Sayonara kullanıcısının son içeriği

1. Sayonara

Karavan Trafik Sigorta fiyatları için Ankara Sigorta uygun fiyata yapıyor dile biliyorum. Ayrıca...

Karavan Trafik Sigorta fiyatları için Ankara Sigorta uygun fiyata yapıyor dile biliyorum. Ayrıca kasko da yapıyorlar.
  2. Sayonara

Türkiye’de Motokaravan Üreticileri

Orada bahsedilen kısaca şu: Ticari araç olarak alınmış araçlar (Kapalı kasa kamyonet, minibüs, midibüs, otobüs vb. ÖTV'si düşük oluyor bunların) 5 yıl sonra daha yüksek ÖTV'ye tabi araç sınıflarına dönüştürülürse (hususi araç, karavan v.b.) ilave ÖTV gerekmez. Ancak bu Midibüs ve otobüslerin...
  3. Sayonara

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Teşekkürler, inşallah katılma fırsatımız olur.
  4. Sayonara

Karavvanım

Şasisini kendiniz mi yaptınız hazır karavan şasisi mi kullandınız? Kendiniz yaptıysanız bu vb. sorunlar olması muhtemeldir.
  5. Sayonara

Kaz Tüyü Nasıl Elde Ediliyor? !!!!!! Vahşet +18

Bunun gibi daha niceleri vardır bilmediğimiz. Bana göre kötülüğün temelinde aç gözlülük var. İhtiyacımızdan daha fazlasını tüketmek, daha fazlasını istemek, daha fazlasıyla daha mutlu olunacağını sanmak.. Ayakkabılar, giysiler ve eşyalar için yüzlerce metrekarelik evler istiyoruz. Ortalama 70...
  6. Sayonara

Aileden Biri Olarak Karavan Kanalımıza Destek Bekliyoruz.

Gezilerinizi keyifle takip ediyordum foruma üye olduğunuzu sonradan gördüm. Bölgenin insanı olarak motokaravanla konaklanabilecek sakin koyları paylaşırsanız çok makbule geçecektir. Sağlıklı ve mutlu geziler dilerim.
  7. Sayonara

Petrol Yakıtlı Araçların Geleceği

Elektrikli araçlar yaygınlaşıp ucuzlarsa, bunu takiben güneş panelleri de geliştirilip ucuzlayacaktır. Düşünsenize karavanımızın çatısı bu gelişmiş panellerle kaplı ve elektrik enerjimiz de araç pilinden direk sağlanabilirse yakıt maliyetimiz ne kadar azalırdı.. Üstelik yakıt bitme durumu da...
  8. Sayonara

Karavancılığın Önündeki Engelleri Kaldıralım

Habere göre CİMER uluslararası ödül almış. İnşallah karavanseverlerin sorunlarına da çözüm bulurlar.. CİMER'e 'bilgiye erişim' alanında uluslararası ödül
  9. Sayonara

Avis Karavan Kiralama

Umarım başka kurumsal firmalara da örnek olurlar. Nihayetinde bu iş hem piyasanın hem de karavan kültürünün gelişmesine katkıda bulunacaktır.
  10. Sayonara

Motorkaravan Olarak Ford Transit Hakkında Herşey...

Hayırlı olsun, kazasız belasız yolculuklar dilerim.. Paylaşımlarınızı bekliyoruz, gelişmeleri paylaşın lütfen..
  11. Sayonara

Motorkaravan Olarak Ford Transit Hakkında Herşey...

Merakla bekliyoruz karavan dönüşümünüzü ve tecrübelerinizi.. Şimdiden kolay gelsin diyelim.
  12. Sayonara

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Bu seneki fuara ailemin sağlık sorunları nedeniyle -üzülerek- katılamadım. Sonrakine inşaallah.. Davetiye için teşekkürler.
  13. Sayonara

Karavanda Ateşli Silah ?

Silah işgal ve zulüm için de kullanılabilir, vatan savunması için de. Gaspçının, caninin elinde vahşet, polisin elinde adalettir. Cahilin elinde tehlike, arifin elinde güvendir. Zaten iyilik ve kötülük de sadece insanın eseridir(seçimidir).
  14. Sayonara

Motorkaravan Dİzayn

Ford arkadan çekişli, 4 çekeri de bulunabiliyor az da olsa..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri