mersinden.ersin kullanıcısının son içeriği

1. M

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

alacağım araç panelvan olacağı için arkada koltuk yok zaten, her koltuğa 6 bin ayrı ayrı bir masraf mı sözkonusu bu durumda yoksa tekte önde 1 arkada 2 ya da 3 koltuklu yapabilir miyiz?
  2. M

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

Konuyu 5-6 sayfa gezindim de tam anlayamadım açıkcası nasıl oluyor. Kısa şasi, yüksek tavan Ford Custom camper yapmayı düşünüyorum. Öne tekli koltuk, arkaya 2 ya da 3, yani 3+1 ya da 4+1 olarak ruhsat almak mümkün müdür?
  3. M

Mazda E2200 5+1 Panelvan 4×4 Modi̇fi̇kasyonu

O kadar besta konusuda gezindim ama burayı görmemişim, güzel bilgiler, aracın fotoğrafını da görsek güzel olurdu. Bende de bi kaşıntı var, olur da niyeti bozarsam usta bilgileri için rahatsız edebilirim. Teşekkürler özellikle sürecin detayı için.
  4. M

1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

2.7 motor nasıldır, şu anda bi tane ilanda var 2.7 si, sağlık bakanlığı çıkması değil anladığım kadarıyla, beyaz değil.
  5. M

Motor Soğutma Suyundan Sıcak Su Elde Etmek

Yalıtımlı bir depo içine kalorifer radyatörü koysak, elektrikli devridaimle bloktan devridaimle ısı alsak hem su ısıtmada hem de soğuk sabah marşları öncesinde kalan sıcak suyla bloğu ısıtmada faydası olmaz mı? Deponun özel imalat olması ya da ciddi geniş bir kapağı olması gerekiyor, özel imalat...
  6. M

60 Bi̇n Tl Motokaravan Araci + Dönüştürme İhti̇yaçlari

Bi tane Ford Transit alıyorsun 30-40 binlere falan bulunuyor 90lı modelleri. Klimalı denkgetirebilirsen iyi olur, kullanım konusunda da aynı fiyatlara alacağın ikinci el bir binek araçtan çok da rahatsız olmayacak. Hangi motorlularının daha iyi olduğunu araştırıp bütçeni ona göre esnetirsin...
  7. M

Kia Besta Değişiklik 4x4

Where are you from?
  8. M

Kia Besta Değişiklik 4x4

Our Besta's came from factory equipped 4wd, I don't know anyone converted 2wd to 4wd here. But generally converting 2 wd to 4wd is not cheaper to buy a 4wd one. And it's 2.2 lt engine is not powerful enough especially for highways because of natural aspiration and also it's not a reliable engine...
  9. M

Kia Besta Değişiklik 4x4

...........
  10. M

1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

Teşekkürler cevap için, LSD ile tam kilit farkını biliyordum da bu araçta bu durumda kilit yok diye düşünebiliriz galiba? Arkada yok biliyorum, önler de 2wd iken aksları otomatik ayırsın diye, 4x4 modda ön tekerler arası bi kilitleme yok anladığım kadarıyla. Transfer kutusundan 4H ya da 4L...
  11. M

Kia Besta 4x4'e Nissan Bd 30 Motor

Çok güzel içerik olmuş emeğinize sağlık. BD30 motorla deneyiminiz nasıl? Yakıt tüketimi ve uzun yol rampa performansını değerlendirir misiniz? 1.9 afn turbo dizel (mekanik pompa) t3 kullanıyorum ara ara, otobandan Bolu-Ankara arası 95 100 altına düşmeden 500 600 kg (yük+kişi) yükle gelebildi...
  12. M

T4 Yada T5 Motokaravan

Buzdolabı çok güzelmiş, marka model nedir acaba?
  13. M

Kısa Şasi T5 4motion Ya Da Transit 4x4 Var Mı Ülkede?

Yakıt kafamdakinden iyi, teşekkürler bilgi için. Ben de bulup da bi araç alırsam 3 5 bin biner, motorun sağlıklı olduğuna emin olunca yazdırırım güvenilir bi yere.
  14. M

Kısa Şasi T5 4motion Ya Da Transit 4x4 Var Mı Ülkede?

Teşekkürler bilgi için, ruhsat otomobile çevirilebiliyor mu biliyor musunuz? Bir gün satmayı düşünürseniz haber beklerim :smiley: Bir de motor(130/174bg?) ve yakıt tüketimi bilgisi verebilir misiniz?
  15. M

Karavan İçin Ocak

Selamlar, 2 ocaklı evye ile birlikte aynı sac üzerinde olan tasarımlara bakıyorum ancak hep ithal ürünler var ve fiyatlar çok uçuk. Yerli ucuz bir çözümü yok mu acaba bunların? Eminçelik Bu arkadaşın bi altına bi yanına İki gastronom küveti ve bir miktar kesme kaynak işiyle ucuza çıkarılabilir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri