Leatherman İçin Tavsiye?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taiga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,849
Ynt: Leatherman İçin Tavsiye?

zoro' Alıntı:
bugüne kadar hep victorinox çakı kullandım şuan kullandığım model workchamp aslında leatherman tool lara geçmeyi düşünüyorum ama avantajları nedir sizce?? saygılarımla..

saygıdeğer dostum

bende bir dönem bu meseleyi araştırmıştım . victorinox lar çoklu çözüm mantığıyla çalışan cep aletlerinin öncüsüymüş. Ancak leatherman, gerber gibi markalar olaya başka bir boyut getirmişler. Bu toolların içinde daha fazla çeşit mevcut. Ayrıca güç garaktiren zorlu işler içinde çözümler sunuyorlar. victorinox lar diğer tool markalarının yanında sanki arazi aracının yanına parka etmiş ototmobil gibi duruyor. Zaten victorinox firmasıda son yıllarda ürettiği modelleri diğer toollara benzetmeye başladı. victorinox u bilmiyorum ama leatherman ömür boyu garanti veriyor. Kırılan parça ömür boyu ücretsiz değiştiriliyor.
victorinox a baktığınızda içinde bıçak ve türevleri ağırlıklı. Lokma panse kerpeten yok. Ancak son çıkan birkaç modelde pense varmış. Bir arkadaştan duydum pek ilgimi çekmediği için araştırmadım.

Ama sonuçta bu bir tarz meselesi. Yıllarca victorinox kullanıp bunu alışkanlık haline getirenler için vazgeçmek zor.
Diğer taraftan diğer toolların saydığım özellikleri bazılarını cezbetmeyebilir bana victorinox yeter diyende çıkar. buda bir tercih meselesi

saygılar.

Etiketler

cok guzel paylasimlar cok tesekkurler... bir de su wd40 mucizesi hakkında bilgi verir misiniz? esas icerigi nedir, en cok nerelerde kullanılır. ben yaglama aparatı diye biliyordum ama galiba degil mis? paylasimlar icin simdiden tesekkurler...

arkadaşlar yakında abd ye gıdıcek bır arkadaşım var ona leatherman siparişi vermek istiyorum leatherman juice xe6 ve leatherman wave düşünüyorum.ne kadar tutabılır ve reeshop tan mı alması daha karlı olur?? yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla avukat halıl karasu

zoro' Alıntı:
arkadaşlar yakında abd ye gıdıcek bır arkadaşım var ona leatherman siparişi vermek istiyorum leatherman juice xe6 ve leatherman wave düşünüyorum.ne kadar tutabılır ve reeshop tan mı alması daha karlı olur?? yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla avukat halıl karasu

Merhabalar

2007 'de gittiğimde NY Manhatten 42. caddede italyanların işlettiği bir dükkanda bolca bulmuştum. (Dükanın adını hatırlayamıyorum yanında beyzbol mazemeleri satan bir dükkan vardı sadece onu anımsıyorum) Ama fiyatları buradan çok farklı değildi. Canady havalimanında freeshopta da görmedim. Zaten orada saat ve parfüm uygun oluyor. Bunun dışındakiler pahalı. Sizin arkadaşınız başka bir şehire gidiyorsa bakıp araştırması lazım. Tabi sizinde buradaki fiyatları bildirmeniz gerekirki mukayese yapabilsin. İnternet üzerinden satış yapan sitelerde uygun fiyatlı bulunabiliyor. Siz burdan ödemeyi yaparsınız arkadaşınızın bulunacağı adrese teslim ederler. Kredi kartıyle intirnetten ödemeye güvenmez iseniz kapıda ödemeyide seçebilirsiniz.

Saygılar...

evet aynen katılıyorum bende bir hafta önce leatherman wawe modelini satın aldım süper bir alet en güzeli bu model.forum sitelerinde araştırdım çok çeşit var ama bu modelde karar kıldım tavsiye ederim

ben bir kaç senedir leatherman wave modelini kullanıyorum testeresiyle kalın zincir bile kestim banamısın demedi leathermani tek geçerim.

slmlar forum üyeleri efendim sizlere sorum leatherman ps4 bu ürünü türkiye de bulamadım fiyatı nerde bulabılırım ve özelliklerıyle ılgili olarak siz değerli form üyelerinden engin tecrübelerınızı beklıyorum..çok tesekkürler saygılarr

selamlar herhalde yeni bir ürün hiç görmedim dikkat etmek lazım çin malı olabilir fakat benim fikrim gene en kullanışlı leatherman wave modeli hem ucuz hem heryerde bulunabiliyor.artık markalı firmalar bile yeni ürünlerini çine yaptırabilyorlar.bir kaç örnek gördüm.

Saygıdeğer ZORO isimli arkadaşım.

Leatherman ps4 modelini internet üzerinden inceledim.
Ancak gördüğüm kadarıyla hafif kullanıma yönelik küçük bir model gibi duruyor.
Fakat daha iyi anlamak için yakından görmekte tabiki fayda var derim.
Bunun için Karaköy'deki katlı otoparkın altında hemen Güllüoğlu baklavalarının yanında bir outdor dükkanı var.
Orası leatherman bayii aynı zaman da. Ellerinde varsa incelenebilir.

Ama benim size tavsiyem kendini isbatlamış olan Wave modelidir.
Bu modelin iki ayrı boyutta olanı var.
Ağır kullanım için idealdir. Boyutlarıda gayet makuldur.

Temin etme konusuna gelince.
Amerika'dan gelen giden birileri varsa onlara aldırılarak makul fiyata elde edilebilir.
Bir de kuzel Irak Erbil Ankawa'da bir amerikan pazarı var.
Buraya ticaret için gidip gelen iş adamları oluyor. Eğer tanıdığınız böyle birini bulursanız makul fiyata temin edebilirsinz.
Ama ben bunları yapamam imkanım yok derseniz adres bu sefer Karaköy'deki o dükkan ya da internet üzerinden satan siteler.

Saygılarımla

efendim çok tesekkür ederim.leatherman wav ın mı ıkı boyutu var bunu anlamadım bıraz açar mısınız fiyat fln.. aslında yıllardır victorınox kullanmaktayım tool a geçme konusunda aslında soru isaretlerım var.sonuçta teknik islerım yok günlük hayatta sizce yınede alınmalı tool ve son olarak tool lar ıle ılgili bir anınız size sağladığı kolaylık var mı şımdıden tesekkür ederım saygılar üstadım

Bende Laetherman charge tti kullanıyorum.Genel olarak bıçaktan memnunum ama o kadar para verip de ufak işçilik hatalarının olması beni hayal kırıklığına uğratmadı değil.Tabi çok pahalı olduğu için her şartta kullanmaya kıyamıyorsunuz o yüzden koleksiyoncular hariç daha ucuz modeller öneririm.

leonixs' Alıntı:
Bende Laetherman charge tti kullanıyorum.Genel olarak bıçaktan memnunum ama o kadar para verip de ufak işçilik hatalarının olması beni hayal kırıklığına uğratmadı değil.Tabi çok pahalı olduğu için her şartta kullanmaya kıyamıyorsunuz o yüzden koleksiyoncular hariç daha ucuz modeller öneririm.

Bence kullanmak için korkmayın, çünkü Laetherman'ın tüm parçaları ömür boyu garantili, kırıla ve kopan herhangi bir parça ücretsiz değiştiriliyor.

Saygılarımla...

Hiç düşünmeyin wave alın, hayatımda aldığım en güzel hediye budur denize düşürdüğümde koskoca adam halimle utanmasam oturup ağlayacaktım bir alet insanda bu kadar bağımlılık yaratabilirmi, yenisini alıncaya kadar hissettiğim boşluk, kel kafamdaki saçsızlığın boşluğundan daha zordu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR