Arama sonuçlarınız

1. züğürt gezençi

Keles Kocayayla 50. Yıl Kültür Şöleni 12-13-14 Haziran 2015 Davetliyiz

Ynt: Keles Kocayayla 50. Yıl Kültür Şöleni 12-13-14 Haziran 2015 Davetliyiz 2015 yılı yaz gezisine Kocayayla dan başlamak bizim için de çok güzeldi.Eski dostlar ile buluşmak,yeni dostlar ile tanışmak ne güzeldi.emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.Sami-Şadiye

2. züğürt gezençi

Keles Kocayayla 50. Yıl Kültür Şöleni 12-13-14 Haziran 2015 Davetliyiz

Ynt: Keles Kocayayla 50. Yıl Kültür Şöleni 12-13-14 Haziran 2015 Davetliyiz Perşembe akşamı Misi kamp ta olmaya çalışacağız.Sami-Şadiye
  3. züğürt gezençi

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası 28.03.2015-39732... >:( >:(

4. züğürt gezençi

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Geçen yıl 760 tl,ye yaptırdığım zorunlu trf.sigortasını bu yıl Ankara sig.ya 260 tl,ye yaptırdım.İveco Daily 35.10-2001.Teşekkürler Ali GÜNDOĞDU Bey'e.
  5. züğürt gezençi

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Sevgili Hüseyin ağabeyimize Allahtan rahmet,Selma ablamıza sabırlar diliyorum...

6. züğürt gezençi

Bu Bir Sevda İle Doğu Karadeniz Turu 2013

Ynt: Bu Bir Sevda İle Doğu Karadeniz Turu 2013 Tugay bey yeni gezilerin de mutlu geçmesi dileğiyle selamlar.

7. züğürt gezençi

2. Erdek (kapıdağ Yarımadası), 23 Nisan Ve 1. Abdi Uçar (dalgıç) Anısına Buluşma

Ynt: 2. Erdek (kapıdağ Yarımadası), 23 Nisan Ve 1. Abdi Uçar (dalgıç) Anısına Buluşma Biz de oradaydık.Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz. :)
  8. züğürt gezençi

Kendi Karavanını Yapanlar; Volkswagen-t5 Pop-up "azap"

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Volkswagen-t5 Pop-up "azap" Kolay gelsin. :)
  9. züğürt gezençi

Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi?

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Geçen yıl günlük ücret te 40 tl idi. ;D

10. züğürt gezençi

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr) Erdal bey hayırlı olsun,Ayvalık tarafına yolunuz düşerse ben Gömeç' teyim.Fikir teatisinde bulunabiliriz.Selamlar.

11. züğürt gezençi

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (ta2rx) Hocam kolay gelsin,bir seçenek te benden; 3 mm forex(Sıkıştırılmış strafor köpükmüş) üzerine istediğiniz desende pvc folyo koplatıp banyo duvar ölçülerinde şablon ile kesebiliyorsunuz.Ben fayans deseni kullandım.Selamlar.
  12. züğürt gezençi

Meşe'nin Yapımına Başladım

Ynt: Meşe'nin Yapımına Başladım Hayırlı olsun,Tavana 6 mm.kayın kontra biraz kalın olmuş,ağırlık bakımından.Bence 4 mm yeterli.Kolay gelsin selamlar.

13. züğürt gezençi

Vw Transporter T5 İn Kampervana Dönüşüm Hikayesi.

Ynt: Vw Transporter T5 İn Kampervana Dönüşüm Hikayesi. Yaşar bey kolay gelsin. Araç ruhsatta motokaravana dönüştüğünde temmuz vergisi çok farketmiyor.Fakat zorunlu trafik sigortası için zeyilname yaptırmanız gerekiyor.Asıl o zaman canınız yanabilir.Aklınızda olsun da şaşırmayın. ;D Diğer...
  14. züğürt gezençi

Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Ynt: Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz... Karavanınızı güle güle kullanın Gökçen bey.Mutlu geziler. :)

15. züğürt gezençi

İzmir Karagöl Buluşması 14-16 Mart 2014

Ynt: İzmir Karagöl Buluşması 14-16 Mart 2014 Bu buluşmaya katılamadık.Artık önümüzdeki buluşmalara bakacağız. ;) ;)
  16. züğürt gezençi

Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily

Ynt: Yeni Gezençi...iveco 35-10 Turbo Daily
  17. züğürt gezençi

Ynt: Yeni Gezençi...iveco 35-10 Turbo Daily Bu da içeriden bir görüntü.

18. züğürt gezençi

Ynt: Yeni Gezençi...iveco 35-10 Turbo Daily Epeydir bir şey yapmamış gibi görünüyorum.Banyo da işlem tamam diyorum.
  19. züğürt gezençi

Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda Teşekkürler Abdullah bey,Geçtiğimiz yaz Filyos'ta izlerinize rastlamıştım.. ;D ;D.2014 yılında da mutlu geziler dilerim. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri