Unimog 411 Projesi ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tamertalas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 107
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,738
Part listi ben rus internet sitelerinden buldum neden paylasmiyormus hicbir firma ? ben size istediginiz aracin part listini pdf formatinda atayim zor oluyor ama bulunuyor , hem parcasi yok diyorsunuz hemde listeyi vermiyorsunuz listeyi muzeye mi bagilacak o zaman koskocanan kol uman firmasi ? Ben bir ara kolumani almanyaya bile sikayet etmeyi dusundum ben mercedesin aracini topluyorum buradaki dist nmhic yardimci olmuyor diye . Ben mercedes parcasi satan bir abimin sitesinden zaten bahsetmis oldugunuz yardimi alabiliyorum fiyat konusunda parcayi almanyadan getirtme konusunda hic yardimci olmuyorsunuz en dandik parcalar bile yok sizde kaldi ki piyasada en az 3000 4000 arasinda u 404 406 416 var ivedik hurdacilar olmasa halimiz toz duman

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyefendi bahsettiğiniz araçların parçaların bir çoğunu teminini Almanya fabrika bile durdurdu. Bu nedenle Almanya'da Mog parça işini yapan bir çok firma var. Bu firmalarda Gagenau'nun elinde kalan orijinal parçaları toplayıp onların satışını yapıyor ya da donör olarak kullanarak ürettiriyor. Bu nedenle siz bizim üzerimizden sipariş etseniz dahi Almanya bunları tedarik edemiyor. Biliyorsunuz ki üreticilerin ürettikleri araçlara ömür boyu parça temini zorunluluğu bulunmuyor. İzlemiş olduğunuz alternatif yollar bence doğru. Mog'u seven dikenine katlanır deyip konuyu noktalayalım bence ...

Etiketler
BU PROJENİN MALİYETİ NEDİR ELİMİZDE 1952 MODEL 411 BULUNUYOR AMA CESARET EDİP BAŞLAYAMIYORUZ YA YARIM KALIRSA DİYE ENAZINDAN ŞUAN TEK PARCA VE EKSİKSİZ AMA 6 SENEDİR MARŞINA BASILMADI

BU PROJENİN MALİYETİ NEDİR ELİMİZDE 1952 MODEL 411 BULUNUYOR AMA CESARET EDİP BAŞLAYAMIYORUZ YA YARIM KALIRSA DİYE ENAZINDAN ŞUAN TEK PARCA VE EKSİKSİZ AMA 6 SENEDİR MARŞINA BASILMADI

Bizimki çok sıra dışı bir yenileme oldu ve bizim maliyetimiz sizi yanıltır. Bu noktada piyasa içerisinde bu işi yapan en iyi örnek motogezgin nickname li üstadımızdır. Onun maliyetlerini referans almanız daha reel olacaktır.

Bizimki çok sıra dışı bir yenileme oldu ve bizim maliyetimiz sizi yanıltır. Bu noktada piyasa içerisinde bu işi yapan en iyi örnek motogezgin nickname li üstadımızdır. Onun maliyetlerini referans almanız daha reel olacaktır.
Motogezgin hangi model toplamıştı ?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MÜKEMMEL MÜKEMMEL MÜKEMMEL
Tek kelimeyle MÜKEMMEL
Canı gönülden tebrik etmek istiyorum, kusursuz bir çalışma olmuş. İnanılmaz bir emek, kusursuz bir işçilik
Şu anda sınıfta beni bekleyen 30 civarı öğrencim var ama yazı dizisini okuyup bitirmeden çıkıp derse giremedim.

Çok zevkli ve sabır isteyen bir proje olmuş. Kusursuz.

MÜKEMMEL MÜKEMMEL MÜKEMMEL
Tek kelimeyle MÜKEMMEL
Canı gönülden tebrik etmek istiyorum, kusursuz bir çalışma olmuş. İnanılmaz bir emek, kusursuz bir işçilik
Şu anda sınıfta beni bekleyen 30 civarı öğrencim var ama yazı dizisini okuyup bitirmeden çıkıp derse giremedim.

Çok zevkli ve sabır isteyen bir proje olmuş. Kusursuz.

Bu güzel dilekleri gördükçe insanın bir şeyler daha yapası geliyor. Çok teşekkürler ..

İşin başlangıcından bitimine kadar her aşamada heyecanınızı ve gerçekten ruhu alınmış bir araca tekrardan hayat vererek harcanan emeği, çabayı ve ardından haklı gururu çok güzel bir şekilde yaşattığınız için teşekkür ederim.
Farklı fikir,görüş ve düşüncelerin oluşması çok doğaldır.
Dikkat edilmesi, üzerinde durulması gereken en önemli nokta ise bu düşüncelerin somutlaşmasıdır.
Umarım bu sizler için güzel bir başlangıç olur, yeni plan ve projeleri görmeyi dilerim..

İşin başlangıcından bitimine kadar her aşamada heyecanınızı ve gerçekten ruhu alınmış bir araca tekrardan hayat vererek harcanan emeği, çabayı ve ardından haklı gururu çok güzel bir şekilde yaşattığınız için teşekkür ederim.
Farklı fikir,görüş ve düşüncelerin oluşması çok doğaldır.
Dikkat edilmesi, üzerinde durulması gereken en önemli nokta ise bu düşüncelerin somutlaşmasıdır.
Umarım bu sizler için güzel bir başlangıç olur, yeni plan ve projeleri görmeyi dilerim..

Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Yeni plan projeler için beyin fırtınası devam ediyor :smiley:

Bu aracın parça kitabını verdinizmi birkaç yüz lira almanyadan temin edebiliyorsunuz ayrıca hiçbir distribütör elli küsür yıllık bir araca parça sağlamak ile yükümlü değil ben bir pontiac birde chevrolet topladım herşeyi haynes in kitaplarını amazonda zaman zaman kullanılmış bile olarak sipariş edip tek tek inceleyerek yapabildik,burada ciddi bir emek var ve harika bir sonuç çıkmış . Emeğe saygı duyuyor Sizi ve şirketinizi kutluyorum .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.