yeni kullanıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan duster10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,701
Ynt: yeni kullanıcı

Kardeşim araban hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, şu uyarıyıda yapmak istedim, hayırlı olsun diye yazan sadece bir iki Duster'cı var şuan kalanı antiDuster'cı bilgin olsun ;)

Etiketler

hepiniz sağolun bu akşamımda hoş geçti .
artık yarına bakacaaaaz.
(beni bile caydırdınız , onlarında fazla üstlerine gitmeyin . )

iyi geceler

kyenipazar' Alıntı:
süleyman bey çok ayıp 4x2 ile off road aracı olacak hali yok demişsiniz...
4x2 , uygun lastik ile başka 4x4 lerle kafa kafaya gidiyor yazısını okumamışsınız analşılan...

pardon beyler yaaaa çok büyük bir ayıp ettim affedin beni ben bunu nasıl söyledim yaa...... :D

sağolun arkadaşlar allah bütün duster kullanıcılarına kaza bela vermesin inşallah

bize anti dustercı sıfatını ekleyen beyefendi yazılanlardan hiçbirşey anlamamış bugüne kadar.

duster gayet güzel bir araçtır , verilen paranın tam karşılığıdır , yakıtta vergide sahibini hiç üzmez , yeter ki amacına uygun kullanılsın , kapasitesinin üzerinde görevler yüklenmesin.

bu mudur anti-dustercılık ?

allah herkese sahip olduğu aracı keyifle sağlıkla sürmek nasip etsin.

kyenipazar' Alıntı:
bize anti dustercı sıfatını ekleyen beyefendi yazılanlardan hiçbirşey anlamamış bugüne kadar.

duster gayet güzel bir araçtır , verilen paranın tam karşılığıdır , yakıtta vergide sahibini hiç üzmez , yeter ki amacına uygun kullanılsın , kapasitesinin üzerinde görevler yüklenmesin.

bu mudur anti-dustercılık ?

allah herkese sahip olduğu aracı keyifle sağlıkla sürmek nasip etsin.
üst paragrafa katılıyorum alt paragrafa amin diyorum

bi rivayete göre bütün arazi araçları üretimden kalkacakmış, yasa gereği sadece duster 4x4 kullanılması zorunlu hale getirilcekmiş...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri