yardım yeni km saati uygunluğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,465
Ynt: yardım yeni km saati uygunluğu

Orjinal km teli ve el freni telini Kayalar Otodan yeni aldım. İkisi KDV dahil 26 TL,
Eksikliğini çekmeye değmez.
Selamlar
Kenan YAMA

Etiketler

92 sonrası komple tesisat 3 beş güne kadar elimde olur onun dışında hangi sensorleri almalıyım ekrandaki bütün ışıklar yansın istersem yada ekranı parcalayıp eskı saatlerı takacagım bu yenı saatın ıcıne maksat goruntu guzel olsun ne öneriyorsunuz

bu saatin olduğu defender pumalar, 92 sonrası tesisat değil de 2007 sonrasının tesisatı lazım, bu gösterge de ecudan alıyor bilgileri, ecusuz nasıl çalışır bilmiyorum

bende de var aynı göstrege panelinden, askere gittim geldim şimdi başlayacam çalışmaya üzerinde:smiley: ama tercihim td5 in gösstergelerini bunun içine monte etmek olacak gibi

göktu' Alıntı:
bu saatin olduğu defender pumalar, 92 sonrası tesisat değil de 2007 sonrasının tesisatı lazım, bu gösterge de ecudan alıyor bilgileri, ecusuz nasıl çalışır bilmiyorum

bende de var aynı göstrege panelinden, askere gittim geldim şimdi başlayacam çalışmaya üzerinde:smiley: ama tercihim td5 in gösstergelerini bunun içine monte etmek olacak gibi

geçmiş olsun hoşgeldin tekrardan aramıza,
panelin içindekı gösergeleri ecu istemeyen km saati takmak bencede daha mantıklı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR