Wv T3 Tavan Yükseltme Yapım Aşamaları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fikretbaba Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,419

fikretbaba

Ana Kamp
Yer
TEKİRDAĞ
T3 mü çok seviyorum ama eşyalarım çok fazla olduğundan yerim kalmıyordu.Aracımdan da vazgeçmek istemediğimden
tavan yükselmeye karar verdim.Ortaya böyle bir şey çıktı. Herne kadar Orjinalliği bozulmuş deselerde şimdi çok rahat ediyorum.
yukarısı ön taraf bir sürü eşyamı alıyor vede 2 kişi geniş geniş yatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BdmSaTyRisE

Etiketler
Ynt: Wv T3 Tavan Yükseltme Yapım Aşamaları.

Başarılı bir uygulama olmuş.Güle güle kullanın.

Tavanı içten komple mi açtınız, ya da fotoğraflardan anladığım kadarıyla bir kişinin yukarı çıkacağı kadar bir alan mı açıldı?

fikretbaba' Alıntı:
T3 mü çok seviyorum ama eşyalarım çok fazla olduğundan yerim kalmıyordu.Aracımdan da vazgeçmek istemediğimden
tavan yükselmeye karar verdim.Ortaya böyle bir şey çıktı. Herne kadar Orjinalliği bozulmuş deselerde şimdi çok rahat ediyorum.
yukarısı ön taraf bir sürü eşyamı alıyor vede 2 kişi geniş geniş yatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BdmSaTyRisE
İlginç bir çalışma.İlginç olduğu kadar da çok başarılı.Ne diyem?Tebrikler.Sevgiler de benden.
Adil Amca.

Keske imkan olsaydi da koseleri azicik yuvarlatabilseydiniz.Orjinal gibi gozukurdu o zaman.Yine de cok kullanisli olmus anladigim kadariyla.Paylasim icin tesekkurler.

Sürücü koltuğunu hemen üstünden kapaklı bir çıkış yaptım.yukarıda yatarken kapağı kapatıp ı tamamen bağımsız olabiliyor. Köşeleri yuvarlatmayı çok istedim O aşamada sivri köşeleri birbirine eklemek çok zor geldi bir formül bulamadık. Teşekürler iyi dilikleriniz ve beğenileriniz için.

Teşekkürler. Son Uçmakdere gezisinde test ettik.Bundan sonra Yollarda görüşmek üzere :smiley:

2013 03 31 160942

2013 05 04 13 03 27

2013 05 04 18 41 56

2013 05 04 19 09 48

Emeğinize sağlık. Güzel bir çözüm üretmişsiniz. Ancak yaptıklarınızı resmileştirdiniz mi? Ruhsat, fenni muayene vb. işlemlere gerek varmı? Selamlar.

Aracım zaten ruhsatı Özel amaçlı taşıt (KARAVAN) ve çeki demiri mevcut olarak geçmekte idi bu şekilde yeni muayeneye girdim sıkıntı olmadı :smiley:

Elinize sağlık güzel olmuş. Sizin işinizi gördükten sonra bir sorun yok. Sanırım portatf bir yapısı var. Daha sonra değişime gidilebilecek gibi

Evet dediğniz gibi Tavan Yanlardan Yamur kanalının için oturtma vidalı ve parçinli. Önve arkalarda aynı şekilde. Sıkıntı halnde sökülebilir.Tavandaki yukarı çıkış yerinede Sunroof takarum. :smiley:)

Teşekkür ederim. Sizde T4 Transporter için uğraşmıştınız heralde ama olmadı sanırım.

Fikret bey,

10 üzerinden puan vereyim dedim....
elimde puan bırakmadınız wallahi ! :D

Yollar sizin olsun !

Bence de çok başarılı ve işlevsel. Bilgim dahilinde olmadığından mekanik ve dinamik konularının aşıldığını, ben yaptım oldu şeklinde olmadığını düşünüyorum.
Harika ve amacına uygun bir iş çıkmış. Güle güle, keyifle kullanın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR