yeni kullanıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan duster10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,338

Etiketler

Ynt: yeni kullanıcı

Mt takarsanız aracin ömrü tukenir,at anca.

Genelde arkadaşlar AT pek iş yapmaz diyor, eh uzun yolda kullandığımız araca MT de takamayacağımıza göre, asfalt lastiği iyidir idare edelim dedim ben, şimdiye kadar pişman da olmadım. Biraz tebdirli kullandınız mı başınıza bela almak için de özellikle uğraşmıyorsanız pek sorun olmuyor. Yani mesela yolda 30-40 metre çamur var diyelim. İlle de araç 4x4 şunu bi test edeyim deyip çamurun ortasında durmanıza gerek yok, kuru yere de çekebilirsiniz aracı, maksat gezmek olduktan sonra... Zaten genelde çıkacak olan problem çamur üzerinde uzun süre araç kullandıktan sonra tekerleğe dolanan çamur sebebi ile direksiyon hakimiyetini kaybetmek şeklinde oluyor, batmak şeklinde değil.

aynen katılıyorum size. Geçen kış incekte yaklaşık 50 cm karda arkadaşlar 38 mt lastikli land ve jeeplerle yol açtılar aralarında vakumlu lastikli lada ile vızır vızır gezdim.:smiley::smiley:Zemine göre araca göre(ağırlık vs.) değişken ihtiyaçlar duster aracta orjinal neyse idare eder dediğiniz gibi. Mt vs takma hayallerine kapılmasın kimse diye belirtmek istemiştim ben.

MErhaba duster'cılar,
Şu an Land Rover Freelander 2.5 V6 2001 model kullanıcısıyım, aracımı 30 a aldım 14 lira masraf ettim kız gibi oldu ancak öğrendiğim kadarı ile aracım sorunlu bir araçmış, Sivas ta Veteriner Hekim olarak çalışıyorum ve zorlu koşullarda araç kullanmak zorunda kalıyorum. Stabilizede çok işim oluyor. Bu araba dayanmıyor, sık sık arıza çıkarıyor, Bende az arıza çıkaracak, çıkardığı arızlarıda memleketimde ve uygun maliyet ile yaptırabileceğim yeni bir araba arayışı içine girdim. Nette satışı var gibi görüyorum, birde yakıtı makul geldi, yedek parça konusu hakkında bilgi verecek varmı?= Öğrenğin arazi şanzumanını değiştirsem kaç kpapel tutar? vs vs vs

saygılarımla

Vetihsan' Alıntı:
MErhaba duster'cılar,
Şu an Land Rover Freelander 2.5 V6 2001 model kullanıcısıyım, aracımı 30 a aldım 14 lira masraf ettim kız gibi oldu ancak öğrendiğim kadarı ile aracım sorunlu bir araçmış, Sivas ta Veteriner Hekim olarak çalışıyorum ve zorlu koşullarda araç kullanmak zorunda kalıyorum. Stabilizede çok işim oluyor. Bu araba dayanmıyor, sık sık arıza çıkarıyor, Bende az arıza çıkaracak, çıkardığı arızlarıda memleketimde ve uygun maliyet ile yaptırabileceğim yeni bir araba arayışı içine girdim. Nette satışı var gibi görüyorum, birde yakıtı makul geldi, yedek parça konusu hakkında bilgi verecek varmı?= Öğrenğin arazi şanzumanını değiştirsem kaç kpapel tutar? vs vs vs

saygılarımla

hangi arazi şanzımanı ??? :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR