Arama sonuçlarınız

1. drsemi

2007 Grand Vitara Hakkında Fikirleriniz.

Ynt: 2007 Grand Vitara Hakkında Fikirleriniz. Arkadaşlar hepinize merhaba..Bende GV 3K sahibiyim..Gerçekten kullanması çok keyifli bir araba başka arabalara benzemiyor..Kendim için aldığım bırakamadığım bir oyuncak gibi..Tarif ettiginiz kullanım detayları bazıları için soru işareti...

2. drsemi

İzmit A Takımının Dağlarda Çamur ve Kar Oyunu (01 Şubat 2009)

Ynt: İzmit A Takımının Dağlarda Çamur ve Kar Oyunu (01 Şubat 2009) Merhabalar..bende izmit oturmaktayım..hafta sonu etkinliklerinize katılmak istiyorum..arabamın yetersiz oldugunda ko pilotluk için gönüllüyüm..hafta sonu daglarda bol oksijen ve çamur..sitede arkadaşlarımı takip ediyorum ancak...
  3. drsemi

Grand Vitara'dan, Vitara JLX'e terfi :)

Ynt: Grand Vitara'dan, Vitara JLX'e terfi :) şenol bey resimdeki port bagajı bende arabama uygulamayı düşünüyorum(grandviata3k2008)..Ciddi ses ve yakıt artışı oluyormu..

4. drsemi

Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008)

Ynt: Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008) Benim Grandvitara 1.6 2008 3k ,çamur lastiği yok,,çeki demiri yok :(
  5. drsemi

Yük Yakıt Sarfiyatını Etkiler mi?

Ynt: Yük Yakıt Sarfiyatını Etkiler mi? Uğur bey çok teşekür ederim.yine yaptığım incelemede bilindik markanın aero dedikleri barları varmış.bunun üstüne birde 320 lt lik kapalı bir port bagaj alsam da(yaklaşık 230 ytl) bu ses peşimi bırakırmı:) yakıttada sanırım beşte birlik bir artış olurmu??

6. drsemi

Gezenbilir Kocaeli Grubu

Ynt: Gezenbilir Kocaeli Grubu Ad - Soyad: Semi Karabay Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 - İzmit SSK Memleket: İzmit Semt: Bulvar İlgi Alanı: Fotoğrafçılık, off-road Araç: Grand vitara 2008 1.6

7. drsemi

Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008)

Ynt: Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008) Selamlar benim arabam yeterli olmaz sanırım ama sizde yer olursa bende eşlik etmek isterim.Biraz açamur ve balık..
  8. drsemi

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhabalar ben izmit te ikamet ediyorum,31 yaşindayım,saglık ocağında doktor olarak çalışıyorum.Suzuki grandvitara 2008 3k kullanıcısıyım. Özellikle izmit bölgesindeki etkinlikleri takip ediyorum.. Arkadaşlarla görüşmek üzere..
  9. drsemi

Yük Yakıt Sarfiyatını Etkiler mi?

Ynt: Yük Yakıt Sarfiyatını Etkiler mi? Hakan Bey paylaşımınız için teşekür ederim.bende büyük bir zevkle ankara dan 2008 garnd vitara arabamın tavanına sepet aldım.Fakat yaklaşık 90 km hızla giderken çıkan rüzgar sesi bende hayal kırıklığı yarattı ve sepeti sökmek zorunda kaldım.Şimdi sorum...

10. drsemi

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. 01- Hakan Irıklı (Vitara 2000) İstanbul 02- Murat SAYAR (Vitara 1993) İstanbul 03- İlhami Özdemir (Grand Vitara 1999) Bolu 04- İlker Musa (Vitara 2000) İstanbul 05- Okay Esen (Vitara 1996) Artvin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR