TURKUAZ TUAREG

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan leventk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,378
Ynt: TURKUAZ TUAREG

Levent bey hayırlı olsun, Kazasız Belasız.
Türkiyedeki yeni yapılmış Motokaravanlar arasında ilk sıralarda olacak güzel bir çalışma. Tebrikler.

Etiketler

yeni fotolar

1

2

3

4

5

Fener şu anda 10 kişi ve 2-0 yenik durumda oynuyor, canım sıkkın... :( :-X
Levent Bey'in yeni eklediği fotoğraflar :eek: , birazcık unutmamı sağladı.. Şimdi 2-1 oldu ama umutsuzum; takımın (oyuncuların) kafası karışmış!.. :'(

Cavid Sezen

insel' Alıntı:
Sofor kismi ustu salincakli yatak olsaydi keske. İyi olurdu. Yine de cok basarili. Otosanlarin cezaevi araclarini kesip duruyorum ben de. Maalesef otosan sadece icislerine camsizini satiyormus. Cok ideal karavan olurlar. Genis ve yukari dogru daralmiyor.
Gule gule kullanin.

benimde hep aklımda olan bir fikir. özellikle kapısı orta kısımda olan araçlarla yapılsa tadından yenmez.

Levent Abi karavan süper hala İzmir de konak da deniz kenarına park edip beni misafir ettiğim akşamdan sonra ben de Efsane yi almaya kesin karar vermiştim.Ama yine de bana çok büyük geliyor bu tür karavanlar.Abi bir de adı var mı karavanın merak ettim.Karavanda en beğendiğim yer mobilya ve o eğimli dolap kapakları.Avrupa karavanlar gibi.
İzmir den selamlar
Burak Yalçın

Maşallah güleee güle kullanın Allah kem gözlerden saklasın..Bizim tarhana,nın Altın tabaklısı olmuş...

Mustafa Kardeşim (TUNÇ Karavan) eline sağlık, karavanımız dört dörtlük oldu.
Bir test gezisi yaptık Ayvalık-Marmaris-Ayvalık
ve sonra
Ayvalık-Selanik-Üsküp-Ohrid-Elbasan-Tiran-Skoder-Bar-Kotor-Dubrovnik-Mostar-Split-Zadar-Plitviçe-Rijeka-İzola-Trieste-Venedik-Roma-Brindisi-İgomenitsa-Patra-Kalamata-Atina-Midilli-Ayvalık turu yaptık Karavanda herşey kusursuz çalıştı.

Sonra birkaç resim yüklerim.

Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR