Karavanımın Yapım Aşamaları; Iveco Daily Camper - Halil Çaydaşı (seyyah halil)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah halil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,742

seyyah halil

Çok okuyan değil, çok gezen bilir.
Yer
ANTALYA-FİNİKE
Evet epeydir siteden uzaklaştığım konusunda uyarı aldım. Doğru ama sorun bakalım bu arada neredeydim. Bunları açıklamadan önce karavan hakkında bana burada özel bilgiler veren, ayrıca burada tecrübelerini paylaşarak bizlere yol gösteren ve bilgi veren tüm karavan dostlarına sonsuz teşekkürler ediyor ve hepsini saygı ile anıyorum. İyiki varsınız.
Gelelim nerde oldoğuma? Karavan yapma ile meşguldüm. Karavanımı bir firmada yaptırdım. Ama yapım aşamasında yirmi gün bir an bile başından ayrılmadım ve takılan her bir vidayı gördüm. Bu arada aşama aşamada resimledim. Bunları başarabildiğim ölçüde sizlerle paylaşacağım.
Karavan bitincede yaz bitmesin diye hemen gezilere başladım. Bunların resimlerinide ilgili bölümlerde sizlerle becerebilirsem paylaşacağım.
Deneme için birkaç resim gönderiyorum. İlgi olursa devamınıda göndermek isterim.
BU ARADA Gezilerim sırasında karşılaşıp tanıştığımız karavancı dostlarımada selam olsun.

PIC 0011

PIC 0012

PIC 0013

PIC 0014

PIC 0015

Etiketler
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; Iveco Daily Camper - Halil Çaydaşı (seyyah halil)

Hayırlı olsun, güzel sağlıklı geziler dilerim. Bu arada karavanınızı hangi şehirde yaptırdınız.

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; Iveco Daily Camper - Halil Çaydaşı (seyyah halil)

Keyifli geziler dilerim. Allah kaza bela vermesin ...

bu arada resimlerin devamını bekleriz tabii..

Teşekkür ederim, karavanı adapazarı nda yaptırdım. Çok menunum. RESİMLERİ göndermeye devam ediyorum ama beş resimden fazla gönderemiyorum. Özel izin al diyor.

PIC 0016

PIC 0017

PIC 0018

PIC 0019

PIC 0020

Hayırlı olsun güzel geziler ilgi olursa ne demek fotoğrafları bekliyoruz

Halil bey karavanınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Yapılan her karavanda mutlaka örnek alacak birşeyler oluyor. Yapım aşamasının diğer resimlerinide bekliyoruz.

Yeni karavanınız hayırlı olsun, güzel ve mutlu seyahatler dilerim.
Resimlerin devamını bekliyoruz.

Güle güle, güzel gezi ve dinlencelerde kullanın.
Araç ve yapımcı firma ile yapım aşamaları hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz, memnun oluruz; fotoğraflar da desteklenmiş olur.

Cavid Sezen

Motokaravanınız hayırlı, uğurlu olsun. Güzel gezilerde kullanın..

Tek mesajda en fazla 5 fotoğrafa izin veriliyor. Bu normal bir durumdur. Fotoğraflaın devamını bekliyoruz.

Halil Bey
Karavanınız hayırlı olsun.
Kazasız geziler dilerim.

karavanımı hangi firmaya yaptırdığımı yazmamın sitenin etiği açısından bir sakıncası varmı bilmiyorum. yoksa yazarım. aracı aldığımda 21 kişilik otobüstü. Çünkü bu araçların panelvanlarında ABS yok. Karavan içinde abs şartı var. Yolcu sayısı alabilmek için. Aracın içini boşaltıp gittim. ÖNCE İZOLE işlemine giriştik. Tüm boşluklar köpükle dolduruldu. Dolduramadığımız yerleride köpük sıkarak doldurduk. Ama bundan önce boşluklardan ana kablolar geçti. Bu işlem bitincede tüm yüzeyler yanmaz duvar kağıdı ile kaplandı. Kağıdın yanmadığını defalarca yakmaya çalışarak test ettim. Ama yakamadım. Daha sonrada içi şekillenmeye başladı.

PIC 0021

PIC 0022

PIC 0023

PIC 0024

PIC 0025

halil bey öncelikle karavanınınız hayırlı olsun karavan finikedemi daha doğrusu siz finikelimisiniz

Evet ben finikeliyim ve finikede oturuyorum. Ama boş kaldıkça seyahate çıkıyorum. BİR AYLIK uzun seyahatten sonra şimdi işim dolayısı ile ancak hafta sonları iki günlük kısa gezilere çıkıyorum.

PIC 0030

PIC 0026

PIC 0027

PIC 0028

PIC 0029

Halil bey karavanınız hayırlı olsun ve kolay gelsin güzel gezilerde kullanın. yapımcı firmayı açıklarsanız bilgi sahibi oluruz.
site açısında mahzuru olduğunu zannetmiyorum. kolay gelsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.