yağmur adam kullanıcısının son içeriği

1. yağmur adam

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Hiç düşünmeyin wave alın, hayatımda aldığım en güzel hediye budur denize düşürdüğümde koskoca adam halimle utanmasam oturup ağlayacaktım bir alet insanda bu kadar bağımlılık yaratabilirmi, yenisini alıncaya kadar hissettiğim boşluk, kel kafamdaki saçsızlığın...
  2. yağmur adam

İzcilik Gönüllüleri Derneği

Ynt: İzcilik Gönüllüleri Derneği Adı olup kendisi olmayan dernek. Türkiye İzciliği nerede, neler yapıyor, kimlere emanet, kim bunları denetliyor, hangi pediatrik kurum verilmesi gereken eğitim hakkında katkıda bulunuyor, izciliğin çocuğun hayatında nasıl bir önemi vardır diye düşünen yada...
  3. yağmur adam

Rota Prenses 5,75

Ynt: Rota Prenses 5,75 Cem bey bu teknenin yelken performansı orjinal haliyle çok düşük, bazı ilaveler yapılırsa ve ben bunları en kısa zamanda yapmayı planlıyorum eminim çok güzel bir yelkenli olacak. Planladığın ilaveler nedir diye soracak olursanız, şöyle, olması gereken ağırlık...
  4. yağmur adam

Rota Prenses 5,75

Ynt: Rota Prenses 5,75 Merhabalar, 6.60 fisherman ile 5.75 prenses çok farklı tekneler, prensesin yelkensiz modeli bile 6.60 la kıyaslanamaz, balıkavı ile uğraşıyorsaniz kesinlikle fisherman derim balığın yanında yelken merakınız varsa ve bu merakınıza fazla bütçe ayıramıyorsanız bence tek...
  5. yağmur adam

Bodrum / Muğla Bölgesinde Kampcı Arkadaşlar Arıyorum

Bodrum /Muğla bölgesinde kampçı arkadaşlarla tanışmak istiyorum.
  6. yağmur adam

Optimus 8R Benzin Ocağı

Ynt: Optimus 8R Benzin Ocağı Görünüşe göre bu ocak da tamir edilemeyecek bir parça yok gibi, bence siz elinizdeki ocağın fotolarınıda çekip ekleyin, dağılmış parçalar varsa onları görmek lazım.
  7. yağmur adam

Optimus 8R Benzin Ocağı

Ynt: Optimus 8R Benzin Ocağı Bu ocağın fotograflarını ekleyebilirseniz size yardımcı olunabileceğini düşünüyorum.
  8. yağmur adam

Rota Prenses 5,75

Merhaba Arakadaşlar aranızda benim gibi Rota Prenses 5,75 sahibi olanlar varmı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri