Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diablo2barbar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 147
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,388
Ynt: Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri

Hayatımız öyle olmuşki sadece işe gitmek akşam eve gelmek çocuklarla oynayıp erkenden yatıp erkenden kalkmak. Oysaki neleri kaçırdığımızı we nelere özlem duyduğumuzu unutmuşuz, anca doğa fotolarını we zefkimiz doğrultusunda bikaç resmi görünce "heh işte bende böyle yapsam keşke" diyoruz. Zor bişey deil aslında biraz imkan biraz zaman birazcıkda para sadece. Emeği geçenlerin ellerine sağlık güzel we maliyetli çalışma olmuş, kazasız belasız güzel günlerde zewkini alarak sürün ..

Etiketler

ANKARA CHEROKEE TAKIMINI KURUYORUZ :

IMG 3433

Adsz 4

İşte en son bombalarım; siparişleri verildi ödemeleri yapıldı 1 hafta 10 gün civarı geliyorlar. Bakalım yakışacakmı ?

Hh

KGrHqRooE8dDg5BCjBPTZ8GIUMg60 12

T2eC16FHJGoE9nuQeWV6BQGHWWEe60 12

İyi günler
Sy .Diablo2barbar.....(İsminizi bilmediğim için)
Arcınız gerçekten çok güzel olmuş,detaylı bilgi için teşekkür ederim,aracınızı kazasız ,belesız iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Adil bey nasıl görmemişim hiç bu topiği şaşırdım, ilk defa görüyorum.Çok güzel sergilemişsiniz ,aracınız zaten göz dolduruyor.Allah kaza beladan korusun, en mutlu günlerinizde binmek nasip olsun

diablo2barbar' Alıntı:
İşte en son bombalarım; siparişleri verildi ödemeleri yapıldı 1 hafta 10 gün civarı geliyorlar. Bakalım yakışacakmı ?
üstad wj için olanda varmı fiyat bilgisi verebilirmisiniz slmlr antalyadan

umarım yakışır. malzemeler güzel görünüyor. heyecanla son durumu bekliyoruz. selamlar.

outlaw06' Alıntı:
Bizde girelim cherokee takımına,müsade yokmu?Murat Balcıyada aldırmaya çalışıyorum da bakalım:smiley:
Şartlarımız Cherokeesi olmak ve Ankara da olmak. Başka şart yok. Murata da aldır bi cherokee takılın bize :]]

kahraman826' Alıntı:
üstad wj için olanda varmı fiyat bilgisi verebilirmisiniz slmlr antalyadan
ebay sitesinde var wj içinde çok güzel modeller, bakmanızı tavsiye ederim.

diablo2barbar' Alıntı:
ebay sitesinde var wj içinde çok güzel modeller, bakmanızı tavsiye ederim.
teşekkürler aklıma gelmedi bakarım birde ankarada yada başka şehirde uygun fiyata kaliteli parça alabileceğim yer varmı özellikle alt takım rotil denge kol burçları rot başı v.s

Ben parçaları 2 yerden alıyorum Ankara'da
Oto Kaya
CMY Oto

Çok eğlenceli bir konu olmuş.Severek takip ettim. bu işlere yeni başlamış birisi olarakta baya fikir edindim..elinize sağlık kazasız belasız kullanın aracınızı...

Haftasonu Kızılcahamam Soğuksu İftar ve Üşüme etkinliği :

IMG 3636

IMG 3621

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR