exsucc kullanıcısının son içeriği

1. E

Düzce Yığılca Saklıkent Şelalesi, Bacaklı Yaylası, 4100 Yıllık Anıt Ağaç, Gümeli

Emeğinize sağlık geçen hafta Güzeldere şelalesini keşfetmek nasip oldu ve tek kelimeyle harikaydı. Dibimizdeki güzellikleri yeni keşfediyoruz.(Sakaryalıyım). Paylaşımlarınızı bekliyoruz özellikle şelaleler ve yaylalar..
  2. E

''12 Günde 10 Ülke Gezilir Mi Dedik?'' Düştük Yollara -iskandinav Ve Baltık Ülkeleri Turu 2015

siz ne tatlı bir çiftsiniz öyle maşallah. klibinize bayıldım
  3. E

Orta Avrupa 2013 Gezi Notlarım

Ynt: Orta Avrupa 2013 Gezi Notlarım heyecanla takip... ;) lütfen bol fotoğraf detaylı anlatım... maliyetler, her tür harcamalar vs....
  4. E

Balkanlar 8 ülke gezi notlarım

Ynt: Balkanlar 8 Ülke Gezi Notlarım süper bir gezi çok güzel bir anlatım olmuş. tam benim tarzım; detaylı, planlı, doğru dürüst soru sormaya bile gerek bırakmadan. teşekkürler paylaşım için. ben bir soru sorsam; ets jolly vs.. gibi acentaların balkanlar 7 ülke, tam balkan gezisi vs...
  5. E

Tavsiye Edeceğiniz Web Siteleri

Ynt: Tavsiye Edeceğiniz Web Siteleri http://www.accuweather.com/tr/world-weather yaptığım gezilere çıkmadan önce gideceğim şehir / ülkenin hava durumuna mutlaka baktığım ona göre kıyafet valiz / kıyafet aldığım site daha önceki yılların hava durumunu da gösteriyor, fikir vermesi açısından çok...
  6. E

Efsane Balkan Tur Yunanistan Bosna Hersek Sırbistan Hırvatistan Kosova Makedonya

Ynt: Efsane Balkan Tur Yunanistan Bosna Hersek Sırbistan Hırvatistan Kosova Makedonya güzel rota, takip..... ;)
  7. E

Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler

Ynt: Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler teşekkür ederim nevzat bey, seyahate çıkarken bütçeye hep %15 20 esneme payı bırakırım, dolayısıyla çok sorun olacağını sanmıyorum. gerçi düşündüğüm karavan fiyatına sigorta da dahildi, yani totalde 641€ idi...
  8. E

Ynt: Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler http://www.campervans.com/ adresinden karşıma çıkan Ford bu ama. ben onların yalancısıyım :)
  9. E

Ynt: Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler sn eozcelik, şu an itibariyle en kötü ihtimalle kirayalacağım karavan; http://www.campervans.com/ adresinden, Ford Transit 350, grup A Katamarano 12/p, 4 kişilik alkovenli bir karavan. venedik havaalanı teslim...
  10. E

Ynt: Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler Bu siteye üye olmakla ne kadar doğru bir iş yapmışım, gezi planımı paylaşmakla ne kadar isabetli bir iş yapmışım şimdi daha iyi farkediyorum. yorum, uyarı ve tavsiye yapan arkadaşlardan bir çok şey öğrendim bunları...
  11. E

Cote'D Azur

Ynt: Cote'd Azur çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, son bir soru daha 1 hafta boyunca Nice de aynı otelde mi kalıp gün boyunca civar yerleri arabayla gezdiniz? yoksa her gün farklı yer ve otel de mi konakladınız? sizce hangisi daha mantıklı ve uygun fiyatlı?
  12. E

Cote'D Azur

Ynt: Cote'd Azur sn. redfire bir kaç sorum olacaktı; arabayı nerede teslim ettiniz gene nice hava alanında mı? toplam da kaç km. yol yapıp mazot masrafınız ne kadar oldu? kiraladığınız araba markası neydi? rotanız tam olarak nerelerdi paris e kadar çıktınız mı? yollarda herhangi bir sorunla...
  13. E

Ynt: Karavanla İtalya, Alpler, Cote D'azur Sahilleri Rotası Hakkında Tavsiyeler sn. eozcelik; tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. 1.önceliğim şehir merkezleri özellikle isviçre şehirlerini gezmek. bununla beraber alp dağlarının en azından bir kısmını görüp o havayı solumak ve cote d'azur...
  14. E

Yunanistan - İtalya Feribotu Hakkında Her Şey

Değerli gezenbilir.com üyeleri Türkiye'den Avrupa'ya giden karavancıların %90 nının kullandığı İGOUMENİTSA - ANCONA feribotu hakkındaki tüm bilgileri bu başlık altında toplayalım fikrindeyim. Site yönetiminden de bu konuyu sabitlemesini rica etsek, acaba uygun görülür mü? Özellikle bu...
  15. E

Değerli gezenbilir.com üyeleri; Venedik' ten karavan kiralayıp Eşim ve çocuğum ile yapmayı planladığım, İtalya - Alp Dağları - İsviçre - Cote D'Azur sahilleri gezi rotasını aşağıya ekledim. 3 resimde, önce rota, daha sonra gezi programı ve en sonda ise gezinin mali tablosu görülmektedir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri