2003 Model Vx100 Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gran torino Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,230

gran torino

Ana Kamp
arkadaşlar 2011 de çok aramıs ancak istediğim gibi bir araç bulamamıstım,inşallah bu sefer kısmet olur,tanıdık bildik bir araç olursa haber verirseniz sevinirim, sadece haftasonları ailemle gezi amaçlı kullanacagım,mümkünse arazide hırpalanmamış araç istiyorum,lpg takılmamış olmasıda benim için çok önemli kesinlikle dizelde istemiyorum,model olarak 2003 olursa süper olur yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Etiketler

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum

Sadece haftasonu kullanacagim benzinli motoru yurutmek az km de cok daha sorunsuz ve alirken daha hesapli ,son 5 senede 5.7 tahoe,2000 model navigator ve 5.9 cherokee kullandim, zaten ufak bir aracim mevcut, land cruiser i alip noktayi koymak istiyorum...

Umarim aradiginiz gibi bir arac bulursunuz.Ben 99 modelini aldim gayet iyi yapmisim.simdiden hayirli olsun..

Bir sure daha 2003 arayisina devam edecegim olmadi 2000-2001ne bulursak diyecegiz 2003 oncesi 4 ileri diye biliyorum uzun yolda 5 ileri daha Iyi olurdu,bride 2003 modelin kokpiti daha guzel,su ana kadar arastirmalarimda en buyuk sorun km ler 200.000 ustunde,motor Icin bu km cok sorun olmasada yuruyen aksam mutlaka hirpalanmistir ,bir tane Malum sitede 2005 model var hem vergi dezavantaji hemde 90 bin istiyor ama 80 bin km de ,arastirmaya devam...

5 ileri konusunda haklisiniz ama yipranmislik ve eskime konusu biraz daha farkli bu araclar dunyada yanlizca japonya da uretiliyor ve kalite konusunda taviz 0....daha once leri 10 yil kadar Toyota servis mudurlugu deneyimim oldugu icin cok incelemeden aracimi aldim aldigimda lpg yoktu kendim taktirdim.son 7 aydir tek arac olarak kullaniyorum,99 u alirken vergi konusundan avantaji icin aldim 100 kmde 16_20 lt arasi lpg tuketiyor.
Bu yasta bir lc nin genel olarak degismesi gereken parcalari takoz ve burclar(lastik aksamlar)aracimi alirken daha onceki servis kayitlarini kontrol etmistim arac 2010 yilina kadar duzenli her 10000 de bir servise gitmis.Diger markalari forumda inceledigimde her turlu mekanik,elektrik ve elektronik ariza gorebiliyoruz evet parca diger markalara gore pahali olabilir ama degisim periyodu neredeyse arac omru ile beraber.
Sizde saydiginiz araclari kullandiginiza gore oldukca deneyimli bir kisisiniz.Hepsini goz onune alarak iyi bir secim olmus.Insallah istediginiz gibi bir arac bulursunuz.Servis ve arac gecmisi konusunda yardim isterseniz hic cekinmeyin.

Ilginiz ve yardiminiz icin tesekkurler Arac buldugum anda expertiz yaptiracak yer icin yardimci olursaniz sevinirim, birde 2003 vx 100 benzinli temiz sorunsuz oldugunu dusunursek en fazla ne kadar eder.

Tekrar selamlar

Almak istediğiniz aracı TEM serviste Suat ustaya gösterebilirsiniz.Arazi araçları konusunda oldukça deneyimli arkadaşlar.Ama yetkili servis derseniz o konudada yardımcı olabilirim.
2003 model araçniçin verilebilecek güzel rakkam 60.000 Tl civarları uygundur.

Arkadasimin 2003 model range rover vogue 4.4 aracini kullandim dun ,cok hosuma gitti,acaba diyorum cok temiz korukleri,sanzimani iyi durumda bir range baksam mi max 100 bin km lerde... Land. Cruiser ilk tercih ama istedigim model ve km lerde neredeyse hic yok

Tekrar merhabalar forumun range rover ile ilgili topiclerde bu kadar ariza yapan ve komplike araclar olmasi benim almamam icin sebeptir.
60000 TL civari para verip sorun satin alamam.Eminimki kullanan arkadaslar araclarindan son derece memnundur.Ama yinede karar sizindir.Hayirlisi.

60000 tl ye temiz bir vx100 bulsam zaten alacagim hatta bikac bin tl fazlada verebilirim,ama henuz kayda deger 2003 vx100 yok...aramaya devam

Birseyi cok isteyince oluyor.Bende her konuda boyle oldu umarim gonlunuzce olur iyi aksamlar.

Arkadaslar Malum sitede Bugun 158774816 ilan nosuyla 2003 vx100 gordum gri renkli Arac hakkinda bilgisi olan varmidir Gerci lpg li Arac dusunmuyorum ama pek bir alternatif de yok ,bu ay sonuna kadar toyota arayisina devam edecegim,olmadi yine 2003 model escalade veya tahoe bakacagim

öncelikle hayırlı cumalar.arkadaşımda 2004 model siyah renk 360.000 km tamamen yetkili servis bakımlı çok düzgün bir araç var eğer ilgilenirseniz aranızda bağlantı kurmanız için gereken yardımı yaparım. fiyat konusundada gezenbilir aile indiriminide yaptırırz.unutmadan eğer niyetlenirseniz plakasını size mesaj atarım istediğiniz yetkili serviste sorgulamasını yaptırırsınız

Bahsettiginiz arac yerine 2005 34 gp4127 plakali arac daha alinabilir duruyor.ilan no158951096 km yok yarin aracin gecmisine bakarim buradan bildiririm.bakim durumu nedir kazasi varmidir.lpg de yokmus.

Yardimlariniz icin tesekkurler 360 bin km bir Arac land cruiser bile olsa alamam diger Arac Ise 2005 model ve senelik 6bin tl vergisi var odeyemem,yarin 73 bin tl pim aracla baglantiya gececegim 62 bi tl ye verirse onumuzdeki hafta alirim,bu araclar lpg ile uyumlumudur markasi prince,ilerde satmak gerekirse lpg li olusu bir olumsuzluk yaratirmi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR