Arama sonuçlarınız

1. mkilli

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

teşekkür ederim hocam :)

2. mkilli

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

hocam iyi bayramlar öncelikle :) bende çok uzun zamandır defender'lara bakıyorum, ama evin tek aracı olacağından dolayı cesaret edemiyorum bir de istanbulda yaşadığımızı düşünürsek... :) onun için gc veya nissan pathfinder'a bakmaya başladım, maksadım araç içerisinde aşağıda linkini verdiğim...
  3. mkilli

Satılık Xsara Picassomuz :)

Herkese tekrar merhaba, 2012'den beridir sahibi olduğumuz uzun yol aracımızı yeni araç aldığımız için satmaya karar verdik. Genel olarak araç hakkında bilgi vermek gerekirse, 112.000 kilometrede Otomatik vites 2.0 motor, 134 beygir, benzinli ve lpglidir (ruhsata işli) Plakası Denizlili olan...

4. mkilli

Bir V8 130 Kasa Defenderin Daha Restorasyon Operasyonuna Start Verdik Hayırlısıyla...

Ynt: Bir V8 130 Kasa Defenderin Daha Restorasyon Operasyonuna Start Verdik Hayırlısıyla... Abicim emeğinize değmiş gerçekten.. Araç çok güzel olmuş tebrik ederim baya uğraştığınız belli :) iyi sabretmişsiniz ve yüklü miktarda para harcamışsınızdır tahmin edebiliyoruz :) eğer kabul ederseniz...
  5. mkilli

110 Kasa Defender İlanı Hakkında

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Abi bi arkadaşım 1 hafta kadar beklememi rica etti kendisi almak istiyo benim aracı da onun için bekliyorum yoksa ilanım hazır yayına koycam hemen.. Belki takasa teklif ederim belki satarım bakalım helal yakıt içmiş bi defender arıyorum :)

6. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Daha kolay satılan araçlarda bu fake ilan olayını duymuştum da defender ilanlarında olacağını tahmin etmemiştim hiç.. Haklısınız feykte olabilir..

7. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında İlan sahibini aradım aradım cevap yok.. Bugün de bi baktım ilanı kaldırmış...
  8. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Bi şekilde iletişim kurabilirsek sonra ki programınıza gelmeyi çok isterim :) araçları kullanmak bi yana sizlerle sohbet edip tanışmayı çok istiyorum :)
  9. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Abi zaten eğer Oğuzhan abide müsait olursa bi çay ikram edip görüşmek konuşmak isterim o zaman bu konuyuda konuşuruz :) teşekkür ederim istihbarat için :)

10. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Aslında elimde az da olsa para kalsın istiyorum ki, alacağım araç arıza çıkartırsa tamiratını yaptırabileyim.. İstanbul beylikdüzünde yaşıyorum.

11. mkilli

Ynt: 110 Kasa Defender İlanı Hakkında Nakit durumum şu şekilde, altımda 2011 model seat ibiza var profil resmimde ki araç, İbizamı 28.000 yada 29.000tl'ye satıp elime geçen para ile bunu alabilirim.. Verdiğiniz tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bir usta veya defenderlara hakim bir arkadaş...
  12. mkilli

Abilerim bir süredir defender hastalığına kapılmış durumdayım. O günden beridir sahibinden.com sitesinde bir çok ilana baktım bir çok kişiyle gittim konuştum aslında aradığım 90 kasaydı sonradan 110'a döndüm. Hergün yeni bir ilan var mı diye girip bakıyorum. Bugün eklenmiş bir ilanı sizlere...

13. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Söylediğiniz tamamen doğru bunlar keyif aracı. Gireceksin patika bi orman yoluna, ciğerlerin bayram ederek gezeceksin.. :) Asfaltta da dediğiniz gibi 80-100km hız aralığında mehtabı seyrederek gezeceksin :)) Yapmayı istediğim tam olarak bu.. Ama önce İstanbulda...
  14. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Aslında çoğu arkadaşımızda olduğu gibi bende de sürat sevdası var malesef.. Defender alırsam bu hız sevdasından da kurtulmuş olurum. İçinde ki motora bağlı olarak zaten en fazla 110km hız yaptığı söyleniyor. Bu arada arkadaşın da konuyu çamur ettim sanırım :) neyse...
  15. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Valla hocam çok doğru diyorsunuz. Dün yağmurda bende bi ara suda kalıyodum kendi arabamla.. Bi ara lastikler boşa dönmeye başlamıştı :) korktum baya ve o an 'bunu satıp defender almalıydım' diye aklımdan geçirdim :)

16. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Hayırlı satışlarınız olsun tekrardan :) ilanınızda da aracın içi ile alakalı çok fazla bir resim yok mümkünse buradan paylaşabilir misiniz? Belki satışın hızlanmasında faydası olur..
  17. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Üstadım tam olarak korktuğum şeyleri yazmış oldun :) dediklerine tamamen katılıyorum masraf ediyosun ve ettiğin masrafın karşılığını aracı satarken alamıyorsun.. Bir çok konuyu okudum sizlerde aynı şeyleri söylediniz :) bakalım heves ediyorum ama belki ilerde maddi...
  18. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Tavsiyenize kesinlikle katılıyorum. Ancak, sizlerin tavsiyeleriyle düzgün bir usta bulup, aracı sıfır yapmak mı? Yoksa ne yapıldığını bilmediğim bir defender almak mı ona karar veremiyorum. :) Eğer aramızdan birileri 90'lık uygun bir defender satacak veya takas edecek...

19. mkilli

Defender 130 3,5 V8

Ynt: Defender 130 3,5 V8 Hocam aracınızı bir süredir ilan verdiğiniz sitede takip ediyorum. Gerçekten güzel bir araç :) Bende defender hastalığına kapıldım. Var olan aracımı (2011 seat ibiza) 26.000₺ fiyata satmayı ve 90lık kasalardan alıp toparlamayı düşünüyorum. Hayırlı satışlar diliyorum...
  20. mkilli

defender ses izolasyonu

Ynt: Defender Ses İzolasyonu Evet adam temiz iş çıkartıyo.. Bu adamın bütün videoları çok iyi.. Hem çok açık ve net anlatıyo hem de çok kaliteli iş yapıyo..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri