PERLINGANIT kullanıcısının son içeriği

1. PERLINGANIT

antalya çevresinde outdoor mağazası

Ynt: antalya çevresinde outdoor mağazası cevaplar için teşekkürler takip edemiyordum bir süredir. UMKE temel eğitimine katıldım bu aralar takip edemiyordum.UMKE eğitiminden sonra zaten devlet babanın herşeyi vermediğini öğrendim o yüzden ekipmanları kendimiz sağlamamız gerekiyormuş. kamp ve...
  2. PERLINGANIT

Kanyonda Mavi - Kırmızı İşaretin Anlamı

bugün yazılı kanyona keşif amaçlı öylesine yürüyüşe gittik. st.paul yolunun bir kısmını buradan geçmesinden dolayı kırmız beyaz yol işaretleri bolca etrafta mevcut.ancak benim takıldığım nokta mavi kırmızı bir isaret daha vardı bir yerde kırmızı beyaz işaretler sağa tepeye doğru çıkarken mavi...
  3. PERLINGANIT

Ynt: antalya çevresinde outdoor mağazası antalyayı bılmıyorum ama dediğiniz yeri navigasyonla bulurum sanırım
  4. PERLINGANIT

Ynt: antalya çevresinde outdoor mağazası teşekkürler tam aradığım.ayakkabıyı ayağıma giyip almak istiyorum sonuçta beni taşıyacak
  5. PERLINGANIT

Kampçılığa Yeni Başlarken

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlarken sanırım öyle doğayla başbaşa kalana kadar neyin önemli neyin önemsiz olduğunu anlayamayacağız. havalar ısınsa da hemen başlasam diyorum.şimdilik ana malzemeler tamamlandı sayılır ama bana göre en önemlisi ayakkabılar için bekliyorum.
  6. PERLINGANIT

ayakkabı almak istiyorum ama ınternetten güvenemiyorum açıkçası.sonuçta bütün gün bedeni ayaklar taşıyacağı için ayağıma giyip deneyerek almak istiyorum ama internetten bu mümkün değil antalya ve çevresinde outdoor ürünleri satın alabileceğim bir yer var mı?
  7. PERLINGANIT

Gezenbilir Burdur Grubu

Ynt: Gezenbilir Burdur Grubu ad-soyad: ufuk saraçoğlu d.tarihi-yeri: 1982 iskenderun ikamet: mecburi hizmetten dolayı şimdilik burdur ilgi: kamp-trekking burdur grubunun daha da büyümesi dileğiyle
  8. PERLINGANIT

Burdur Salda Gölü

Ynt: Burdur Salda Gölü KEYİF SENİN KEYFİN O ZAMAN ;D
  9. PERLINGANIT

Burdur Salda Gölü

Ynt: Burdur Salda Gölü şuan bende uğraşıyorum becerebilirsem söylerim bugün gezdim ama arabayla dolaştım etrafından.yürüyerek eminim daha fazla zevk alacağım hele birde kamp yaptım mı tamamdır biraz daha ısınması gerek havanın ama
  10. PERLINGANIT

Burdur Salda Gölü

Ynt: Burdur Salda Gölü macmaneman doğanbabayı geçtikten sonra araçla salda köyüne doğru giderken gölün kenarında çamların altında kurulu bir tesis var bugün itibariyle atıl durumdaydı ama belkı yaza aktifleşiyordur bilemem. burası olmaz diyorsan biraz daha ilerlersen çok daha güzel alanlar var...
  11. PERLINGANIT

Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı amin kardeş
  12. PERLINGANIT

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı karayılanda saraçlardanım.akarcada durdu mehmet cengız dayım olurdu 2 donem muhtarlık yapmıştı belkı bilirsiniz
  13. PERLINGANIT

Türkiyede'ki Zehirli Yılan Türleri

Ynt: Türkiyede'ki Zehirli Yılan Türleri arkadaşlar yılan sokmasında önemli olan evredir evre:1 de sadece diş izi olur başka birşey olmaz. evre:2 de ısırık çevresinde doku şişliği ve biraz morarma olur.ama yinede çok sıkıntı yaratmaz evre:3 de ısırılan bölge el veya ayaktan başlayarak tüm kol ve...
  14. PERLINGANIT

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı büyük harf için özür dilerim bildiğim birşey ama alışkanlık işte dikkat etmeye çalışıyorum ama kaçıyor arada bir böyle. türkü güzelmiş amcamlara bir sorayım bilecekler mi bakalım ;D akarcada dayımlar var bilirim kavaklıoluğu siz memleketi gezin bende...
  15. PERLINGANIT

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı KARAYILAN BELDESİ BEKLERİM

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin