Arama sonuçlarınız

1. ahmet 53

3.7 Rolanti Ve Gaz Problemi

bahsettiğiniz sorun bendede vardı.tps sensörünü değişince sorun çözüldu.gaz yemesi ve vites geçişleri mükemmel oldu.tps orjinali 370 tl abd malı yan sanayisi 280 tl .internet üzerinden alınacak çin mallarına güvenmeyın aracın model yılına göre farklı modelleri var.

2. ahmet 53

3.7 Limited - Bazı Sorunlar - Tavsiyelere Ihtiyac Var.

kj kasalarla ilgili benim bildiğim tecrube ettiğim yada duyduğum kronik bir sıkıntısı yok.hatta jeep işiyle uğraşanların söylediği en sorunsuz araç olduğu
  3. ahmet 53

erişmesi kolay zaten aracın altına yatınca katalizatörün girişinde göreceksiniz

4. ahmet 53

wj 4.7 ile kj 3.7 yi mukayese bile etmemek lazım.neticede iki araçta farklı kullanım amaçlarına hitap eder.aralarındaki en önemli fark arazi şanzumanları.wj sürekli 4 çekerken kj 2 çekerde kullanılabilir.bu durumda otomatik olarak aracın alt takım akisler ve şanzumanı dırek etkılıyor.birde parça...
  5. ahmet 53

yinede bir bilene söktürmek daha akılıca olur.eksoz üstünde olduğu için yöğun miktarda paslı oluşumu olacaktır bu yüzden sökerken siyirma yada daha kötüsü kırılma ihtimali var

6. ahmet 53

sökmesini bilirsen kolay:)

7. ahmet 53

2 adet önde oksijen sensörü 2 adet arkada emisyon sensörü var.yakıtı etkiliyen öndeki sensörler
  8. ahmet 53

hatta bir tanesini yeni sipariş verdim.
  9. ahmet 53

orjinali 200 tl cıvarı

10. ahmet 53

öncelikle aracınızı iyi günlerde kullanın.aynı aracın 2004 modeli bendede var. 1 vitesteki vınlama benim araçtada var.önemli olan vites geçişlerinde vuruntu yapmaması.eğer yakıt fazlaysa oksijen sensörlerine baktırın.eğer bozuk yada yeterli sinyal üretmiyorlarsa araç fakir karışım okuyup...

11. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Arkadaşlar ayın 4 ünde babam ameliyat olacak. Eğer bir sorun olmadan hayırlısıyla taburcu olursa beni yazsanızda yazmasanızda geleceğim.
  12. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Mehmet kardeşim bu aracı cevizlide görmüştüm acaba yanlişmı hatırlıyorum

13. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Arman abi nasılsın. Uzun zamandır görüşemedik. İnşallah yakında görüşürüz.hasan iyi dileklerin için sağol. İnşallah hiç kimsenin tekerine taş değmesin
  14. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Eldeki bir kaç foto
  15. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi 2000 model 5 kapı jlx aldım.tampon vinç becce yükseltme var.lastıkler alltraın.fotya gelınce araç şu an trıger ve yağ bakımında çıkınca fotoları yüklerim

16. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi hasan kardeşim düşünme faslını geçtım aracıda aldım.artık bende suzukıcı oldum.ben üstüme düşeni yaptım.sıra sizde ;)
  17. ahmet 53

Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum.

Ynt: Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum. galloper dizeli 1.5 yıl kullanan birsi olarak bu aracı almayı düşünenlere nacızane tavsiyelerim.galloper gerçekten sağlamdır arazıde donanımsız atr lastıkle çoğu aracı utandırır .ikinci eli ağır olmakla beraber eldede kalmaz.yakıtı...
  18. ahmet 53

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi arkadaşlar herkeze selamlar uzun bir aradan sonra yeni araç alarak sahalara geri dönmeye karar verdim :).yakın zamanda yeni bir gezinti olursa sizlerle buluşmayı isterim

19. ahmet 53

2003 Model Vx100 Arıyorum

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum öncelikle hayırlı cumalar.arkadaşımda 2004 model siyah renk 360.000 km tamamen yetkili servis bakımlı çok düzgün bir araç var eğer ilgilenirseniz aranızda bağlantı kurmanız için gereken yardımı yaparım. fiyat konusundada gezenbilir aile indiriminide...
  20. ahmet 53

Galloper Parça Sıkıntısı

Ynt: Galloper Parça Sıkıntısı galloperin parçası yok diyen bir ustan varsa bence sen önce ustayı değişip galloperin ne olduğunu gerçekten bilen bir usta bul. emin ol kesınlıkle parça sıkıntısı çekmessin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri