www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 257
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,069
Ynt: www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009)

nadir abi, ilkerle konuştum olayı anlattı, ben boludaydım,zaten oktay bana söylemişti ama gidemedim
walla ben geçen sene götürdüm arkadaşları buraya, herkesten özür diliyorum, biz 2 hafta önce zaten gitmiştik oraya fakat oktay çok sevmiş olcakki ::smiley: tekrar gitmiş....
o yolun devamında çok güzel bir göl var... harika biyer tavsiye ederim
ama biraz sıkıntılı bir yer... ileride gerçekten büyük bir çukur var,, orayı iki vinç yapıp geçmiştim oktayla hatta
gölü tavsiye ederim fakat sağlıklı araçlarla ancak gidilebilir
allahtan ilker var :'(

senide acmatla oralara gittiğin için ayrıca tebrik ederim ;D
hatta kardeşim fatih, disco2 sini orada yakmaya kalktı,,öyle berbat biyer ;D

Etiketler

mogzilla ceyar' Alıntı:
Malesef bana göre bu yaptığımız off-road değil, salı günü anlamsız yere yolun deformasyonu ve bu nedenle dün 14 saat arazide heba olmak yani kısaca bile bile lades olmaktı.
1 iken 2 2 iken 3 sonra 4 araç kaldı , araçlarda irili ufaklı bir çok maddi hasar meydana geldi.Neyseki her hangi bir kaza olmadı.
Yalnız üzülerek değiniyorum ki "Neyseki her hangi bir kaza olmadı." cümlesini daha önce de bir çok kez kullandım.Demek ki bu konuda üzerinde durulması gereken bir sıkıntı var.
"Hobi" olarak yaptığımız bir aktiviteyi ya düzgün ve kontrollü olarak icra edelim, ya da bu sevdadan vazgeçelim.
Herkese iyi akşamlar.

Sevgili Can,bu yazıyı her satırını her fotoğrafını iki kez gözden geçirerek okuyorum ve gördüğüm o ki ekipte en genç sen olmana rağmen en çok tecrübe edinen sen olmuşsun,bu tempo da gidersen bi kaç yıl içinde doçenti olursun bu işin.Seni yürekten tebrik ediyorum ve sevgili Nadir Abi'ye de bu topluma seni kazandırdığı için hem teşekkür,hem tebrik ediyorum.Sevgi ve Saygılarımla :smiley:

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
nadir abi, ilkerle konuştum olayı anlattı, ben boludaydım,zaten oktay bana söylemişti ama gidemedim
walla ben geçen sene götürdüm arkadaşları buraya, herkesten özür diliyorum, biz 2 hafta önce zaten gitmiştik oraya fakat oktay çok sevmiş olcakki ::smiley: tekrar gitmiş....
o yolun devamında çok güzel bir göl var... harika biyer tavsiye ederim
ama biraz sıkıntılı bir yer... ileride gerçekten büyük bir çukur var,, orayı iki vinç yapıp geçmiştim oktayla hatta
gölü tavsiye ederim fakat sağlıklı araçlarla ancak gidilebilir
allahtan ilker var :'(
senide acmatla oralara gittiğin için ayrıca tebrik ederim ;D
hatta kardeşim fatih, disco2 sini orada yakmaya kalktı,,öyle berbat biyer ;D

heytem,insanlar olacakla öleceğin önüne geçemiyor maalesef,
gönül isterdi ki herşey biraz daha basite indirgenebilseydi , ama bunlar yaşanacakmış ve yaşandı da,
ama bu olay da içimizdeki pırlanta insanları ortaya çıkartmış oldu,
kişiler arasındaki dayanışmayı , yardıma koşmayı ,nasıl bir özverili olunması gerektiğini fazlasıyla örnekledi,
ne mutlu ki böyle dostlarımız var.........
bundan alınması gereken dersleri de gözardı edemeyiz , alınmalı da !
buradan bize olayı aktaran nadir kardeşimize de tekrar tekrar teşekkür ediyor , herkese geçmiş olsun diyorum...

kesinlikle nadir abinin öz verisine herzaman şahit oluyorum.bu grupta herkeste aynı öz veri var hakkatten

tebrikler.cok guzel macera yasamıssınız.En cok şu fenerin oldugu resmi begendim :D

Bir kaç gün önce oktay ustanın arabasını ve suzikiyi yanyana kapısında çamurlu görünce vayyy beeh çamura bak ikiside aynı yerden geçmiş dedim içimden mallesef işin aslı öyle olmadını şindi anladım yaklaşık 1.5 saattir tüm resimleri görüp ve yorumları okuya bildim olayın büyüklüğü sayfa sayısındanda belli, aslında ilker abim anlatmıştı ama bukadar oldunu tahmin edemedim doğrusu herkese büyük geçmiş olsun nadir abi fotolar için teşekürler

herkese buyuk gecmıs olsun...
tam bır dayanısma yasanmıs.bızler buradan tertemız vazıyette fılm gıbı bır macera yasamıs olduk.
oku oku bıtmıyor :smiley:)

dino967' Alıntı:
Sevgili Can,bu yazıyı her satırını her fotoğrafını iki kez gözden geçirerek okuyorum ve gördüğüm o ki ekipte en genç sen olmana rağmen en çok tecrübe edinen sen olmuşsun,bu tempo da gidersen bi kaç yıl içinde doçenti olursun bu işin.Seni yürekten tebrik ediyorum ve sevgili Nadir Abi'ye de bu topluma seni kazandırdığı için hem teşekkür,hem tebrik ediyorum.Sevgi ve Saygılarımla :smiley:

Çok teşekkür ederim.
Selamlar & saygılar.

herkeze büyük geçmiş olsun büyük bir dayanışma olmuş buda bütün güzelliği ortaya cıkartıyor saygılar

Unutulmaz bir macera olmus. Gercekten muhtesem. Elinize, beyninize, arabaniza saglik.
Cagri, biz de Ayazaga ormaninda bunun maketini mi yapsak? Ne dersin?

belgesel tadında süper bi gezi olmuşş. herkese geçmiş olsnnn..

cubs' Alıntı:
Unutulmaz bir macera olmus. Gercekten muhtesem. Elinize, beyninize, arabaniza saglik.
Cagri, biz de Ayazaga ormaninda bunun maketini mi yapsak? Ne dersin?

cubs , hiç tavsiye etmem yeğenim sen üstünkörü okumuşsun yazılanları galiba ... :smiley:

Abi Ayazaga ormani en azindan eve yakin. Baktik durum vahim traktor, itfaiye falan ne varsa toplariz. :smiley:
Ayrica camura batmis araba manzarasina karsi bir mangal fena mi olurdu. :smiley:

Valla dün anneanne yokuşunda kanalları bi yokladım ben :smiley: çoğu kişi vinçlemiş ben mecbur vinçsizz çıktımm :smiley: (vinç yok) çok süper olmuş aynen tuncay abi nerde tırak orda bırak ayazağada olmanın faydaları yaz gelince alırız jipi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR