Hudoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,259
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 212,920

Etiketler

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi

aslan28' Alıntı:
Aracı ince eleyip sık dokuyorum halen çok kararsızım ama birgün alacagım kesin :smiley:
bu kadar ince elersen toz olur uçar fazla elememek lazım en fazla üç ay senin iki yıl olacak neredeyse acele et ;D ;D

slm gençler burayı unutmuşum yahu

Image

Image

HASAN_5434' Alıntı:
bu kadar ince elersen toz olur uçar fazla elememek lazım en fazla üç ay senin iki yıl olacak neredeyse acele et ;D ;D
Buna ne diyorsun Hasan bayadır duruyor olması kafa kurcalıyor ama çokda güzel duruyor
Anaaa bak üstünde Hudoff amlemide varmış yeni gördüm

Sana bir adet "Atıl Kurt" verelim Arslan gibi binersin.. ;D
Şunu da sakın unutma; "Her ince eleyiş, bir vazgeçiştir sevdadan.."

Büyük battal boy bir araç bakıyorum Dinçer
Aslında bir kredi olayım var onu çözersem olacak bu işde bakalım ne zaman

arkadaşlar herkeze selamlar uzun bir aradan sonra yeni araç alarak sahalara geri dönmeye karar verdim :smiley:.yakın zamanda yeni bir gezinti olursa sizlerle buluşmayı isterim

ahmet 53' Alıntı:
arkadaşlar herkeze selamlar uzun bir aradan sonra yeni araç alarak sahalara geri dönmeye karar verdim :smiley:.yakın zamanda yeni bir gezinti olursa sizlerle buluşmayı isterim
İnşallah abi bekleriz sen aracı alda 2-3 haftada bir çıkıyoruz

hasan kardeşim düşünme faslını geçtım aracıda aldım.artık bende suzukıcı oldum.ben üstüme düşeni yaptım.sıra sizde ;)

ahmet 53' Alıntı:
hasan kardeşim düşünme faslını geçtım aracıda aldım.artık bende suzukıcı oldum.ben üstüme düşeni yaptım.sıra sizde ;)
Hayırlı olsun abı nasıl birsey aldın yapılımı araç bizde görelim buraya resim atabılırsen :smiley:

2000 model 5 kapı jlx aldım.tampon vinç becce yükseltme var.lastıkler alltraın.fotya gelınce araç şu an trıger ve yağ bakımında çıkınca fotoları yüklerim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR