hayalimdeki makina güle güle kullanmaya devam edin. inşallah tekrar görüşmek nasip olur.

Salih bey inanın bende linkte sizin resminizi görünce sanki eski bir dostumu
görmüş gibi mutlu oldum,umarım yine görüşürüz,sizin ki gibi araca dahil olarak gezi yapmaktanda onur duyarım.
bu arada aracım v6 3500 :smiley:

Selam arkadaşlar bu hafta sonundada kartepeye gelmeyi düşüneniniz varmı acaba?

kadri' Alıntı:
Salih bey inanın bende linkte sizin resminizi görünce sanki eski bir dostumu
görmüş gibi mutlu oldum,umarım yine görüşürüz,sizin ki gibi araca dahil olarak gezi yapmaktanda onur duyarım.
bu arada aracım v6 3500 :smiley:
abi haberleşelim o zaman :D bende sevinirim şahsen. siz adapazarı ndamısınız izmittemi ?

olabilir o zaman hafta içi irtibatlanalım isterseniz işlerinizde başarılar kolay gelsin.

araç cok güzel olmuş elinize sağlık ama bence masraftan ziyade harcadıgınız parayı ustüne koyup daha yüksek model araç alırdınız .iyi günler.

selo65' Alıntı:
araç cok güzel olmuş elinize sağlık ama bence masraftan ziyade harcadıgınız parayı ustüne koyup daha yüksek model araç alırdınız .iyi günler.
aslında söylediğiniz çok mantıklı harcadığım parayla yeni modelini alabilirdim fakar geleceğe dönüş filiminden (sene 89 ) çok etkilenmiş im zannediyorumki hilüx ün yeni kasasını bile daha iyi fiyata bulduğum halde almadım. bu araçtan son derece memnun kaldım artık gündeliğe bile kullanmya başladım. hatta kardeşiminde çok hoşuna gitti ondan sıra kalırsa ben kulanıyorum :D

selo65' Alıntı:
Yeni modelini aldığında, 4 defa servise masraflı olarak girdiğinde bir araba parasını verdikten sonra pişman olurdu bence....İnanın bu yılların Hiluxları dünyadaki en dayanıklı, sorunsuz ve ucuz parçalı araçları. Kullanıcı aracını seviyor ve yeni modelin sahip olduğu lüks özellikler ile ilgilenmiyorsa gerek hobi gerek günlük kullanımda maksimum tatmin olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

SON KONULAR

Geri